Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "Kompas

  Pani Doktor wielokrotnie wyciągała mnie z problemów zdrowotnych. Jest osobą bardzo serdeczną, ciepłą. Poświęca pacjentowi wymaganą ilość czasu, tłumaczy objawy choroby i działanie leków. Jest ciepła, cierpliwa, wykazuje dużo zrozumienia. Naprawdę interesuje ją życie i zdrowie pacjenta. Polecam.

 • bardzo dobry lekarz, pomogła mi przy depresji i manii prześladowczej. pani dr jest bardzo uprzejma, zaangażowana i cierpliwa wobec swoich pacjentów.
  Polecam z całego serca

 • jak dla mnie - dr Tatrocka to lekarz bardzo dobry, starajacy sie pomoc jak tylko mozna, zaangazowany... warto odwiedzic nawet mimo kilkudziesieciu kilometrow drogi :-)

 • Byłam u pani doktor z rocznym synkiem, stwierdziła , że wszystko w porządku pomimo naszych niepokojów, byłam potem z 5 letnim synkiem, zaleciła tylko obserwację, teraz mój synek ma 8 lat, zdiagnozowane ZA i zaburzenia depresyjno - lekowe ( nie przez w/w panią doktor )i jest po próbie samobójczej rok temu....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wspaniały człowiek,wspaniały psychiatra.Początkowo miałam poważny problem z natrętnymi myślami,po lekach które mi przypisała objawy ustąpiły.Nie usypiają mnie i nie spowalniają myślenia.Nie ocenia,nie krytykuje, potrafi słuchać,jest ciepłą,otwartą osobą.Polecam!

 • Byłam dzisiaj na wizycie u pani dr. Szkoda, że nie trafiłam do Niej wcześniej. Po jednej wizycie czuję się lepiej:) Lekarz z powołania. Polecam !!!!!!!!!!

 • leczyłam się u dr przez rok na nerwice lękową, leki które mi przepisała rzeczywiście pomogły, bardziej niż terapia. polecam tego psychiatre, jest bardzo życzliwa, wyrozumiała, wizyty nie stresują ani trochę

 • Byłem u trzech lekarzy (jeden miał tytuł doktora psychiatrii)...tragedia !!
  leki starej generacji uzalezniające, nieskutkujące, brak rozpoznania choroby, itd.
  Podobno miałem miec depresję. Doszedłem do wniosku że dr. przed nazwiskiem nie ma nic wspólnego z wiedzą tych lekarzy. Przypadkiem dowiedziałem się o Pani Trocka-Burzawa. Faktycznie bardzo miła i sympatyczna, (ale nie samą sympatią się leczy).
  Po dłuzszej rozmowie stwierdziła że mam nerwice i konieczna jest psychoterapia i leki wspomagające. I jaki efekt? ano taki że czuje sie z tygodnia na tydzień coraz lepiej. Znakomity lekarz !!

 • Bardzo życzliwa i ciepła osoba,traktuje pacjentów bardzo życzliwie i podmiotowo. Miałam juz kontakt z wieloma lekarzami,ale takiego lekarza z powołaniem spotkałam pierwszy raz. Polecam!

 • to jest bardzo słaby lekarz widac ze pani doktor nie podnosi kwalifikacji zawodowych

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

178

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.