Lek. dent.

Bartosz Buczarski verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Chirurgii Stomatologicznej Bielak - BuczarskiUsługa: Usuwanie 5

  Pan doktor bardzo miły, znieczulenie podane bezboleśnie, ja już na fotelu krzyżowałam nogi bo spodziewałam się bolesnego ukłucia a to takie delikatne. Miałam usuwaną 5 górną , bez boleśnie :) Polecam

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Chirurgii Stomatologicznej Bielak - BuczarskiUsługa: Usuwanie 5

   Pan doktor bardzo miły, znieczulenie podane bezboleśnie, ja już na fotelu krzyżowałam nogi bo spodziewałam się bolesnego ukłucia a to takie delikatne. Miałam usuwaną 5 górną , bez boleśnie :) Polecam

  • Opinia z dnia 04.07.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • D

   Pan doktor Buczarski jest wspaniałym fachowcem ale też przemiłym człowiekiem miałam usuwaną pochewkę dziąsłową nad ósemką wszystko szybko i sprawnie dziąsło pięknie się zagoiło .Poza tym Pani doktor Buczarska jest moim stomatologiem jest rewelacyjna znieczula tak tak delikatnie ,że nie czuć bólu związanego z nakłuciem, jestem ogromnie zadowolona z usług w tej przychodni jest najtaniej w mieście, profesjonalnie i przesympatycznie dzięki Pani Kasi która rejestruje pacjentów. Polecam każdemu wizytę !!!!

  • Pan doktor Buczarski usuwał mi dwie ósemki. Górna została usunięta w "try miga" - nawet nie wiem kiedy i nic nie poczułam, rana zagoiła się w ciągu liku dni. Z dolną musiał się mocno napracować, bo była ze stanem zapalnym, naciek zapalny na ścianie gardła, poza tym trzeba było piłować kość i łyżeczkować korzenie, które się urwały podczas wyjmowania zęba. Znieczulenie podał bezboleśnie, w trakcie zabiegu trzeba było donieczulać, bo stan zapalny mocno ograniczał działanie środka, a zabieg trwał bite dwie godziny. Jestem bardzo zadowolona, rana po zabiegu goiła się bardzo szybko, dostałam tez nr telefonu Pana Dokotra na wypadek jakichś komplikacji - na szczęście nie był potrzebny. Szwy zostały zdjęte bezboleśnie, prawie niezauważalnie, za co dziękuję Pani Kasi, pielęgniarce, która jest dobrym duchem gabinetu :-)
   Generalnie atmosfera panująca w gabinecie - wspaniała. Lekarz uprzejmy, z poczuciem humoru, odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, delikatny acz w działaniu stanowczy.
   Z całą stanowczością polecam :-)

  • B

   Miałam do usunięcia dwie ósemki dosyć źle położone, znieczulenie zostało podane profesjonalnie nic nawet nie poczułam, usunięcie zęba pomimo piłowania kawałka mojej szczęki żeby go wydobyć :) było zupełnie bezbolesne, fachowo zszyte również bezboleśnie, żadnych powikłań. Zostałam też poinformowana o możliwych dolegliwościach poinstruowana o higienie, jedzenie itd. Ponad to, dostałam numer kontaktowy do dr. Buczarskiego w razie ewentualnych niepokojących dolegliwości. Z całą odpowiedzialnością polecam!!! Późniejsza ulga bez zębów mądrości jest niezastąpiona. Pozdrawiam

  • K

   Jestem pacjentką dr. Bartosza Buczarskiego trafiłam do jego gabinetu z polecenia,świadomie mogę powiedzieć ,że to dobry specjalista,opanowany,zdecydowany w swoich działaniach,podchodzi do pacjentów z sympatią ,cierpliwy, odpowiada na moje wszystkie pytania nawet te najdziwniejsze . Personel dr Buczarskiego jest wykwalifikowany i uprzejmy.Polecam mam do nich zaufanie.

  • M

   Pan lek.den.Bartosz Buczarski,bardzo dobry specjalista,sympatyczny i ogólnie cała atmosfera tam jest fajna.polecam w 100%.