Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny

Niekłańska 4/24

03-924 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Zieniewska-Pingwara Inny

  Przecudowna Pediatra, kontretna, dokładna, z podejściem do malucha. Dzięki niej trafiliśmy na czas do szpitala z poważnym zapaleniem płuc. Pani Doktor wykonuje swoją pracę z sercem. To naprawdę widać.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Zieniewska-Pingwara Inny

  Cudowna, wyjątkowa lekarka posiadająca ogromną wiedzę i doświadczenie, a przy tym niezwykle sympatyczna osoba.
  Pani Doktor stawia diagnozy zawsze po szczegółowym badaniu i wywiadzie, leczenie jest przemyślane i dostosowane do małego pacjenta, a przede wszystkim skuteczne. Ma świetne podejście do dzieci- dzięki niej córka przestała bać się badań.
  I najważniejsze - tylko dzięki Pani Doktor w porę trafiłam z dzieckiem do szpitala, za co zawsze będę wdzięczna.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Zaremba- Wilk Inny

  Pani doktor zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. Przede wszystkim wnikliwa diagnoza po szczegółowym wywiadzie. Pani doktor odpowiadała na każde pytanie, a do tego świetny kontakt z pacjentem (choć ten akurat uwielbia być badany). Widać, że wybór pediatrii nie był przypadkowy!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Kumala Inny

  Trzy dni temu Pan doktor operował złamanie z przemieszczeniem przynasad obu kości przedramienia u mojego syna. Operacja przebiegła sprawnie i każdy kolejny lekarz oglądający prześwietlenie po operacji potwierdzał, że wszystko zostało wykonane profesjonalnie. A sam Pan doktor spokojny, przemiły, z podejściem do dzieci (mój syn przy kolejnych zmianach lekarzy na oddziale wspominał Pana doktora ). Potrafił wyjaśnić co robi, jakie będą kolejne etapy leczenia, odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości. Gorąco polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Kumala Inny

  Pan dr. operował bardzo trudne złamanie ręki (okolice łokcia) u mojego synka w szpitalu na Niekłańskiej. Operacja przebiegła prawidłowo. Lekarz zaangażowany w to co robi, bardzo dobry specjalista, uprzejmy, z dobrym podejściem do dzieci.

  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Szymon Hudyma Inny

  Po przeczytaniu opinii byłam przerażona, że pan doktor został nam przydzielony na zmianę opatrunku po poparzeniu córeczki i na kontrolę. Okazało się jednak, że lekarz jest uprzejmy, konkretny, nie ignorował moich pytań, nie wyśmiewał stresu i strachu. Zobaczył ranę, wszystko wyjaśnił dokładnie. Owszem nie jest to lekarz, z którym można ucinać pogawędki, ale nie po to idzie się do specjalisty. Jestem pozytywnie zaskoczona.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamil Szwed Inny

  Na pana Kamila trafiliśmy w szpitalu na diagnostyce oczopląsu i jest to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych lekarzy z jakimi miałam styczność. Świetne podejście i kontakt z dzieckiem, widać bardzo duże zaangażowanie w omawiany przypadek. Zdecydowanie jest to lekarz z powołania, który wie co robi. Objaśnienia i postępowanie były szczegółowe, tak samo jak badania. Polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Szymon Rafał Wilk Inny

  Lekarz, który jako pierwszy wyjaśnił mi na czym polegają problemy zdrowotne Synka. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor był w pełni zaangażowany, nie pozostawił żadnego z moich pytań bez odpowiedzi. Pierwszy raz od początku diagnostyki mojego Syna czuje ze jesteśmy w dobrych rękach i nie mam potrzeby doczytywania niczego w internecie. Plan dalszej opieki i diagnostyki został mi szczegółowo przedstawiony. Bardzo serdecznie polecam. Zatroskana mama

  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sebastian Kumala konsultacja ortopedyczna

  Trafiłam do dr Kumali z wyjątkowo brzydkim złamaniem ręki u Córeczki na SOR w szpitalu na ul. Nieklańskiej. Córa otrzymała ogromną pomoc, ręka została nastawiona. Pan dr cierpliwy, spokojny pomocny a przede wszystkim merytoryczny!

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamil Szwed konsultacja okulistyczna dzieci

  Wspaniały lekarz, empatyczny, bardzo zaangażowany w swoją pracę, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Pan Doktor bardzo zaangażował się w pomoc naszemu Synowi po urazie oka w czasie gry w piłkę nożną w szpitalu na Niekłańskiej przyjmując go wielokrotnie na konsultacje. Dziękujemy Doktorze, nie zapomnimy tego, co Pan dla nas zrobił!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania