Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista z 20 letnim stażem pracy. Ukończyła wiele staży i szkoleń, które były pomocne w pogłębianiu wiedzy i doświadczenia w zakresie okulistyki. Absolwentka I Wydziału Akademii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista z 20 letnim stażem pracy. Ukończyła wiele staży i szkoleń, które były pomocne w pogłębianiu wiedzy i doświadczenia w zakresie okulistyki.
  Absolwentka I Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie, Szpitalu Dziecięcym im, Prof. J. Bogdanowicza w Warszawie, Przychodni Przyszpitalnej przy ul. Niekłańskiej. Jest specjalistą I i II stopnia okulistyki.
  W swojej działalności zawodowej zajmuje się głównie okulistyką dziecięcą, diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej oraz wykrywaniem i leczeniem zeza oraz niedowidzenia u dzieci.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • I Wydział Akademii Medycznej w Warszawie

Znajomość języków

 • polski

Choroby

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pani doktor jest rzeczowa, konkretna, nie rozczula się, ale maksymalnie wykorzystuje czas wizyty na dokładne badanie małego pacjenta. Zdecydowanie polecam!

 • M
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Konsultacja okulistyczna dzieci

  Podejście do pacjenta okropne. Przypominam, że 6-miesięczne dziecko to również pacjent. A wystarczyłoby się uśmiechnąć do dziecka, żeby można było zbadać bez płaczu (synek do tych płaczliwych nie należy). Przyszliśmy z problemem zatkanych kanalików, w nadziei, że pani doktor podejdzie poważnie do problemu i uda się wyleczyć dziecko nieinwazyjnie, a pierwsze co to dostaliśmy skierowanie na zabieg. Mam wrażenie, że pani doktor chciała nas się szybko pozbyć. Wizyta trwała krótko. Słyszałam dobre opinie, więc się wybraliśmy, ale po konsultacji, na pewno nie polecę tego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor w dniu wizyty była zdenerwowana.Ewidentnie się gdzieś spieszyła. Przewracała oczami i z nerwów krzyczała na dzieci. Uważam, że podejście Pani Doktor do małego pacjenta było niewłaściwe i daleko odbiegające od standardów. Ponadto Pani Doktor nie odpowiedziała na żadne zadane pytanie. Nie polecam a wręcz odradzam.

 • B
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Lekarz rzeczowy konkretny zbadała mojego 11 miesięcznego syna bez problemu i komputerowa i dno oka polecam widać ze zna się na tym co robi

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Po badaniach dostałam zalecenia i jestem bardzo zadowolona. Miła, konkretna, czułam się bardzo komfortowo.

 • M
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: ropiejące oczy

  Pani doktor potraktowana nas bardzo, hmm, nawet nie wiem jak to określić. Zglosilismy sie z ropiejacymi oczkami 3miesiecznego niemowlaka. Byliśmy tego dnia ostatnimi pacjentami, wiec chyba dlatego wizyta trwała max 5min. Pani doktor z góry założyła że to zatkane kanaliki,zajrzała w oczy małej, wypisalła skierowanie do szpitala na zabieg i do widzenia..a nie,jeszcze kazała przebywać solą fizjologiczna. Pani doktor nie dała nawet nic nawilżające do przemywania oczu.
  Nie darowalismy, poszliśmy do innego specjalisty, kory dokładnie zbadał dziecko i powiedział że to nie kanaliki, dostaliśmy płyn do przemywania i krople. Po 3 tygodniach śladu po problemie nie ma, a po diagnozie pani dr nie dość że czekalibyśmy 2miesiace na zabieg to jeszcze niepotrzebnie meczylibyśmy niemowlaka!!! A problem i tak by nie zniknął.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: badania diagnostyczne

  Wyszłam zadowolona z gabinetu Pani Doktor. Córka z tych ciężkich przypadków co i tłumaczenie kilka tygodni nie pomaga dała zakroplić sobie oczy i zrobić całe badanie. Nie ma co oczekiwać obchodzenia się jak z jajkiem co w naszym przypadku było najlepsze. Także poszło sprawnie i bez placzu i dziecko nie zdążyło wymyślić sposobu na odwrót :) Polecam dla rodziców którzy właśnie mają problem a każda próba wspomnienia chodźby słowa "okulista" kończy się płaczem. Pozdrawiam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Co do kompetencji to ciężko mi się wypowiedzieć. Byliśmy na "rutynowej" wizycie, żeby sprawdzić czy córka ma wadę wzroku. Pani doktor doktor zrobiła badanie dna oka, które wyszło ok. Mogłaby być troszkę przyjemniejsza, zwłaszcza w prywatnej przychodni.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo sprawnie zajęła się moim 3miesiecznym synkiem, a muszę zaznaczyć, że w czasie wizyty dziecko miało badany wzrok i dno oka. Dzięki doświadczeniu dr Kaszyńskiej synek prawie nie płakał mimo iż badanie do przyjemnych nie należało.

 • Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pani doktor faktycznie nieco oschła, ale profesjonalna i rzeczowa. Na wizycie byliśmy z 5-miesięczną córką. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Lekarz godny polecenia.