Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

al. BIELSKA, Tychy
NZOZ ŻWAKÓW

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
15 opinii

I
Użytkownik zweryfikowany

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat Pani doktor,ja do niej chodzę i po recepty i jak jestem chora,zawsze mnie osłucha i zajrzy do gardła,potem przepisuje leki,jak narazie się na niej nie zawiodłam.Chodzi do niej także mój mąż,mama,brat i nie narzekają.Także polecam Panią doktor !!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Czytam wpisy tego lekarza i zastanawiam się ilu znajomych tej Pani doktor wpisało wszystkie pochlebne komentarze? Zwłaszcza w marcu 2010 roku. Wszystkie bardzo dobre wpisy nie mogą być od pacjentów. Zbyt lakoniczne i dziwnie w tym samym czasie. Wiem, bo czasem przychodzę do niej po recepty, które faktycznie można szybko dostać. Jak coś mi naprawdę zacznie dolegać to nie pofatyguję się do tego lekarza. Nie pójdę, tak jak nie zawołam pierwszego lepszego hydraulika po którym cieknie kran. Pani doktor nie potrafi odpowiedzieć na elementarne pytania stawiane przeze mnie, a odnoszące się do mojego stanu zdrowia, co tu mówić o diagnozach i powołaniu. Nie polecam tego lekarza.


B
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam negatywne opinie o tym lekarzu. Jedyne, co ta Pani potrafi to wypisać receptę niezależnie od tego na co ta recepta ma być. Bez żadnych badań dostaniecie receptę na co tylko chcecie. Mając porównanie z innymi lekarzami stwierdzam, że nie możemy tu mówić o merytorycznym doświadczeniu. Wizyta u tej Pani trwa około jednej minuty. Ciężko tu mówić o profesjonalnym podejściu do pacjenta. Diagnoza powstaje na intuicji. Szkoda zdrowia na Panią lekarz Beatę Czerwik z Przychodni Hipokrates w Tychach. Zdecydowanie odradzam wizyty.


E
Użytkownik zweryfikowany

Witam niestety potwierdzam negatywne opinie o p. dr Czerwik! Przyszłam z zapaleniem dróg moczowych ból i krew w moczu, kto przechodził ten wie! Cała wizyta nie trwała nawet 1 minuty... pani wypisała tylko receptę i spytała się o potrzebę L4 żadnego badania, nawet nie zostałam wysłana na badanie moczu!!!


G

Bardzo dobra lekarka, spokojna, opanowana, uważna...
Pomogła mi wielokrotnie, wyleczyła moją mamę z ciężkiego zapalenia płuc. Obeszło się bez szpitala. Bardzo gorąco jej za to dziękuję!


G

Miła, uprzejma, kompetentna...
Ma klasę!!! Polecam!
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


G

witam. Lekarz beznadziejny nie potrafi trafnie zdiagnozować choroby, ale zgadzam się recepty wypisuje bez problemu może to robi najlepiej, dlatego też nie dziwi mnie,że ma takie obłożenie pacjentów którzy po nie przychodzą.


G

Polecam Panią doktor, oprócz wiedzy posiada coś co nazywa sie powołaniem. To sie po prostu wyczuwa w trakcie wizyty.


G

Byłam u Pani doktor Beaty Czerwik ja i jestem zadowolona, moja mama również. To bardzo dobra lekarka ! Miła i sympatyczna i do tego fajnie bezpośrewdnia 1 Nam to odpowiada i dZiękujemy JEJ za Osobowość !


G

Takiego podejścia do dzieci nie spotkałam u ŻADNEGO PEDIATRY.Jest wspaniała!!!!
Mój syn nie chce iść do żadnego innego lekarza, tylko do Pani Doktor.
Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania