Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pan doktor jest bardzo sympatyczny. Na początku wizyty zrobił szczegółowy wywiad, badanie wykonał dokładnie ale delikatnie, udzielił wielu informacji na temat postawionej diagnozy i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. To doświadczony, starszy lekarz, i w przypadku takich lekarzy często spotykałam się z mrukliwym zachowaniem - w przypadku tego lekarza byłam bardzo miło zaskoczona.

 • Bardzo dobry specjalista ginekolog, a przy tym sympatyczny, ciepły i taktowny człowiek. Nie jestem łatwym przypadkiem - mimo młodego wieku operacje mięśniaków, torbieli jajnika, polipów, a w planach mimo wszystko ciąża. Mam za sobą wizyty u kilkudziesięciu lekarzy i spore porównanie. Wizyta u doktora Skarżyńskiego (w sumie kilka) przebiega w przyjaznej, niekrępującej, ale też profesjonalnej atmosferze, co jest ważne dla wielu, szczególnie młodych kobiet. Lekarz przeprowadza bardzo dokładny wywiad, w moim przypadku przeanalizował mega teczkę dotychczasowych wyników badań. Przywiązuje dużą wagę do profilaktyki - cytologia, usg tv, usg piersi - z własnej inicjatywy wypisuje skierowania. Wyniki usg ocenia na podstawie zdjęć, a nie tylko opisu, co jest rzadkością. Chętnie odpowiada na wszystkie, nawet "najgłupsze" pytania, a wyjaśnienia są proste i przystępne. Na wizytę poświęca tyle czasu, ile jest konieczne, w moim przypadku wizyty trwały zawsze dłużej niż przeznaczone 15 minut. Od doktora Skarżyńskiego dowiedziałam się więcej o swoich dolegliwościach, niż przez 5 lat pielgrzymowania po medykach i szpitalach. Nie straszy, ale też nie bagatelizuje problemu. Polecam. Świetny lekarz

 • Zawiedziona, taki mam nik, bo jestem zawiedziona z powodu działalności innych lekarzy ale póki co nie Pana Doktora Skarżyńskiego. Nie prowadziłam co prawda u niego ciąży, ale póki co chodzę do niego na kontrolne wizyty związane z różnymi badaniami, m.in cytologią bądź jakimiś infekcjami i jestem zadowolona. Pan doktor poświęca mi wystarczająco dużo czasu, jeśli ja nie mam dodatkowych pytań a Pan doktor przekaże mi wszystkie niezbędne informacje to owszem wizyta trwa krócej niż 15 minut. Dodatkowo, założył mi ok 1.5 roku temu wkładkę wewnątrzmaciczną i jak na razie wszystko bez zastrzeżeń i komplikacji - potwierdzone również przez innego lekarza. Póki co polecam Pana Doktora Skarżyńskiego.

 • Do doktora chodze juz ladnych pare lat, mam o nim opinie dobrą, zawsze cierpliwy, wyrozumialy wsyzstko tlumaczy. Do tej porty chodzilam na rutynowe wizyty, wykryl miesniaczka, wszystkie badania bez problemu zleca. Teraz jestem w ciązy i trochę jestem przerażona tymi opiniami, poza tym na Foksal nie ma w gabinecie USG wiec zapisalam sie do innego lekarza i chyba bede chodzic do dwoch. Pan dr pomogl mi zajsc w ciaze bardzo szybko, przed ciaza zlecil wszystkie badania, powiedzial ze mam przyjsc w 8/9 tygodniu to zalozymy karte ciazowa i porobimy wszystkei badania, poszlam do niego w 6-tym tygodniu z plamieniem. Dostalam leki i zwolneinie na 2 tygodnie bez zadnego problemu i mam nadzieję ze dalej będzie przedłużone.

 • Pan doktor prowadził całą moją ciążę - przyznam że po przeczytaniu wcześniejszych negatywnych opinii trochę się go obawiałam ale zupełnie niepotrzebnie! miałam robione wszystkie niezbędne badania - od strony diagnostyki super. Podobnie jak wypowiedź poniżej - gdy było potrzebne zwolnienie do pracy dostałam je bez problemu, jeśli chodzi o wątpliwości lub niejasności doktor je wyjaśniał. Więc drogie Panie - nie zniechęcajcie się czyimś doświadczeniem, najlepiej umówcie sie na wizytę i sprawdzicie same! Ja polecam i złego zdania nie powiem.

 • Całą ciąże Pan Doktor poprowadził bez zarzutu. Badania na czas - wszytskie a nawet więcej. Odpowiedzi na wszystkie pytania bez żadnego problemu. Zwolnienie z pracy jak było potrzebne z porzyczyn zdrowotnych od ręki a przed samym porodem żebym nie musiała przyjeżdzac na cały 9 miesiąc. Zaświadczenie do pracy dostałam w 5 tygodniu.
  A i nawet sam mi powiedział kiedy jest najlepszy czas na szkołę rodzenia.
  Polecam

 • Spotkałam się już z różnymi lekarzami, różnymi opiniami. Poszłam do innego lekarza z polecenia dwóch koleżanek,a zachował się względem mnie nieprofesjonalnie, wręcz chamsko. Pomimo przeczytanych tutaj opinii o dr Skarżyńskim traf chciał, że byłam zmuszona iść właśnie do tego lekarza. I jakie było moje zaskoczenie, że dr okazał się bardzo sympatycznym lekarzem, odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wątpliwości.

  Chyba każdy lekarz miewa lepsze i gorsze dni, chociaż nie da się ukryć, że każdy lekarz niezależnie od nastroju (tym bardziej lekarz ginekolog) powinien być profesjonalistą, a także człowiekiem.

 • Chciałam prowadzić ciążę u tego pana, ale szybko mi przeszło.

  Pan doktor badaniem potwierdził ciążę, zlecił mi większość badań zalecanych w ciąży, niestety nie wszystkie. Ponieważ pracuję w warunkach określanych przez kodeks pracy jako szkodliwe dla kobiet w ciąży poprosiłam pana doktora o wystawienie mi zaświadczenia dla pracodawcy, by na jego podstawie przeniesiono mnie na inne stanowisko. Pan doktor powiedział, że takiego zaświadczenia mi nie da i mam się do niego zgłosić za 3 (!) tygodnie.

  Zgłosiłam się po kilku dniach, tym razem z krwawieniem. Pan doktor nadal nie chciał mi wystawić zaświadczenia dla pracodawcy, nie przepisał żadnych lekarstw na przerwanie poronienia, nie wystawił zwolnienia z pracy (choć wspominał, że obowiązkowo powinnam leżeć) tylko kazał się zgłosić do szpitala, bo "moje dziecko może umrzeć". Wychodząc z gabinetu niemal zemdlałam, tak pan doktor ładnie mnie nastraszył. Na szczęście miałam jeszcze do wykorzystania w pracy urlop na żądanie i chyba tylko dlatego nie straciłam tej ciąży.

  Cała historia zakończyła się dobrze, tylko dlatego że szybko znalazłam się pod opieką innego ginekologa. Oczywiście drugi lekarz nie widział żadnego problemu by w mojej sytuacji wystawić mi zaświadczenie dla pracodawcy, że jestem w ciąży.

  Lekarza tego szczerze odradzam, gdybym go szybko nie zmieniła na innego ginekologa, na prawdę nie wiem jak ta historia zakończyłaby się dla mojego dziecka...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ja trafiłam do lekarza w 6 tygodniu ciąży zagrożonej. Przepisał leki. Udało się, chodchodziłam do niego na badania, wszystkie były zlecane w terminie, nawet dwa razy miałam u niego podejrzenie cholestazy , nigdy nie było problemu z badaniami czy wizytami. Teraz mam rocznego synka i planuję drugą ciążę jakby byłam taka możliwość w luxmedzie to nadal bym do niego chodziła. Według mnie dobry lekarz, sympatyczny i uprzejmy. Według mnie każdy lekarz jest "dobry jak jest dobrze" jak jest coś nie tak to najłatwiej napisać na lekarza. pozdrawiam!!!

 • Bardzo miły ale ja również po wizycie czuła niedosyt. Wsadził palce, ponaciskał, pobrał wymaz na cytologię i koniec. Wizyta trwała 5 minut a ja zdezorientowana wyszłam z gabinetu. Doktorze, jeżeli Pan to czyta proponuję dać się babom wygadać i poświęcić im więcej czasu, to ważne - szczególnie w Pana specjalizacji. Brak oceny gdyż nie czuję się skrzywdzona, czuję niedosyt.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

98

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

3600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.