dr n. med.

Beata Rutkowska

Ginekolog

52 opinie +dodaj

Umów wizytę 639 odwiedzin w ciągu 30 dni

ZAPISY NA WIZYTĘ NA STRONIE : WWW.IVIMED.PL, TELEFON: *22*290*55*94* Wykształcenie: Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie Posiada doświadczenie w leczeniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: KLINIKA IVIMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bywam u lekarzy dosyć często, jeszcze nigdy nie spotkałam tak miłej i profesjonalnej doktor. Poza tym, że jest ciepła i słucha pacjentki to robi coś czego lekarze powinni się od niej nauczyć - podczas robienia USG nie milczy. Wszystko co widzi, opisuje, tłumaczy, wyjaśnia. Zawsze podczas USG lekarze coś mierzą, robią zdjęcia, przyglądają się, my, pacjenci czujemy wtedy niepokój. Dr Rutkowska nie dopuszcza do takich sytuacji. Od razu wiemy co widzi na ekranie i jakie ma podejrzenia/diagnozy.
  Do innego ginekologa już nigdy nie pójdę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KLINIKA IVIMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Rutkowska to bardzo miła i kompetentna osoba. Przeprowadza długi wywiad i bardzo wnikliwe badanie, informując przy tym co robi i dlaczego. Spokojnie przekazuje wnioski i spostrzeżenia oraz ustala dalsze postępowanie. Wizyta mało stresująca i bardzo komfortowa. Absolutnie polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KLINIKA IVIMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor, w trakcie wizyty wykazała się wysokim profesjonalizmem i dużą empatią. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, udzieliła wyczerpujących wskazówek. Polecam innym pacjentkom.

 • J
  Lokalizacja: KLINIKA IVIMED

  Pani doktor jest specjalistą godnym polecenia. Profesjonalnie wykonuje badanie USG,spokojnie informując pacjenta o jego przebiegu. Jest osobą kompetentną i rzeczową, a przy tym miłe usposobienie sprawia, że stres związany z wizytą niwelowany jest do minimum.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KLINIKA IVIMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo rzetelna oraz profesjonalna Pani doktor, słucha uważnie, indywidualne podejście do klienta, czuć dobrą energię i fachową pomoc. Polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tłumaczy wątpliwości, jest bardzo profesjonalna. Cierpliwie słucha, z czym nie zawsze spotykałam się u lekarzy. Fachowiec godny polecenia!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą, który nie bagatelizuje żadnego objawu, lekarzem niezwykle dokładnym, rzetelnym i skrupulatnym. Przy tym Pani Doktor jest osobą którą się lubi, niezwykle miłą, cierpliwą i dyskretną, dbającą o intymność pacjenta i dobre samopoczucie. Nie spotkałam jeszcze lekarza, który w taki sposób potrafiłby zadbać o pacjenta. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciąże i pomimo, że nie była ona zupełnie spokojna przez cały czas wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką. Serdecznie polecam i bardzo dziękuję Pani Doktor! Oby więcej takich lekarzy z powołaniem :)
  Anna Gąsiorowska

 • A

  Pani dr.Rutkowska jest fachowym,kompetentnym lekarzem.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze.Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  świetny lekarz godny polecenia. Cieszę się ze trafiłam do Pani Doktor :) rzetelna , sympatyczna, wykonała wszystkie badania, bardzo delikatna.

 • Sympatyczna,kompetentna,życzliwa,cierpliwa. Wspaniały lekarz z powołania.Pani Doktor prowadzi moją ciąże,zawsze wszystko na spokojnie wytumaczy,wysłucha jak trzeba powtórzy. jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam wszystkim kobietom,które szukają idealnego ginekologa. Ja już znalazłam :)
  Oby więcej takich lekarzy!
  Katarzyna Kocimska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ZAPISY NA WIZYTĘ NA STRONIE : WWW.IVIMED.PL, TELEFON: *22*290*55*94*

  Wykształcenie:
  Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.

  Doświadczenie

  Posiada doświadczenie w leczeniu dolegliwości kobiecych.
  Wykonuje badania USG i zabiegi ginekologiczne. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządu rodnego, wykonuje badania urodynamiczne.
  Pracuje również na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu na Solcu

  Ultrasonografia prenatalna i ginekologiczna

  Wykonuje badania ultrasonograficzne w ciąży oraz ginekologiczne. Posiada certyfikat The Fetal Medicine Foundation (FMF), brała udział w licznych certyfikowanych kursach ultrasonograficznych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi