Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
17 784.....

Konsultacja ortopedyczna • 250 zł

Iniekcje do kręgosłupa pod kontrolą USG • od 150 zł

Konsultacja ortopedyczna z • 250 zł +1 więcej

Wizyta kontrolna • 200 zł

ul. Wolności 27C, Kazimierza Wielkiego , Mielec
Gabinet Ortopedyczny Medson (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Małogoska 25, Jędrzejów
Gabinet ortopedyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
aleja Wolności 34, Śródmieście , Częstochowa
Gabinet Ortopedyczny Medyk-Centrum (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą ortopedii z 28 letnim doświadczeniem w zakresie chirurgii kręgosłupa, deformacji klatki i kończyn. Moją specjalnością jest leczeni...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi w 1990 roku.

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ortopedyczna


Ludwinowska 11/9, Kraków

250 zł

Centrum Medyczne ORTOTOP

Pozostałe usługi

Iniekcje do kręgosłupa pod kontrolą USG


Ludwinowska 11/9, Kraków

od 150 zł

Centrum Medyczne ORTOTOP


Konsultacja ortopedyczna z


Ludwinowska 11/9, Kraków

250 zł

Centrum Medyczne ORTOTOP


Wizyta kontrolna


Ludwinowska 11/9, Kraków

200 zł

Centrum Medyczne ORTOTOP

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Witam i polecam dr.Bogdana Bakalarka jest świetnym lekarzem który operował mnie w 2012r.przepuklinę kręgosłupa w części lędźw


S
Użytkownik zweryfikowany

Nie ocenię fachowości dr. Bakalarka i nie robię w tym temacie zarzutów, bo na wizycie zostałem odrzucony selektywnie. Na dzień dobry po wzrokowym oszacowaniu pada pytanie: ile pan ma lat?(dokumenty z TK, karty inf. leżały na biurku) - 63. Jakie ma pan schorzenie podstawowe?. Polineuropatia. (Jest to łagodna forma z zanikami mięśni dłoni i stóp, od 30-tu lat w tym samym stanie). Jestem rencistą chodzę, pracuję i funkcjonuję samodzielnie. Zawsze to podstawowe schorzenie "dyskwalifikowało" mnie do leczenia czegokolwiek. Gdy wreszcie zdiagnozowałem dyskopatię, wykonałem własnym sumptem PLDD (laserowa dekompresja dysku) na jednym poziomie. Z drugim czekałem, bo mi zdecydowanie ulżyło, poza tym to wiele zachodu i koszty. Kiedy teraz wykonałem TK mój lekarz prowadzący podpowiedział mi wizytę u dr. Bakalarka, że tam leczą też niekonwencjonalnymi operacjami. Sam poczytałem w internecie o profilu leczenia w Centrum,robią duda, (tylko krwi nie upuszczają). Zaświtała nadzieja...
Niestety pan doktor potraktował mnie jak straceńca, jak wszyscy. " Pan ma już takie duże zwyrodnienia"... (Przecież przyjechałem do fachowca). Zrobię tylko blokadę. A że dysk uciska na nerw, że cierpnie i drętwieje noga. Ważne żeby pacjent nie czuł bólu kręgosłupa i nie zawracał gitary. W Jędrzejowie są nocne apteki, mógł zaproponować iniekcję w ramach jednej wizyty, ale nie, proszę umówić się na następną wizytę. NAJDROŻSZY ZASTRZYK W ŻYCIU? nie, nie pojechałem. Będę szukał pomocy dalej. Tylko po nowym roku, wszędzie pokończyły się limity.


B
Użytkownik zweryfikowany

Opinia ogólna zdecydowanie przerasta umiejętności lekarza, który nie potrafi prawidłowo odczytać wyniku tomografu. Złamanie wyrostków kręgu odcinka krzyżowego kręgosłupa myli z potłuczeniem biodra. Mimo kilkukrotnego zwracania uwagi pacjenta na dotkliwy ból biodra nie zdecydował się na ponowne przejżenie wyników tomografu nie mówiąc o zleceniu dokładniejszego badania. Po szybkiej wizycie "kontrolnej" u innego ortopedy okazało się, że owe potłuczenie to złamane wyrostki kręgu. Aż strach pomyśleć co jeszcze może przeoczyć lekarz, który nie potrafi zdiagnozować złamania??


J
Użytkownik zweryfikowany

Myślę że doktor jest lekarzem z powołania. W mojej sytuacji dwie operacje, wiele pomocy. Dziękuję. Doktorowi wszystkiego najlepszego - nam więcej takich lekarzy. JanuszW.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam ;Byłem operowany na kręgosłup przez dr Bakalarka w Jędrzejowie i z czystym sumieniem polecam Pana Dr świetny specjalista super podejście do pacjenta mówi krótko i na temat bez zbędnych słów ,100% zainteresowani pacjentem nawet po operacji POLECAM .Jeśli chodzi o oddział w Jędrzejowie również jestem zadowolony bardzo, zainteresowanie pacjentem, wszelka pomoc ,sympatyczne pielęgniarki bardzo miłe i uprzejme .Odział czysty zadbany .

Zadowolenie 100% .
DZIĘKUJĘ Nowak Marcin


M
Użytkownik zweryfikowany

Swietny specjalista, bardzo konkretny. Skupiony na pacjencie.Operował kręgosłup córce w Jędrzejowie. Jest tam ordynatorem, opieka na oddziale rewelacyjna, pielęgniarki wszystkie bez wyjątku na każde wezwanie, zawsze miłe i świetne w tym co robią.Wracając do doktora Bakalarka to człowiek który poświęcił się pracy zawodowej i człowiek z pasja, Polecam każdemu kto ma kłopoty z kręgosłupem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja polecam tego lekarza w 100%. Wedlug mnie to najlepszy ortopeda w Polsce. Rozpoznał u mnie zwyrodnienie kregosłupa lędźwiowego i szyjnego oraz nawrotową rwę kulszową obustronną. Pan Doktor Bakalarek operował mnie dwukrotnie , tj. kręgosłup szyjny (dzięki tej operacji teraz mogę wszystko bez problemu wziąść do ręki , co wczesniej bylo niemożliwe i sprawiało mi ogromny ból , tzw rwa ramienna. Operował mnie również na kręgosłup lędźwiowy (zastosował , u mnie zabieg operacyjny foraminotomia L5-S1, wymiana śrub L5 I S1 (osadzenie śrub kaniulowanych na cemencie bioprzebudowywalnym CERAMENT oraz respondylodezę kością sztuczną.) Podana ostatnia operacja trwała blisko 6 godzin. Dzięki temu zabiegowi moglem chodzić juz po blisko 16 godz. odrzucając również kule, bez których wcześniej nie mogłem się poruszać. Mogę teraz gdziekolwiek wyjść, gdyż wcześniej taki spacer był niemożliwy i dawał mi ogromny ból. Obecnie Pan Doktor jest ordynatorem szpitala w Jędrzejowie ( tam mnie operował) . Polecam ten oddział ortopedii. Tam pacjent jest na 1 miejscu! Dzięki doktorowi Bogdanowi Bakalarkowi i całemu personelowi medycznemu na tym oddziale ortopedii w Jędrzejowie mogę łątwiej żyć bez bólu. Za to serdecznie dziękuję wyżej wymienionym osobom! Pozdrawiam. M.C.


D
Użytkownik zweryfikowany

Pewnego razu za górami i lasami, w pewnej wiosce na południu Polski zwanej Zakopanem młody mężczyzna uprawiał bardzo niebezpieczny sport zimowy zwany dalej snowboardem. Nic nie wskazywało na to, że to właśnie dzisiaj go spotka taka tragedia. Tragedia, która mogła wpłynąć na jego przyszłe życie. Po upadku kręgosłup niczym więzień Guantanamo złamał się w miejscu zwanym C2. Szybka reakcja oraz trzeźwość funkcjonariuszy zdrowia uratowała młodego mężczyznę i tym samym znalazł się w przepięknej klinice ortopedii. Po dokładnym umyciu i przespanej nocy odbyła się operacja wszczepienia ciała obcego zwanego dalej stabilizatorem, który działa w taki sprytny sposób, że łączy dwa kręgi szyjne ze sobą. Człowiekiem w masce (bo tak go pamiętam) okazał się doktor Bakalarek. Od tego czasu zawsze gdy popija herbatę ze szklanki wspomina ile to miał szczęścia i do dzisiaj bez komplikacji żyje.


R
Użytkownik zweryfikowany

To jest prawdziwy lekarz z powołania,wysokiej klasy rzemieślnik,wie co robi,mówi o konkretach a nie opowiada bajek,w czerwcu operował mi córke [skolioza 45% piersiowy i ledżwiowy] wynik oszałamiający po prostu mistrz świata,trzeba mieć złote ręce,dość że postawił moją córke prosto na nogi,to jeszcze odbudował ją psychicznie.jaka to jest odpowiedzialność to jeden Pan Bóg wie...a wiedza,..brak słów.. Dziękuje mu za to....I personel na oddziale ortopedii w Jędrzejowie to po prostu inny świat,tak jak by to nie było u nas w Polsce,pełny profesjonalizm i zaangażowanie,przyjechaliśmy całkowicie z innego miasta i zostaliśmy przyjęci z pełną kulturą,nawet nocleg pomagali nam znależć. Takich lekarzy mamy mało i dlatego szanujmy to co robi,.Wiadomo wszystkim nie da się dogodzić ale pamiętajmy to jest człowiek nie maszyna,.,.........chociaż to co robi daje do zastanowienia.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,Dziękuje..,.,............N.S.


A
Użytkownik zweryfikowany

Szkoda, że nie przeczytałam opinii z dnia 29.07.2010 r. to zaoszczędziłabym 150 zł. Moja wizyta trwała jeszcze krócej niż 5 minut. Myślałam że taki gabinet prywatny jest bardziej profesjonalny ale się bardzo pomyliłam. Żadnego badania, żadnego usg a kasa niebotyczna. Kto tyle zarabia w kilka minut.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą ortopedii z 28 letnim doświadczeniem w zakresie chirurgii kręgosłupa, deformacji klatki i kończyn. Moją specjalnością jest leczeni...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi w 1990 roku.

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Zdjęcia