lek.

Beata Kaszyńska

verifiedCreated with Sketch.

Okulista, Okulista dziecięcy

29 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW) Specjalista… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: Mocne podrażnienie oczu

  Nie mam żadnych zastrzeżeń co do przebiegu wizyty. Diagnoza okazała się trafna a leczenie skuteczne.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Miła Pani Doktor, kompetentna, przyjemna dla dziecka. Punktualna wizyta co do minuty. Gabinet dobrze wyposażony.

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Bardzo profesjonalna Pani doktor. Polecamy osoby z problemami zeza u swojego dziecka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Wszystko zrozumieliśmy - co nie często się zdarza przy kontakcie z lekarzami. Miała dla nas czas.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do wizyty zmotywowały mnie pozytywne opinie o lekarzu. Przyszłam z półrocznym synkiem na konsultację dotyczącą zezowania. Uważam że pani doktor ma obszerną wiedzę ze swojej dziedziny i zna się na swojej pracy. Jedyne zastrzeżenie mam do sposobu komunikacji. Na początku wizyty ton był bardzo oschły a odpowiedzi lakoniczne i trochę czułam się w gabinecie nieswojo. Pod koniec było już znacznie lepiej, wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: podejrzenie zeza

  Pani doktor rzeczowa,konkretna, ale miła. Nie przeciąga niepotrzebnie nieprzyjemnych dla dzieci badań, ale wie co robi i sprawdza wszystko dokładnie. Nasz prawie 4-miesięczny synek pierwszy raz śmiał się na głos właśnie w trakcie sprawdzania, czy nie ma zeza, tak go rozbawiła pani doktor. Polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja okulistyczna dzieci

  Wizytę oceniam pozytywnie. Pani doktor próbowała zainteresować synka aby sprawniej poszło badanie, które nie należało do najprzyjemniejszych. Jedyny minus za presję czasu podczas badania.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła i rzeczową. Chętnie i wyczerpująco odpowiadała na pytania. Mimo krótkiego czasu wizyty, badanie było bardzo dokładne i wszechstronne. Mam nadzieję, że zapisany antybiotyk pomoże

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pani doktor jest rzeczowa, konkretna, nie rozczula się, ale maksymalnie wykorzystuje czas wizyty na dokładne badanie małego pacjenta. Zdecydowanie polecam!

 • X
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: Konsultacja okulistyczna dzieci

  Podejście do pacjenta okropne. Przypominam, że 6-miesięczne dziecko to również pacjent. A wystarczyłoby się uśmiechnąć do dziecka, żeby można było zbadać bez płaczu (synek do tych płaczliwych nie należy). Przyszliśmy z problemem zatkanych kanalików, w nadziei, że pani doktor podejdzie poważnie do problemu i uda się wyleczyć dziecko nieinwazyjnie, a pierwsze co to dostaliśmy skierowanie na zabieg. Mam wrażenie, że pani doktor chciała nas się szybko pozbyć. Wizyta trwała krótko. Słyszałam dobre opinie, więc się wybraliśmy, ale po konsultacji, na pewno nie polecę tego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor w dniu wizyty była zdenerwowana.Ewidentnie się gdzieś spieszyła. Przewracała oczami i z nerwów krzyczała na dzieci. Uważam, że podejście Pani Doktor do małego pacjenta było niewłaściwe i daleko odbiegające od standardów. Ponadto Pani Doktor nie odpowiedziała na żadne zadane pytanie. Nie polecam a wręcz odradzam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)

  Specjalista z 20 letnim stażem pracy. Ukończyła wiele staży i szkoleń, które były pomocne w pogłębianiu wiedzy i doświadczenia w zakresie okulistyki.
  Absolwentka I Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie, Szpitalu Dziecięcym im, Prof. J. Bogdanowicza w Warszawie, Przychodni Przyszpitalnej przy ul. Niekłańskiej. Jest specjalistą I i II stopnia okulistyki.
  W swojej działalności zawodowej zajmuje się głównie okulistyką dziecięcą, diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej oraz wykrywaniem i leczeniem zeza oraz niedowidzenia u dzieci.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Edukacja

 • I Wydział Akademii Medycznej w Warszawie

Znajomość języków

 • polski

Choroby