Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
G
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny pediatra. Wspaniałe podejście do dzieci i doskonała opieka, zawsze pomocna, udzieli rady nawet telefonicznie. Nigdy niczego nie zbagatelizuje, zawsze dokładnie wszystko sprawdza i zleca dodatkowe badania. Gorąco polecam Panią Doktor.


S

Naprawdę Lekarz godny polecenia! Konkretna, rzeczowa i bardzo miła. Zna się na rzeczy. Przyjeżdza na wizyty prywatne do domu w ciągu 30 minut, a w razie potrzeby przyjmie także w szpitaliku podczas dyżuru! Ma doskonały kontakt z dziećmi.


D
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Leczy moje dzieci już od 5 lat i jeszcze nigdy Pani Doktor nas nie zawiodla. Zawsze jest 'pod telefonem", stawia bardzo trafne diagnozy, dzieci następnego dnia są zazwyczaj zdrowe. Zawsze udziela porad przez telefon, potrafi uspokoić i "ostudzić" spanikowanych rodziców. Świetny lekarz pod każdym względem- dziś tacy lekarze są raczej niespotykani.


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz na którego zawsze można liczyć. Kilka razy zdarzało mi się wzywać ją w święta i nigdy nie odmówiła, zawsze chętnie też udziela konsultacji prze telefon. Jej diagnozy są zawsze trafne, leczenie także a do tego potrafi uspokoić przewrażliwioną matkę (czyli mnie ;) ). Do tego wszystkiego ma świetne podejście do dzieci i moja córeczka ją uwielbia. Naprawdę gorąco polecam Panią Doktor!


G
Użytkownik zweryfikowany

Barzo dobra lekarka. Już 4 lata opiekuje się moim synkiem. Prawidłowe diagnozowanie, super podejście do dzieci. Zawsze kiedy trzeba jest i służy pomocą.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".G

Jeśli nie macie jeszcze swojego lekarza lub macie a nie jesteście przekonani lub jesteście niezadowoleni to podaje nr 602363473
Nikogo leprzego w Kielcach nie znajdziecie:)


G

Po błędnej diagnozie innego lekarza synek wylądował w szpitalu, a dzięki diagnozie pani doktor i zmianie leków drugi synek szpitala uniknął. Bardzo miła, ma podejście do dzieci. Podejście do pacjenta nie szablonowe, polecam!


G

Super Super Super mało takich w Kielcach pomimo tego że mają praktyki prywatne.
Zawsze jest kiedy jej "POTRZEBA" nawet w szpitalu nie na swoim oddziale przychodzi jak na konsultacje nie mówiąc już że umie dokładnie wytłumaczyć i uspokoić a tego w większości brak. Polecam z zamkniętymi oczami choć wiem że to trudna decyzja i wybór nie wahajcie się !!!!!!


G

Bardzo miła, rzeczowa,zawsze słuzy rada nawet telefonicznie udzieli informacji ,a to bardzo wazne gdy sie jest za granica i wiem ze moge na niej polegac, wszystkie problemy z moimi dziewczynkami diagnozowała bardzo dobrze!!POLECAM!!!


M

Super lekarz! Miła, konkretka ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Przyjeżdza na wizyty prywatne do domu. Mój synek bardzo polubił Panią Doktor z którą znamy się od bardzo dawna. Polecam w 100%:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania