Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Od najmłodszych lat uwielbiałem ruch. Trenowałem judo i startowałem na najważniejszych zawodach w kraju. Posiadam czarny pas i przez dwa lata pracował...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • bóle kręgosłupa
  • ból barku
  • ból biodra
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Bielawska 6 lokal 20, Warszawa

Fizjokoncept Sp.J.


Konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)


Bielawska 6 lokal 20, Warszawa

Fizjokoncept Sp.J.

Pozostałe usługi

Fizjoterapia


Bielawska 6 lokal 20, Warszawa

od 110 zł

Fizjokoncept Sp.J.


Pierwsza wizyta


Bielawska 6 lokal 20, Warszawa

Fizjokoncept Sp.J.


Ćwiczenia


Bielawska 6 lokal 20, Warszawa

od 45 zł

Fizjokoncept Sp.J.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J. terapia przeciwbólowa

Do Bartka trafiłem z polecenia innego fizjoterapeuty ze zwyrodnieniem odcinka lędźwiowego, wielopoziomowa dyskopatia l3/l4/l5/S1 i kręgozmyk. Świetny fachowiec, profesjonalista i bardzo dobry człowiek. Ze wszystkich sił próbował mi pomóc lecz ćwiczenia nie przyniosły efektu i po trzeciej wizycie po konsultacji z równie świetnym lekarzem prof. Podgórskim i po obejrzeniu mojego RM diagnoza była jedna- operacja ( stabilizacja kręgosłupa). Chcę podziękować Tobie Bartku za pomoc jaką mi okazałeś, za Twoją uczciwość i bezpośredniość. Za to że nie zostawiłeś mnie w potrzebie. Obecnie czekam na operację zaplanowaną na koniec lutego 2019. Polecam tego faceta jako świetnego fachowca i wielkiego człowieka. Piona Bartku ???? Pozdrawiam. Czarek


E
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista. Kilka razy wyprowadził mnie z kontuzji lub "odkręgosłupowych" stanów bólowych. Życzliwe podejście, umiejętność słuchania, jasny przekaz zaleceń - to wszystko buduje duże zaufanie pacjenta do dobrego rehabilitanta, jakim jest. p. Bartek.


Użytkownik zweryfikowany

Nie tylko wspaniały specjalista, ale również świetny człowiek ;) Jeżeli chodzi o mnie to pomaga mi od wielu lat, a przez ten czas poleciłam go również wielu innym osobom i każda z nich była równie zadowolona, co ja. Co jest bardzo ważne bardzo dobrze potrafi zrozumieć człowieka, pomaga nie tylko fizycznie ale również psychicznie. Świetnie umie dobrać odpowiednią terapię dla każdego rodzaju pacjenta zarówno ortopedycznego, jak i neurologicznego. Serdecznie polecam ;)


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Bartka trafiłam jesienią ubiegłego roku po kontuzji mięśnia łydki. Ze względu na zbliżający się wyjazd w góry zależało mi na szybkim powrocie do pełnej sprawności w krótkim czasie, co zdaniem lekarza ortopedy było bardzo trudne. Ale dzięki profesjonalnej pomocy Bartka udało się idealnie. Dużą w tym rolę, poza ćwiczeniami w gabinecie rehabilitacyjnym, odegrały dobrze dobrane przez niego ćwiczenia, które mogłam wykonywać samodzielnie w domu.
Dzięki temu, że Bartek czynnie uprawia sport, łatwiej rozpoznać mu oczekiwania pacjentów i koncentruje się nie tylko na przywróceniu im sprawności, ale także na umożliwieniu im powrotu do bezpiecznego dla zdrowia uprawiania sportu na profesjonalnym poziomie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bartka polecił mi mój ortopeda. Miałam problemy z kolanem (chondromolacja), wcześniej korzystałam z usług innych rehabilitantów, straciłam mnóstwo czasu i pieniędzy, każdy z nich deklarował, że doskonale potrafi zminimalizować dolegliwości, jednak długotrwałe terapie nie przynosiły żadnego efektu. Bardzo dużo jeżdżę rowerem górskim i byłam naprawdę załamana, ponieważ powracający ból uniemożliwiał mi uprawiania mojej pasji.
Kiedy w końcu trafiłam do Fizjokonceptu Bartek od razu zdiagnozował przyczynę bólu i dobrał odpowiednie ćwiczenia tak, że w niedługim czasie moje dolegliwości ustąpiły i teraz mogę w pełni korzystać z radości jaką daje mi sport.
Wszystko to co tu napisze nie jest w stanie wyrazić wdzięczności jaką czuję do Bartka za to, że pomógł mi odzyskać sprawność. W przeciwieństwie do innych jest bardzo uczciwy, co niestety rzadko teraz się zdarza, nie próbuje wyciągać z pacjentów pieniędzy, jeśli pacjent może wykonywać zalecone ćwiczenia sam, bez udziału rehabilitanta, po prostu odsyła go do domu, aby nie robił tłoku;-)
Poza ogromnym doświadczeniem zawodowym i profesjonalizmem Bartek jest bardzo miły, ma też duże poczucie humoru, przez co sprawia, że pacjenci czują się swobodnie a wizyta u niego jest prawdziwą przyjemnością:)
Kiedy tylko mogę szczerze polecam tego Specjalistę i Fizjokoncept.


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo,naprawdę bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie pan Bartek. Niezwykle konkretny, sprawny w działaniu i w dodatku miły specjalista ! Polecili mi go znajomi i cieszę się że zdecydowałam się na pierwszą wizytę, zresztą do dziś już nie jedyną;) Dziś już odwiedzam klinikę "Fizjokoncept" nie tylko jak mnie coś boli (choć od bólu kręgosłupa się zaczęło) bardzo cenię sobie Gravity® training. Zajęcia pana Bartka potrafią człowieka naprawić.-polecam. Zarówno od strony sportowej jak i medycznej rehabilitacja z panem Bartkiem bardzo mi pomaga,cieszę się że mogę publicznie podzielić się opinią i w ten sposób mogę podziękować za trud pracy rehabilitanta, a reszcie Warszawiaków może mogę pomóc w wyborze odpowiedniego specjalisty.

serdecznie polecam, i dziękuje Dominika


A
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały i profesjonalny lekarz, z indywidualnym i bardzo życzliwym podejściem do pacjenta. Pomógł mojemu tacie z przepukliną kręgosłupa wreszcie stanąć na nogi i może teraz normalnie i bez bólu funkcjonować. Gorąco polecam !


W
Użytkownik zweryfikowany

Facet pomógł mi na całej linii. Od blisko trzech lat prowadzi mnie przez okres wyjścia z zapalenia kręgosłupa, rehabilitacje, przygotowanie do operacji i okres pooperacyjny i co najważniejsze, dzięki wyjątkowej metodzie fizjoterapii Gravity, jesteśmy w stanie regularnie pracować by utrzymać odpowiedni stan o wiele taniej niż gdzie indziej, podczas standardowej terapii manualnej. Wystarczającą rekomendacją niech będzie fakt, że każda z wielu osób, której polecałem udanie się z swoim problemem - od zwykłych bóli, po ogromny stan zapalny, jest dziś w pełni zadowolona z kuracji i poleca usługi innym.


Użytkownik zweryfikowany

Bartek pomógł mi w wielu kontuzjach. Trafiłam do niego z ogromnym bólem kręgosłupa w wieku 16 lat, on jako jedyny potrafił mi pomóc, bez rezygnacji z mojej pasji jaką jest sport (żeglarstwo). W pół roku intensywnej terapii wróciłam do bardzo intensywnych treningów. Rok później wróciłam z kontuzją kolana (tu niestety nie obyło się bez zabiegu chirurgicznego). Trzy miesiące po zabiegu jeździłam już na nartach i dalej trenowałam żeglarstwo. Teraz pracujemy nad tym, aby przez resztę mojej kariery sportowej i w dalszym życiu, nie wydarzyła się żadna inna kontuzja. Bardzo polecam Julia Rokosz!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fizjoterapeuta, do którego trafiłem z kontuzją po dłuższym czasie szukania pomocy u innych specjalistów. W 6 tygodni pomógł mi wyleczyć bark, z którym męczyłem się przez wcześniejsze 3 miesiące. Jako osoba zawodniczo uprawiająca sport (wspinaczka) zależało mi na dostosowaniu leczenia pod uprawianą przeze mnie dyscyplinę i u Bartka znalazłem pomoc. Przyjacielska atmosfera, fantastyczne poczucie humoru to coś co charakteryzuje wizyty, także serdecznie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od najmłodszych lat uwielbiałem ruch. Trenowałem judo i startowałem na najważniejszych zawodach w kraju. Posiadam czarny pas i przez dwa lata pracował...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • bóle kręgosłupa
  • ból barku
  • ból biodra
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania