Adres

Choiny 9C, Lublin
Orto-Mix

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Walawska jest bardzo dobrą ortodontką. Leczenie było precyzyjnie zaplanowane - Pani Doktor powiedziała mi co, kiedy i dlaczego będzie zrobione, odpowiadała na wszelkie moje pytania związane z leczeniem. Kolejne wizyty odbywały się punktualnie, w miłej i fachowej atmosferze (swoją zasługę mają tu również panie higienistki pracujące w przychodni). A efekt leczenia? REWELACJA :) Gorąco polecam Panią Doktor.


A

Witam;)
Jestem pacjentką Pani dr Walawskiej od roku i jestem bardzo zadowolona z leczenia. Byłam już u kilku lekarzy, ale uważam ze Pani dr ma najlepsze podejście do pacjenta oraz fachowo podchodzi do każdego człowieka. Jestem zawsze witana z uśmiechem i sympatią zarówno ze strony Pani dr jak i wszystkich pracujących z Panią higienistek;)
Bardzo dziękuje za sympatie, uśmiech oraz świetnie wykonywana prace;)


A
Użytkownik zweryfikowany

Można by dużo pisać, bo dr Walawska jest naprawde świetna. Ja poszłam do niej nastawiona sceptycznie, bo miałam dużą wadę i wszyscy dentyści u których byłam mówili że trzeba będzie usuwać zęby. Dopiero dr Walawska wszystko mi wyjaśniła, porobiła badania, jakieś obliczenia no i powiedziała że wszystkie zęby się pomieszczą. Postanowiłam jej zaufać i się nie zawiodłam. Przed mną jeszcze jakiś rok leczenia ale wszystkie zęby się zmieściły a efekt jest niesamowity. Ta doktor zna się na rzeczy, opowiada dokładnie co będzie robiła i po co a do tego jest bardzo sympatyczna. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam
Jestem pacjentką Pani doktor i z pełną odpowiedzialności mogę polecić tego ortodontę.Doktor Walawska i jej zespół to drużyna do zadań specjalnych :)Ogromnym plusem jest to,że Pani dr jest codziennie w gabinecie.Widać ,że praca to jej pasja, lubi to co robii jest wq tym naprawdę świetna. Panująca tam atmosfera tylko to potwierdza.Personel cechuje pełen profesjonalizm i dyskretność.Teraz mogę się pięknie uśmiechać.Wymarzony efekt został osiągnięty .Dziękuje :-)))))))))))))))


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką dr Walawskiej od roku świadomie mogę powiedzieć,że to świetna specjalistka,precyzyjnie planuje przebieg leczenia. Na każdej wizycie informuje mnie co robi, co będzie się zmieniało ,odpowiada na moje pytania- nawet na te najbardziej dziwaczne. Dodatkowo dba o mnie jej cały personel,który informuje mnie o terminach przeglądów, zabiegach profilaktycznych-czyszczenie,lakierowanie zębów jest to bardzo ważne w dzisiejszych czasach gdy ma się tyle spraw na głowie. Bardzo polecam ten gabinet.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zanim zdecydowałem się na dr Walawską odwiedziłem kilka innych gabinetów; to nie jest łatwa decyzja - wydajesz kilka tysięcy złoych, więc chcesz mieć pewność, że dostaniesz to czego oczekujesz; wszędzie pokazywano mi cenni usług i na tym się konczyło; dopiero tam po raz pierwszy dowiedziałem się o co tak naprwadę chodzi w leczeniu ortodontycznym - dlaetgo się zdecydowałem - a późniejsze leczenie abslutnie potwierdziło, że dr Walawska jest the best; od początku wiedziałem, jak bedzie wygladało leczenie, jakie będe miał założone zamki, co musze robić, czego unikać; jedyny minus to kolejki - ale to chyba dobrze o niej świadczy; jak widziałem po rejestracjach to ludzie walą do niej z całego województwa, więc coś w tym musi być. POLECAM


G

świetny ortodonta ,miałam poważaną wadę zgryzu wyleczyła mnie z brzydkiej twarzy!i Za to jej dziękuję!


G

Świetny specjalista, zna się na tym co robi, odznacza się wysoką kulturą osobistą i wspaniałym podejściem do pacjentów.


.

Śietny Specjalista, Bardzo Dobre Podejście Do Pacjenta, Wysoka Kultura...;)
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


U

Zna sie na rzeczy. Pierwszy lekarz, który wytłumaczył mi o co chodzi. Polecam z pięknym usmiechem.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania