Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Diagnostyka ultrasonograficzna oraz mikrozabiegi w obrębie narządu ruchu u pacjentów z bólami stawów. Zajmuje się nowoczesnymi metodami regeneracji więzadeł, ścięgien i mięśni poprzez… więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Diagnostyka ultrasonograficzna oraz mikrozabiegi w obrębie narządu ruchu u pacjentów z bólami stawów. Zajmuje się nowoczesnymi metodami regeneracji więzadeł, ścięgien i mięśni poprzez m.in. leczeniem osoczem bogatopłytkowym oraz komórkami macierzystymi. Ukończyłem I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów byłem dwukrotnie Prezydentem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland o. Warszawa.
  Pracowałem oraz odbywałem staże m.in. przy I drużynie Legii Warszawa, Młodzieżowej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej U-16, U-18 i U-19, Kobiecej Reprezentacji Polski U-19 oraz
  Reprezentacji Polski w Beach Soccer'a U-21

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: ból kręgosłupa

  Moja mama od jakiegoś czasu borykała się z problemami dotyczącymi jej kręgosłupa. Trudności sprawiały jej tak proste czynności jak schylanie czy siadanie. Rehabilitacja, której została poddana nie przyniosła zamierzonych efektów. Przeprowadzono rezonans magnetyczny, po którym lekarz- specjalista zalecił operację. Sprawą postanowiłem zająć się osobiście umawiając ją na wizytę do doktora Bartka Wasilczyka. I to był strzał w dziesiątkę! Pierwsza wizyta i seria zastrzyków pomogły. Kolejne wizyty i serie nakłóć tylko poprawiały stan zdrowia mojej mamy. Efektem tych czynności jest to, że mama wróciła do pełni zdrowia, jest uśmiechnięta, pełna energii i co najważniejsze może w pełni normalnie funkcjonować. Dziękuję panu doktorowi w imieniu swoim oraz mamy za okazałą pomoc. Po tym jak pomógł mojej mamie widać, że jest lekarzem z powołania, dla którego dobro pacjenta jest sprawą najważniejszą. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

 • Lokalizacja: Multimed

  Szczerze polecam doktora Wasilczyka. Bardzo dociekliwy, dokładnie przeprowadza wywiad. Po wizytach u kilku lekarzy jedynym rozwiązaniem dla mnie była operacja. Dopiero dr Wasilczyk, w leczeniu zespołu cieśni nadgarstka zastosował alternatywne rozwiązanie, które przyniosło rewelacyjne skutki. Dodatkowo dr Wasilczyk jest przemiłym i przesympatycznym człowiekiem, lekarz z klasą. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG nadgarstka

  Od dawna miałem problem z nadgarstkiem. Wielu lekarzy nie dawało mi żadnych szans, że można coś poprawić. Dopiero wizyta u Bartka pokazała, że da się coś zrobić. Po dwóch wizytach i dwóch zabiegach pod USG, ruchomość w stawie znacznie się poprawiła i zmalał ból. Jestem strasznie zadowolony, że w końcu treningi siłowe nie sprawiają mi tak mocnego bólu! Pewnie jeszcze jedna wizyta i problem kompletnie zniknie. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc! Dziękuję!

 • F
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgia urazowa

  Rzeczowy, uprzejmy, z pojęciem o swoim fachu. Naprawił mnie w dosłownie chwilę.
  Jesli miewasz problemem z układem motorycznym to jest to dobry adres.

 • P
  Lokalizacja: MultimedUsługa: Zapalenie tkanek miękkich

  Zaangażowany, rzetelny, z dużą wiedzą, a przede wszystkim przyjazny pacjentowi i bardzo cierpliwy specjalista. Trafiliśmy pod opiekę Doktora z silnym zapaleniem tkanek miękkich w kolanie. Po 3 miesiącach ponownie mogę grać w tenisa za co bardzo Panu Doktorowi dziękuję. Gorąco polecamy!!!

 • A
  Lokalizacja: Multimed

  Polecam!
  Najlepszy ortopeda na jakiego trafilam ze swoja kontuzja stawu skokowego.
  Lekarz ktory poswieca duzo czasu pacjentowi.
  Dokladnie i cierpliwie wyjasnia co sie stalo i proponuje sposob leczenia.
  Leczenie jest zawsze pod kontrola usg.
  Absolutnie polecam.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból stawu skokowego

  Niesamowity lekarz ! Po poważnej kontuzji stawu skokowego ktorego doznałem 2 lata temu żaden inny specjalista nie był w stanie doprowadzić stawu do pełnej sprawności. Po jednej wizycie doktor doprowadził mnie do pełnej sprawności. W stawie powrócił pełen zakres i od nowa mogłem na każdym treningu dawać z siebie 110% oraz czerpać przyjemność z gry. Polecam bardzo serdecznie. Pozdrawiam!

 • K

  Bardzo polecam, rzetelny specjalista z zamiłowaniem wykonujący swoją pracę. Już na pierwszej wizycie dolegający mi od dłuższego czasu ból kolana został zdiagnozowany i rozwiązany. Pan Doktor oprócz tego, że jest świetnym lekarzem z doświadczeniem, ma bardzo dobre podejście do pacjenta.

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Niesamowicie fachowy, rzetelny,a przede wszystkim przyjazny pacjentowi i bardzo cierpliwy specjalista. Trafiłam pod opiekę Doktora z bólem łokcia, który od dłuższego czasu uniemożliwiał mi treningi. Po wykonaniu dokładnego badania oraz niebolesnego zabiegu ból odszedł w zapomnienie.
  Mimo młodego wieku widać ogromne zaangażowanie, wiedzę a przede wszystkim chęć pomocy pacjentom. Z całego serca polecam!!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny Lekarz!! Młody,ale wyróżniający się dużą wiedzą,zaangażowaniem i doświadczeniem. Bartosz Wasilczyk pomógł mi wielokrotnie -za każdym razem z bardzo pozytywnym skutkiem. Człowiek,dla którego medycyna jest pasją. Dodatkowo jest niesamowicie empatyczny,uprzejmy, kulturalny. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Bardzo polecam tego Lekarza!!!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online