Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 6 więcej


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dr hab. n. med. Beata Pyrżak jest pediatrą i endokrynologiem dziecięcym. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.Specjalizację II stopnia z pediatr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego
  • Choroby tarczycy
  • Choroby endokrynologiczne

Specjalizacje

  • Pediatria

Usługi i ceny

Konsultacja endokrynologiczna dzieci


Przy Bażantarni 8B, Warszawa

180 zł

Centrum Medyczne Damiana Przy Bażantarni 8B

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

W

Opinia z dnia 15.07.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M

Opinia z dnia 09.03.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłem z dzieckiem na wizycie w Damianie przy KEN. Pani doktor omawiała i wyjaśniała mi dokładnie wyniki każdego badania. Przed podjęciem decyzji o dalszym leczeniu zleciła ponowne wykonanie niektórych badań. Wizyta trwała pół godziny. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Córka została dokładnie, bez pośpiechu, zbadana.


D
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Pyrżak jest endokrynologiem z prawdziwego zdarzenia, podchodzi indywidualnie i bardzo ludzko do pacjenta. Cierpliwie i spokojnie odpowiada na wszystkie wątpliwości i pytania. Dokładna, świetny fachowiec a przede wszystkim człowiek. Byiśmy wczoraj na wizycie u Pani doktor z synem skonsultować niski wzrost syna i z czystym sumieniem piszę, że wywarła ona na mnie najbardziej pozytywne wrażenie spośród endokrynologów warszawskich, których znam (a byliśmy już w tej samej sprawie u kilku specjalisów z tej branży).


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest lekarzem, który uratował moją córkę przed skutkami choroby, której przez 10 lat nie był w stanie zdiagnozować NIKT! Jedno badanie wystarczyło do pełnej diagnozy - no ale trzeba wiedzieć jakie, a Pani Doktor wiedziała!!! Ponad 8 lat współpracy przy leczeniu dziecka - dziś dorosłej kobiety, po której nie widać ŻADNEJ choroby! Dr Pyrżak jest lekarzem klinicznym, ze szpitala dziecięcego. Chylę czoła przed tym jak umie połączyć praktykę lekarską z ciągłym własnym kształceniem. Widziała nie jeden dramat dziecka i rodziców. Na pewno nie była obojętna. A że w osobistym kontakcie może się wydawać chłodna - to nic. Po prostu ma taką naturę. Najważniejsze, że Jej doświadczenie i wiedza służą dziecku. Fantastycznie, że przyjmuje prywatnie, bo na Litewską wcale nie tak łatwo się dostać - jak wszędzie do publicznych placówek, a każda mama chce błyskawicznie pomóc dziecku. Bardzo serdecznie pozdrawiam Panią Doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie nieetyczna,niesympatyczna. Wywiad chaotyczny, stawia diagnozy szybko i aksjomatycznie. Dziecko wyszło ze łzami w oczach z gabinetu, ja osłupiałam widząc i słysząc jej arogancję. Byłam prywatnie. Jestem zdumiona, pozytywnymi wpisami, może to zbieżność nazwisk? Absolutnie odradzam, Być może to wykształcony lekarz, być może ma osiągnięcia, ale kontakt z nią był dla mnie i dla dziecka bolesny.Kompetencji wielkiej też nie dojrzałam.


G

Opinia z dnia 24.08.2010 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany

Zdiagnozowała niedoczynność tarczycy u mojego dziecka. Leki hormonalne zapisała jednak dopiero po pół roku, gdy przeprowadziła bardzo szczegółowe badania. Co niebywałe, z prywatnej przychodni odesłała nas do państwowej przy szpitalu na Litewskiej (jest ordynatorem oddziału), gdyż, jak stwierdziła, ma tam możliwość wykonania na miejscu pełnej diagnostyki. Może trochę mało wylewna wobec dzieci, ale to drugorzędna sprawa, bo naprawdę świetny z niej fachowiec.


A
Użytkownik zweryfikowany

Najfantastyczniejszy lekarz jakiego poznałam!Dokładnie,szczegółowo zajęła się naszym synkiem-kochany człowiek!Gorąco polecam!


M

B. dobry lekarz. Pani doktor jako jeden z niewielu lekarzy działa i leczy mojego synka a nie czeka, aż problem sam się może rozwiąże. Polecam takiego lekarza wszystkim rodzicom.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr hab. n. med. Beata Pyrżak jest pediatrą i endokrynologiem dziecięcym. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.Specjalizację II stopnia z pediatr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego
  • Choroby tarczycy
  • Choroby endokrynologiczne

Specjalizacje

  • Pediatria

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania