Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Stomatologicznej Bielak - Buczarski Inny

Tutaj pacjent czuję się szanowany i wie , że jego problemy zostaną wysłuchane a leczenie będzie przebiegać profesjonalnie . Polecam z całego serca !


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Stomatologicznej Bielak - Buczarski Inny

Pan Buczarski bardzo miły i sympatyczny, konkretny, wyjaśnił krok po kroku wszystko. Profesjonalista, z pasją. Dobral odpowiednie leki przy ostrym ropniu 8mki, bezproblemowe konsultacje telefoniczne nawet w weekend. Bardzo polecam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Stomatologicznej Bielak - Buczarski Inny

Wchodząc do czyściutkiego gabinetu byłam bardzo zestresowana...Miło zaskoczył mnie profesjonalizm w podejściu do pacjenta.
Jak dla mnie powiedzenie, że praktyka czyni mistrza, jest adekwatne do Pana Buczarskiego. Dziękuję Panie doktorze!
Polecam!


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Stomatologicznej Bielak - Buczarski Inny

Pan Doktor usunął mi 7 i 8 bardzo szybko i bezboleśnie. Bardzo przyjemy i konkretny lekarz jak i personel. Naprawdę polecam Pana Buczarskiego więcej do nikogo innego nie pójdę usuwać zębów dziękuję Panie Doktorze


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Stomatologicznej Bielak - Buczarski Usuwanie 5

Pan doktor bardzo miły, znieczulenie podane bezboleśnie, ja już na fotelu krzyżowałam nogi bo spodziewałam się bolesnego ukłucia a to takie delikatne. Miałam usuwaną 5 górną , bez boleśnie :) Polecam


D

Opinia z dnia 04.07.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


D
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Buczarski jest wspaniałym fachowcem ale też przemiłym człowiekiem miałam usuwaną pochewkę dziąsłową nad ósemką wszystko szybko i sprawnie dziąsło pięknie się zagoiło .Poza tym Pani doktor Buczarska jest moim stomatologiem jest rewelacyjna znieczula tak tak delikatnie ,że nie czuć bólu związanego z nakłuciem, jestem ogromnie zadowolona z usług w tej przychodni jest najtaniej w mieście, profesjonalnie i przesympatycznie dzięki Pani Kasi która rejestruje pacjentów. Polecam każdemu wizytę !!!!


Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Buczarski usuwał mi dwie ósemki. Górna została usunięta w "try miga" - nawet nie wiem kiedy i nic nie poczułam, rana zagoiła się w ciągu liku dni. Z dolną musiał się mocno napracować, bo była ze stanem zapalnym, naciek zapalny na ścianie gardła, poza tym trzeba było piłować kość i łyżeczkować korzenie, które się urwały podczas wyjmowania zęba. Znieczulenie podał bezboleśnie, w trakcie zabiegu trzeba było donieczulać, bo stan zapalny mocno ograniczał działanie środka, a zabieg trwał bite dwie godziny. Jestem bardzo zadowolona, rana po zabiegu goiła się bardzo szybko, dostałam tez nr telefonu Pana Dokotra na wypadek jakichś komplikacji - na szczęście nie był potrzebny. Szwy zostały zdjęte bezboleśnie, prawie niezauważalnie, za co dziękuję Pani Kasi, pielęgniarce, która jest dobrym duchem gabinetu :-)
Generalnie atmosfera panująca w gabinecie - wspaniała. Lekarz uprzejmy, z poczuciem humoru, odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, delikatny acz w działaniu stanowczy.
Z całą stanowczością polecam :-)


B
Użytkownik zweryfikowany

Miałam do usunięcia dwie ósemki dosyć źle położone, znieczulenie zostało podane profesjonalnie nic nawet nie poczułam, usunięcie zęba pomimo piłowania kawałka mojej szczęki żeby go wydobyć :) było zupełnie bezbolesne, fachowo zszyte również bezboleśnie, żadnych powikłań. Zostałam też poinformowana o możliwych dolegliwościach poinstruowana o higienie, jedzenie itd. Ponad to, dostałam numer kontaktowy do dr. Buczarskiego w razie ewentualnych niepokojących dolegliwości. Z całą odpowiedzialnością polecam!!! Późniejsza ulga bez zębów mądrości jest niezastąpiona. Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką dr. Bartosza Buczarskiego trafiłam do jego gabinetu z polecenia,świadomie mogę powiedzieć ,że to dobry specjalista,opanowany,zdecydowany w swoich działaniach,podchodzi do pacjentów z sympatią ,cierpliwy, odpowiada na moje wszystkie pytania nawet te najdziwniejsze . Personel dr Buczarskiego jest wykwalifikowany i uprzejmy.Polecam mam do nich zaufanie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie