lek. dent.

Beata Soś - Sidor

Stomatolog

15 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu pracująca w otoczeniu przemiłych lekarzy i asystentek.Gabinety wyposażone w najnowszy sprzęt.Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Pani doktor Beata Soś-Sidor to profesionalistka w swoim fachu.Top-Dent to odpowiednia nazwa jej gabinetów.Pani doktor zatrudnia przemiłe asystentki i personel lekarski. Do gabinetu wchodzi się o umówionej godzinie(dla mnie bardzo ważne!!).Serdecznie polecam. Andrzej.

 • bardzo dobry

  Dziękuję Pani Doktor za nowy uśmiech. Z uwagi na moje problemy z nieprawidłowym zgryzem, żaden stomatolog nie bardzo wiedział jak wymienić moje zęby. Natomiast Pani Doktor od razu zaproponowała mi rozwiązanie, była bardzo zdecydowana i przekonująca w tym co mówi. Efekt jest niesamowity.

 • bardzo słaby

  Stomatolog musi pomóc pacjentowi, który zgłasza się z bólem zęba, jeszcze tego samego dnia. niestety gabinet p. Sos takiej pomocy nie udziela. Odmówili przyjęcia choćby na krótką konsultację kobiety w ciąży.

 • bardzo dobry

  Fachowca najwyższej klasy najlepiej poznać w sytuacjach stresowych, nieprzewidywalnych. Tak sie właśnie stało kiedy siedząc na fotelu przy 4 implancie poleciał gwint w mojej kości wywiercony dodam całkowicie bezbolesnie przez Panią Dr Soś. To sie moze zdarzyć w każdej pracy . Prosze sobie wyobrazić moje lekkie przerażenie co dalej ?? Cały zespół tak błyskawicznie zadziałał ,ze nawet nie zdàżyłem wpaść w panikę. Zajęli mnie ciekawa prezentacja z mojego leczenia , a w miedzyczasie dojechały Taxi nowe wieksze implanty . Nawte nie zdążyłem się spocić ze starchu. Trwało to kilka minut. To był absolutny majstersztyk . Prawdziwy profesjonalizm. Najwyższa klasa. Dodatkowo dodam , że kiedy siadasz na fotelu w tak luksusowym gabinecie( - tach) , w otoczeniu fantastycznie dobranych dekoracji przy kolorowych ścianach , nowoczesnej aparaturze najwyższej światowej klasy - relaksujesz sie doskonale. Polecam !!!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Beacie Soś - Sidor dziękuję za życzliwość, cierpliwość i wyrozumiałość. Jest profesjonalistą z ogromną wiedzą i doświadczeniem, świetnym fachowcem, który nie boi się żadnych wyzwań. Ma rewelacyjnie wyposażone gabinety, specjalistyczny sprzęt, przemiłych pracowników. Bardzo żałuję, że 16 miesięcy temu nie trafiłam właśnie do Pani Doktor. Niestety zły los zaprowadził mnie do "specjalistów", którzy w moim uzębieniu spowodowali same problemy i straty. Wierzę, że dzięki pomocy Pani Soś znowu zacznę się uśmiechać i przestanę cierpieć. Ufam Pani Doktor i każdemu ją polecam.

 • bardzo dobry

  Maciej 09.05. 2014. Uważam, że pani doktor Beata Soś-Sidor to wspaniały chirurg stomatolog, wie co robi. Uważam, że idealnie i bez trudu wykonuje skomplikowane zabiegi. Muszę dodać, że pani doktor zatrudnia bardzo miłe i dobrze wykwalifikowane asystentki. Zdecydowanie tej pani stomatolog można zaufać, na pewno wszystko wykona bardzo dobrze.

 • bardzo dobry

  Pelny profesjonalizm i doswiadczenie ...... przychodnia i wyposazenie na miare XXI wieku a pani doktor cierpliwa z pieknym usmiechem...............polecam

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to pierwsza osoba, która przełamała moją traumę po usuwaniu zębów w dzieciństwie i dzięki niej pozbyłam się zęba który był w takim stanie, że mi tylko szkodził. Mam plan dalszego leczenia. Wchodząc do gabinetu buzia sama się uśmiecha :)

 • bardzo dobry

  Świetny kontakt z klientem, nic nie boli tym nowym laserem. Miałam wykonywane leczenie 4 zębów i nic nie bolało. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Beaty.Polecam Serdecznie