Lek.

Bartosz Itrych

Onkolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska / NZOZ MagodentUsługa: wznowienie choroby nowotworowej

  Do Pana Doktora trafiliśmy gdyż inni lekarze rozłożyli bezradnie ręce. Tak wspaniałego człowieka dawno nie spotkałam. W 100% zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Spokój, cierpliwość i te ciepło które od Niego emanuje sprawia że wraca wiar. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska / NZOZ MagodentUsługa: wznowienie choroby nowotworowej

   Do Pana Doktora trafiliśmy gdyż inni lekarze rozłożyli bezradnie ręce. Tak wspaniałego człowieka dawno nie spotkałam. W 100% zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Spokój, cierpliwość i te ciepło które od Niego emanuje sprawia że wraca wiar. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie piersi

   Serdecznie polecam. Ogromna wiedza, merytoryczny, rzeczowy, serdeczny, opanowany i miły. Trafne diagnozy i zalecenia.

  • R

   Moja mama została zdiagnozowana - nowotwór 4-go stopnia trzustki z przerzutami na wątrobę. Lekarze w miejscu naszego zamieszkania skazali mamę na paliatywne leczenie. Szukając dróg i rozwiązań trafiłyśmy na lekarza, który bezkompromisowo i z totalnym oddaniem podjął sie tego, co dla innych wydawało się beznadziejne. Zaproponował leczenie, które przynosi wymierne efekty i daje nadzieję. Dla nas najważniejsza jest ludzka postawa lekarza, który oddaje siebie i poddaje wewnatrz swojej głowy dyskusję zmierzającą do ratowania życia. Wdzięczność jest jedynym uczuciem, które możemy przekazać panu doktorowi. Biorąc pod uwagę zasadę "podaj dalej" - będzie Pan szczęśliwym i spokojnym człowiekiem. Wielkie dzięki dla dra Bartosza Itrycha.

  • Pan Doktor to wyjątkowy specjalista. Lekarz z klasą, empatyczny, o wysokiej kulturze osobistej. Bije od niego niesamowite ciepło. Szczegółowo tłumaczy diagnozę i przebieg leczenia mo. Przywraca wiarę w służbę, nadmieniam, "służbę" zdrowia. Polecam w 100 %.

   Małgorzata Pisarek

  • Czy to przypadek???
   Przypadkiem w czerwcu 2012 po zwykłym, rutynowym badaniu krwi dowiedziałem się, że choruje na nowotwór złośliwy. Przypadkiem we wrześniu 2012 trafiłem na stół operacyjny wspaniałego lekarza. Ten człowiek to specjalista oddany całym swoim wielkim sercem pacjentowi. Niestety w tym miejscu nie mogę wymienić jego nazwiska z powodu regulaminu Znany lekarz.
   W obecnej chwili ,też całkiem przypadkiem, na Oddziale Onkologicznym Magodent w Warszawie walczy z moją chorobą dr Bartosz Itrych. Lekarz oddany pacjentowi bez reszty - podejmujący najtrudniejsze wyzwania, walczący z nowotworem jak niczym nieugięty wspaniale wyszkolony antyterrorysta wykorzystując wszystkie dostępne mu środki. Informujący o przebiegu choroby na bieżąco, z pełnym zaangażowaniem, udzielając odpowiedzi na moje pytania w sposób jasny i niczym nie wzbudzający wątpliwości. Zawsze ma czas i cierpliwość dla swojego pacjęta. Tak trzymać Panie Doktorze! Jestem zaszczycony, że w tak trudnej sytuacji dla mnie mogłem poznać osobiście Pana Doktora.
   Od początku mojej choroby, być może przypadkiem trafiałem na lekarzy i personel medyczny w różnych miejscach miasta Warszawy i śmiało mogę powiedzieć, że nie udało mi się trafić na osoby, które oceniałbym, że nie powinny pracować w tzw. służbie zdrowia.
   Czy to przypadek? Wydaje mi się, że nie!!! Przypuszczam, że jest wielu lekarzy w Polsce, których na pewno można dopisać do mojej skromnej listy. Tu mój ukłon do parlamentarzystów i NFZ – zróbcie wszystko, aby tacy ludzie mogli normalnie pracować, w normalnych warunkach bez dodatkowego zmagania się z ogólnie pojętą biurokracją. Nie ma ludzi wolnych od chorób i każdemu z nas kiedyś będzie potrzebny lekarz. Wystarczy o tym pamiętać.
   Pozostając z poważaniem
   Krzysztof Łoskot

  • S

   Kiedy człowiek zmaga się z choroba nowotworową to ważne jest zaufanie do lekarza onkologa. Pan Bartosz jest własnie takim człowiekiem, daje sile by walczyć z chorobą zawsze otwarty na każdy nawet najmniejszy problem pacjenta, jest cierpliwy i co ważne umie słuchać chorego co jest najważniejszą cechą nie tylko lekarza ale i człowieka. Antoni

  • Bardzo dobry lekarz.Zajmuje sie troskliwie pacjentam i dokladnie informuje o etapach choroby w sposob zrozumialy dla pacjeta.Jestem zadowolona ze trafilam do Pana . Dziękuję.Elzbieta

  • E

   Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Cierpliwy, wrażliwy, uważny, pełen pokory i życzliwości. Cechuje go profesjonalizm, empatia, opiekuńczość, opanowanie, współczucie dla cierpienia. Ma to „coś” w sobie co powoduje, że można mu zaufać i czuć się bezpiecznie. Dzięki takim ludziom jak Pan Doktor z pewnością łatwiej jest przejść przez tą straszną chorobę. Dziękuję Panie Doktorze za okazane serce. Ewelina.