Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Orto-Mix

Choiny 9C

20-816 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Orto-Mix

Relaksowa 15

20-819 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Reszelewska (Świst) fizjoterapia

  Do Agaty trafiłam po operacji rzepki. Rehabilitację miałam 3 miesięce. Wszystko przebiegało sprawnie, ćwiczenia które miałam wykonywać w domu były wyjaśnione od początku do końca. Po wyjściu z gabinetu czułam odrazu poprawę i ulgę w operowanej nodze. Atmosfera podczas rehabilitacji była cudowna. Myślałam że ja jestem gadułą ale Agata przebiła mnie o głowę. Polecem rehabilitacja tylko u niej.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Reszelewska (Świst) fizjoterapia

  Trafiłem do Agaty po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego (ACL). Miałem u niej rehabilitację przez 2,5 miesiąca. Pod jej okiem wszystko szło sprawnie do przodu. Dzięki terapii manualnej i ćwiczeniom, które mi zlecała, mięśnie w operowanej nodze szybko wracały do formy a zakres ruchu stopniowo się zwiększał. Podchodzi do terapii indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Co równie ważne - przesympatyczna osoba :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Filipczak terapia logopedyczna

  Gorąco polecam zajęcia z Panią Sylwią, ma świetny kontakt z dzieckiem, które nie nudzi się na zajęciach. Pani Sylwia jest bardzo sympatyczna i zaangażowana, dzięki czemu zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze. Po zajęciach zawsze otrzymuję wyczerpujące informacje na temat ich przebiegu, a także zestaw ćwiczeń, które dziecko chętnie wykonuje w domu.
  Co najważniejsze już po kilku wizytach widać ogromne postępy (ćwiczenia z głoską r).

  mgr Sylwia Filipczak

  Dziękuję bardzo za opinię. Postępy w terapii to w dużej mierze zasługa Pani i dziecka, które jest bardzo zmotywowane do ćwiczeń. Pozdrawiam serdecznie, Sylwia Filipczak

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Reszelewska (Świst) fizjoterapia

  Pani Agata bardzo konkretna,trafilam do niej z zerwanymi więzadłami w kolanie, wszystko wyjaśniła, zaangazowana, w gabinecie pilnowała dokładności wykonywanych ćwiczeń, dokładnie rozpisywała ćwiczenia do wykonywania w domu, dodatkowo poczucie humoru Pani Agaty rozluznialo atmosferę na tyle że wizyty były przyjemnością. Po 10 tygodniach kolano sprawne. Polecam bardzo

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Reszelewska (Świst) fizjoterapia

  Trafiłem do Pani magister z naderwanymi więzadłami pobocznymi kolana. Zaskoczyło mnie niezwykle profesjonalne podejście, szczegółowe wyjaśnianie poszczególnych etapów rehabilitacji. Minęły ponad 3 miesiące od wypadku. Po kilku seriach ćwiczeń, kolano prawie całkowicie wyleczone. Pani magister jest bardzo skuteczna, wysokiej klasy specjalistka. Dziękuję i pozdrawiam!!!

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Reszelewska (Świst) fizjoterapia

  Pani Agata jest wspaniałym człowiekiem, przesympatyczna , życzliwa w kontakcie z pacjentem. Świetnie łączy profesjonalizm z empatycznym traktowaniem ludzi. Cenne wskazówki, dociekliwość i skrupulatność podczas wywiadu i w doborze ćwiczeń oraz przygotowanie ich w formie rysunków są bardzo pomocne :). Bardzo chętnie służyła mi radą w razie pojawiających się niepokojących sytuacji po przebytej artroskopii. Bardzo dziękuję za fachową pomoc w powrocie do sprawności. Polecam Panią Agatę jako fizjoterapeutę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Reszelewska (Świst) fizjoterapia

  Pani Agatka jest Cudowną fizjoterapeutką, której ręce pomagają przy leczeniu. Zna się na swojej pracy, ma dużo wiadomości i oferuje fachową pomoc. Polecam w 100 %. Pozdrawiam Panią Agatkę Serdecznie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Reszelewska (Świst) konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Agata to sympatyczna osoba z profesjonalnym podejściem i dużym zaangażowaniem. W ciągu dwóch lat odwiedziłem kilku rehabilitantów i lekarzy, jednak żaden nie potrafił mi pomóc z przeskokiem w kolanie. W trakcie wizyty zostałem wysłuchany i dokładnie zbadany. Pani Agata zwróciła mi uwage na zły chód, który wyrobiłem sobie po urazie. Nikt wcześniej o tym nie wspominał. Odpowiednie ćwiczenia zmieniane podczas regularnych wizyt oraz ponowna nauka chodzenia przyniosły oczekiwany efekt. Po dwóch miesiącach kolano zaczęło płynnie pracować, bez przeskoków. Żałuje że tak późno do niej trafiłem. Pani Agato jestem ogromnie wdzięczny za pomoc. Serdecznie polecam naprawde warto! :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Walawski operacja kolana

  Z czystym sumieniem mogę polecić pana dr Jacka Walawskiego. Pan doktor to bardzo miły, rzeczowy i konkretny lekarz, bez wątpienia specjalista z najwyższej półki. Generalnie miałem niezły bałagan w kolanie. Pan doktor sam przyznał, iż moja operacja nie była standardowym zabiegiem, była po prostu dosyć skomplikowana ale wszystko przebiegło bardzo dobrze oczywiście dzięki umiejętnościom doktora Walawskiego. Chciałbym jeszcze tylko dodać, iż moje miejsce zamieszkania od Lublina dzieli spora odległość ale naprawdę było warto się trochę poświęcić i dojeżdżać.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Reszelewska (Świst) fizjoterapia

  Pani Agata to nie tylko świetny fachowiec ale również wspaniała osoba. Konkretna i rzeczowa. Niezwykle kontaktowa, co jest bezcennym atutem w jej zawodzie. Jest wnikliwa w poszukiwaniu problemu i zaangażowana w swoją pracę. Potrafi słuchać, dzięki czemu dobiera właściwą strategię leczenia. Kocham sport a przede wszystkim bieganie. Przez kilka lat borykałem się z silnymi bólami kolan. Ortopeda kategorycznie zabronił mi biegać twierdząc, że może doprowadzić mnie to nawet do kalectwa. Przez długi czas pozbawiony byłem nadziei, że kiedykolwiek wrócę do sportu. Wiele pozytywnych opinii i rekomendacji zaprowadziło mnie do Pani Agaty co okazało się dla mnie zbawieniem. Po krótkiej konsultacji już wiedziałem, że trafiłem w dobre ręce. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim zrozumienie i szczera chęć udzielenia pomocy. To cechuję Panią Agatę. W 2 miesiące przeprowadziła moją pełną rehabilitację. Udzieliła mi bezcennych wskazówek co do sposobu trenowania i wyrobiła we mnie nawyki dzięki którym wiem, jak o siebie dbać by unikać kontuzji. Dziś czuję się świetnie, mogę biegać, jeździć na rowerze i trenować na siłowni, co jeszcze kilka miesięcy temu było niemożliwe. Wszystko dzięki wiedzy, doświadczeniu i poświęceniu Pani Agaty.
  Szczerze polecam, bo trudno znaleźć tak zaangażowanego, zdeterminowanego, doświadczonego a przede wszystkim skutecznego specjalistę.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania