mgr

Beata Bednarek

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta

9 opinii +dodaj

PROSZĘ o umawianie wizyt z 48 godz. wyprzedzeniem! Witam ! Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, psychopedagogiem i trenerem. Pracuję w nurcie terapii BSFT (Terapia Krótkoterminowa… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Zaangażowanie
Leczenie zaburzeń nerwicowych

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: allBea Pracownia Psychoterapii, Psychoedukacji i Rozwoju

  W wielu sytuacjach kryzysowych Pani Beata pomagała mi wychodzić na prostą za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Wiele się nauczyłam pracując z Nią, przede wszystkim sama o sobie, co pomogło mi w przeszłości i pomaga nadal zdecydowanie lepiej radzić sobie w różnych sferach życia. Pani Beata jest profesjonalistką w swojej dziedzinie i jeśli tylko pozwolimy sobie na współpracę zamiast oczekiwać gotowych rozwiązań, to na pewno dostaniemy wystarczającą ilość wiedzy, metod pracy i odpowiedniego wsparcia, aby rozwiązać swoje problemy.Jednym słowem bardzo polecam, aby korzystać z ogromnej wiedzy i doświadczenia Pani Beaty.

  Beata Bednarek2018-05-20

  Pani Małgorzato,
  dziękuję za tak osobistą opinię. Cieszę się, że pozwoliła sobie Pani robić kroki do dobrego życia, dziekuję za zaangażowanie i współpracę. Również jestem wdzięczna za możliwość wspólnego poszukiwania rozwiązań.

 • I
  Lokalizacja: allBea Pracownia Psychoterapii, Psychoedukacji i Rozwoju

  Niestety Pani Beata w niczym mi nie pomogła. Stracony czas. Myślałam, że po prostu tak musi być, że na mój problem, czyli natręctwa po prostu rozwiązania nie ma...aż do czasu, gdy zmieniłam lekarza. Teraz wreszcie wiem, w czym tak naprawdę jest problem. Może w jakichś drobnych sprawach Pani Beata jest w stanie pomóc, ale nie polecam.

  Beata Bednarek2018-03-27

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że znalazła Pani taką pomoc jaka dla Pani jest najlepsza.

 • K

  Pani Beata jest przemiłą, ciepła osobą. Od razu wzbudziła moje zaufanie. W trakcie spotkań stwarza dobrą, przyjazną atmosferę do rozmowy. Będę każdemu polecała tę terapeutkę!

  Beata Bednarek2018-01-30

  Bardzo dziękuję za opinię i za zaufanie jakim mnie Pani obdarzyła.

 • Lokalizacja: Ambulatorium Stresu

  Pani Beata jest najlepsza i najfajniejsza psychoterapeutka z jaka mialam okazje pracowac. Na kazdy problem miala rozwiazanie i sposob zapobiegania jemu na przyszlosc. Jest bardzo otwarta i kontaktowa i naprawde chce pomoc pacjentowi, a nie tylko pokiwać glowa. Polecam z calego serca, bo warto.

  Beata Bednarek2018-01-01

  Dziękuję Pani Aniu :) Tak naprawdę to Pani miała rozwiązania i sposoby, które wcześniej się już sprawdzały. Wspólnie je nazywałyśmy i zbierałyśmy na listy do zastosowania :) Życzę powodzenia w dalszej drodze.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: allBea Pracownia Psychoterapii, Psychoedukacji i RozwojuUsługa: psychoterapia indywidualna dorosłych

  Niesamowita osoba, przed którą nie sposób się nie otworzyć. Pomoc Pani Beaty w mojej walce, z zaburzeniem odżywiania jest nieoceniona. Dzięki wsparciu, zrozumieniu i ogromnej wiedzy Pani Beaty dziś mogę stwierdzić że problem już mnie nie dotyczy, a moje życie obróciło się o 180 stopni, pożegnałam się nie tylko z problemem dotyczącym jedzenia ale i z wieloma innymi, które nieświadomie wpływały na moją niekorzystną sytuację. Zdecydowanie, jeżeli pewne sprawy Cię przerastają i szukasz pomocy profesjonalisty, lepiej trafić nie mogłeś. Każde spotkanie z Panią Beatą przebiega w miłej i ciepłej atmosferze. Pacjent czuje się zrozumiany i zaopiekowany.

  Beata Bednarek2017-05-08

  Pani Nino, to Pani wykonała MEGA pracę i nadal jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania w zmianę. Dziekuję, że mogłam towarzyszysz w tej drodze i widzieć kroki, które Pani robiła. Życzę powodzenia i wielu sukcesów w odkrytej pasji. ????

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Mądra, dobra, ciepła osoba. Pomaga mi w sprawie kłopotów z dzieciakami i bardzo cenię sobie jej rady.

  Beata Bednarek2016-10-20

  Pani Marto, współpraca i szukanie rozwiązań z tak zaangażowaną, troskliwą i uważną mamą to bardzo cenny kontakt terapeutyczny. Dziękuję za to.

 • J

  profesjonalny, mily i uprzejmy psycholog. widac zaangazowanie w problem pacjenta i chec rozwiazania. wzbudza zaufanie

  Beata Bednarek2016-04-14

  Dziękuję bardzo. Wierzę, że atmosfera i dobry kontakt jest ważny w procesie szukania rozwiązań.

 • K

  Najbardziej pomocne było dla mnie nauczenie się samodzielnego rozwiązania sytuacji kryzysowych, w oparciu o narzędzia, jakie proponowała podczas terapii p. Beata. Zarówno w terapii indywidualnej jak i związku - korzystałam z obu - kluczem było odkrycie, co ja sama mogę zmienić, na co mam wpływa i po czym poznam, że sytuacja się zmieniła? To twórcze podejście pozwala mi teraz na bardziej harmonijne relacje w związku, pracy czy w rodzinie. Poza tym p. Beata promieniuje ciepłą i radosną energią, która ma pozytywny wpływ na samą terapię i samopoczucie pacjenta. Warto zmieniać z nią swój świat :-)

  Beata Bednarek2015-12-13

  Pani Katarzyno wspólna droga z Panią w czasie pracy terapeutycznej była bardzo cenna, ciekawa i ispirująca. Dziękuję za wspólny czas i trzymam kciuki za samodzielność i poszukiwanie własnych rozwiązań.

 • K

  Fantastyczna osoba, bardzo ciepła, miła.
  Dla mnie bardzo ważne na spotkaniu z terapeutą było stworzenie miłej atmosfery, Pani Beata zrobiła to doskonale. Cala terapia i każde spotkanie odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze, Pani Beata Jest osoba godna polecenia ja dzięki Pani Beacie patrzę na świat inaczej.

  Beata Bednarek2015-09-11

  Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się, że atmosfera spotkań jest pomocna w procesie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • PROSZĘ o umawianie wizyt z 48 godz. wyprzedzeniem!
  Witam ! Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, psychopedagogiem i trenerem.
  Pracuję w nurcie terapii BSFT (Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu). W swojej pracy wykorzystuję także elementy technik uważności.
  Jestem specjalistką ds. lepszego życia czyli zajmuję się poszukiwaniem rozwiązań i kroków do szczęśliwego życia :)
  Podstawą w mojej pracy jest budowanie relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa oraz wierze, że każdy człowiek jest ekspertem od własnego życia, posiada naturalne siły, aby pokonywać swoje trudności i rozwiązywać problemy.

  Specjalizuję się w problematyce związanej z samooceną (niskim poczuciem własnej wartości), zaburzeniami psychosomatycznymi i zaburzeniami emocjonalnymi oraz pracą terapeutyczną nad umiejętnościami dzieci z trudnościami. Pracuję pod superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.

  Prowadzę własną praktykę psychoterapeutyczną i współpracuję z Ambulatorium Stresu
  Prywatnymi Gabinetami Psychologiczno-Psychiatrycznymi w Łodzi.

  Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami/klientami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Obecnie koncentruję się na praktyce psychoterapeutycznej a także prowadzę warsztaty dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, prowadzę też terapię par i rodzin oraz terapię grupową.

  Pomagam dzieciom i młodzieży wziąć sprawy w swoje ręce. Uczę ich umiejętności, aby sobie lepiej radzili z trudnościami behawioralnymi i emocjonalnym przy wsparciu dorosłych.
  Prowadzę także poradnictwo oraz warsztaty w zakresie podwyższania umiejętności i kompetencji rodzicielskich, umacniania więzi z dzieckiem i wspierania w procesie wychowawczym.

  Rozpoczęcie psychoterapii poprzedzone jest konsultacją.
  Cena pierwszej wizyty (konsultacji) indywidualnej 150zł, partnerskiej 180zł.

  Bardzo proszę o przemyślane umawianie wizyt poprzez udostępniony kalendarz z minimum 2 dniowym wyprzedzeniem,
  (ew. o skorzystanie z opcji odwołania wizyty w przypadku zmiany decyzji).
  Podane są realne godziny, kiedy jestem w gabinecie i oczekuję na Państwa.

  Posiadam:
  • Certyfikat Psychoterapeuty nr 17/2014 (PTPSR)
  • Certyfikat terapeuty BSFT nr 6/B/2013 (CTK- członek European Brief Therapy Association)
  • Certyfikat Ambasadora Kids' Skills (Helsinki Brief Therapy Instiute) Program "Dam Radę!" - pomoc i terapia dzieci/młodzieży z zaburzeniami emocjonalnymi i zachowaniem w rozwiązywaniu problemów
  • Certyfikat moderatora i mediatora "I am proud of you" training program (Helsinki Brief Therapy Instiute) Program "Jestem z Ciebie Dumny!" - pomoc, terapia, wsparcie dla rodziców/opiekunów w wychowaniu dzieci
  • uprawnienia specjalisty Terapii Pedagogicznej - praca z dziećmi ze specyficznymi trudnościami w nauce

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna (Łódź,
 • Studium Profesjonalnej Psychoterapii Centrum Terapii Krótkoterminowej (Łódź,2009-2014)

Znajomość języków

 • polski

Najbliższe terminy:

kolejne dni