Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Grunwaldzka 15, Osiedle Śródmieście, Chrzanów
Estetyczna Stomatologia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

Chodze do pana doktora Gila od paru lat. Wiadomo ze do dentysty sie nie chodzi dla przyjemności i każdy raczej unika dentysty ale jak mam iść to chodzę właśnie do doktora Gila. Ma dobre podejście, działa szybko, robi co możliwe zeby nie bolało, a w poczekalni jest wifi:) Wysoki standard i tak trzymać.


M
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Bartosz Gil jest sympatyczny i zawsze uśmiechnięty, ale przede wszystkim to specjalista jakich mało. Chciałabym tylko, żeby przyjmował przynajmniej jedną sobotę w miesiącu. Z wyrazami szacunku


Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do doktora Gila w związku z dość widocznym ubytkiem. Straciłam czwórkę, która dawno temu była leczona kanałowo. Jak wygląda człowiek bez czwórki nie musze tłumaczyć. Dość długo szukałam specjalisty. Co tu dużo mówić miałam stracha. W końcu zdecydowałam sie na Estetyczną Stomatologię. Doktor Gil zajął się mną od a do z. Konsultacje, badania, aż po wybór odcienia korony. Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

profesjonalista. Zna się na fachu. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy, czym bardzo uspokaja. Ja akurat sobie to bardzo cenię. Poza tym sympatyczny człowiek.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem potwornym strachaiłem, a dentysta to apogeum moich nerwic. Jedynym dentystą, którego byłam w stanie dopuścić do moich zębów była Pani Zofia Gil. Na szczęście syn podzielił profesję matki - teraz mam dwóch dentystów. Dzięki tym ludziom chodzę z szerokim uśmiechem. Polecam ze względu na profesjonalizm i komfort jakim otacza się pacjenta w gabinecie dr Gila


D
Użytkownik zweryfikowany

U doktora Bartosza Gila byłem kilkukrotnie i bardzo go polecam innym. Jest sympatyczny, a do tego w 100% profesjonalny. Miałem problem z czwórką, który załatwił od ręki, na jednej wizycie. Tak jest za każdym razem - mam wrażenie, przekonanie, że doktor Gil po prostu zmierza do celu - do usunięcia problemu, ulżenia pacjentowi, a nie przeciągania wizyt w nieskończoność jak to zdarzało mi się w przeszłości.
Na koniec pozostaje mi pochwalić gabinet, bo jest to miejsce gdzie można zapomnieć, że jest się u dentysty...
Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem stałym pacjentem dr Bartosza Gil i z czystym sumieniem polecam go innym. Profesjonalista w swojej dziedzinie, posiada spore doświadczenie zawodowe, na bieżąco jest ze wszystkimi nowinkami, lubi to co robi i świetnie się na tym zna. Sam wiele od siebie wymaga, dlatego zawsze wychodzę od niego zadowolony z efektu leczenia. Chciałem pochwalić doktora nie tylko za umiejętności i wiedzę ale przede wszystkim za ludzkie podejście do pacjenta i wyrozumiałość. Niesamowity komfort sprawia, że chce się wracać na fotel, do tej pory wizyty u stomatologów wyglądały różnie. Dużą zaletą jest czas poświęcany pacjentowi, doktor zawsze wysłucha oczekiwań oraz obaw pacjenta. Polecam leczenie zębów w Estetycznej Stomatologii wszystkim, którzy mają obawy przed wizytą u stomatologa, a marzą o pięknym uśmiechu. Bardzo dziękuję za profesjonalizm, za uważne wysłuchanie moich oczekiwań i całą pracę by im sprostać.


P
Użytkownik zweryfikowany

Poświęca pacjentowi tyle czasu i potrzeba. Nie śpieszy się, wszystko tłumaczy. Proponuje rozwiązania a ich nie narzuca. Uczciwie mówi czym trzeba się zająć a co można sobie odpuścić. Jednym słowem: profesjonalista.


U
Użytkownik zweryfikowany

niestety nie wypowiem się na temat lekarza stomatologa jak leczy, ale dostęp do lekarza fatalny:( Chciałam, aby lekarz przyjął synka 5 letniego z bólem zęba,ale Pani rejestratorka mnie zbyła, bo zapisy:( No cóż życzę aby Pani sama czekała z bolącym zębem na termin Pozdrawiam


G

Jeden wielki profesjonalizm - na początku mały wywiad dotyczący naszego zdrowia uzupełniamy - potem udajemy się do profesjonalnego , wyposażonego gabinetu - Pan Doktor Bartosz Gil to wzór sam dla siebie rewelacja na początku ogląda omawia stan uzębienia - podaje różne warianty i sposoby leczenia oraz przedstawia przed zabiegiem cennik każdej czynności - jest wszystko jasno i przejrzyście.

Potem rozmowa i zabieg (podczas którego doktor z nami rozmawia wszystko tłumacząc)

Dodatkowo możemy sobie poogladać telewizje którą mamy przy głowie - małe a cieszy i potrafi człowieka zrelaksować .

Pełen profesjonalizm - oby tak dalej naprawde standard światowy


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie