Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW) Specjalista… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacja okulistyczna dzieci

  Wizytę oceniam pozytywnie. Pani doktor próbowała zainteresować synka aby sprawniej poszło badanie, które nie należało do najprzyjemniejszych. Jedyny minus za presję czasu podczas badania.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła i rzeczową. Chętnie i wyczerpująco odpowiadała na pytania. Mimo krótkiego czasu wizyty, badanie było bardzo dokładne i wszechstronne. Mam nadzieję, że zapisany antybiotyk pomoże

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pani doktor jest rzeczowa, konkretna, nie rozczula się, ale maksymalnie wykorzystuje czas wizyty na dokładne badanie małego pacjenta. Zdecydowanie polecam!

 • X
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Konsultacja okulistyczna dzieci

  Podejście do pacjenta okropne. Przypominam, że 6-miesięczne dziecko to również pacjent. A wystarczyłoby się uśmiechnąć do dziecka, żeby można było zbadać bez płaczu (synek do tych płaczliwych nie należy). Przyszliśmy z problemem zatkanych kanalików, w nadziei, że pani doktor podejdzie poważnie do problemu i uda się wyleczyć dziecko nieinwazyjnie, a pierwsze co to dostaliśmy skierowanie na zabieg. Mam wrażenie, że pani doktor chciała nas się szybko pozbyć. Wizyta trwała krótko. Słyszałam dobre opinie, więc się wybraliśmy, ale po konsultacji, na pewno nie polecę tego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor w dniu wizyty była zdenerwowana.Ewidentnie się gdzieś spieszyła. Przewracała oczami i z nerwów krzyczała na dzieci. Uważam, że podejście Pani Doktor do małego pacjenta było niewłaściwe i daleko odbiegające od standardów. Ponadto Pani Doktor nie odpowiedziała na żadne zadane pytanie. Nie polecam a wręcz odradzam.

 • B
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacja okulistyczna

  Lekarz rzeczowy konkretny zbadała mojego 11 miesięcznego syna bez problemu i komputerowa i dno oka polecam widać ze zna się na tym co robi

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Po badaniach dostałam zalecenia i jestem bardzo zadowolona. Miła, konkretna, czułam się bardzo komfortowo.

 • M
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: ropiejące oczy

  Pani doktor potraktowana nas bardzo, hmm, nawet nie wiem jak to określić. Zglosilismy sie z ropiejacymi oczkami 3miesiecznego niemowlaka. Byliśmy tego dnia ostatnimi pacjentami, wiec chyba dlatego wizyta trwała max 5min. Pani doktor z góry założyła że to zatkane kanaliki,zajrzała w oczy małej, wypisalła skierowanie do szpitala na zabieg i do widzenia..a nie,jeszcze kazała przebywać solą fizjologiczna. Pani doktor nie dała nawet nic nawilżające do przemywania oczu.
  Nie darowalismy, poszliśmy do innego specjalisty, kory dokładnie zbadał dziecko i powiedział że to nie kanaliki, dostaliśmy płyn do przemywania i krople. Po 3 tygodniach śladu po problemie nie ma, a po diagnozie pani dr nie dość że czekalibyśmy 2miesiace na zabieg to jeszcze niepotrzebnie meczylibyśmy niemowlaka!!! A problem i tak by nie zniknął.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: badania diagnostyczne

  Wyszłam zadowolona z gabinetu Pani Doktor. Córka z tych ciężkich przypadków co i tłumaczenie kilka tygodni nie pomaga dała zakroplić sobie oczy i zrobić całe badanie. Nie ma co oczekiwać obchodzenia się jak z jajkiem co w naszym przypadku było najlepsze. Także poszło sprawnie i bez placzu i dziecko nie zdążyło wymyślić sposobu na odwrót :) Polecam dla rodziców którzy właśnie mają problem a każda próba wspomnienia chodźby słowa "okulista" kończy się płaczem. Pozdrawiam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Co do kompetencji to ciężko mi się wypowiedzieć. Byliśmy na "rutynowej" wizycie, żeby sprawdzić czy córka ma wadę wzroku. Pani doktor doktor zrobiła badanie dna oka, które wyszło ok. Mogłaby być troszkę przyjemniejsza, zwłaszcza w prywatnej przychodni.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)

  Specjalista z 20 letnim stażem pracy. Ukończyła wiele staży i szkoleń, które były pomocne w pogłębianiu wiedzy i doświadczenia w zakresie okulistyki.
  Absolwentka I Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie, Szpitalu Dziecięcym im, Prof. J. Bogdanowicza w Warszawie, Przychodni Przyszpitalnej przy ul. Niekłańskiej. Jest specjalistą I i II stopnia okulistyki.
  W swojej działalności zawodowej zajmuje się głównie okulistyką dziecięcą, diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej oraz wykrywaniem i leczeniem zeza oraz niedowidzenia u dzieci.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • I Wydział Akademii Medycznej w Warszawie

Znajomość języków

 • polski

Choroby