Lek. dent.

Bartosz Bagiński

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Bagiński StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Świetny specjalista! U Pana Bartosza miałam usuwane cztery ósemki zatrzymane. Zęby były ułożone poziomo, dodatkowo przy jednym był torbiel. Zabiegi zostały wykonane bezboleśnie oraz obyło się bez większego bólu po odejściu znieczulenia, nawet nie było potrzeby zażywania tabletki przeciwbólowej. Gabinet doktora Bagińskiego przywrócił mi wiarę w to, że u dentysty może być miło. Sprawia to profesjonalizm i miła atmosfera jaka budują Pan doktor i jego kadra :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Lekarz stomatolog, współwłaściciel, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku, specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog. Umiejętności z zakresu stosowania toksyny botulinowej (Dysport, Botox) oraz wypełniaczy zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego (Restylane). Praktykował w Wielkiej Brytanii, gdzie jest nadal zarejestrowany w General Dental Council. Członek British Dental Association.

  Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna

  Usługi

  Bagiński Stomatologia

  Mackiewicza 1 lok. U7, 15-779 Białystok, podlaskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Bagiński StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Świetny specjalista! U Pana Bartosza miałam usuwane cztery ósemki zatrzymane. Zęby były ułożone poziomo, dodatkowo przy jednym był torbiel. Zabiegi zostały wykonane bezboleśnie oraz obyło się bez większego bólu po odejściu znieczulenia, nawet nie było potrzeby zażywania tabletki przeciwbólowej. Gabinet doktora Bagińskiego przywrócił mi wiarę w to, że u dentysty może być miło. Sprawia to profesjonalizm i miła atmosfera jaka budują Pan doktor i jego kadra :)

  • Lokalizacja: Bagiński StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Polecam wszystkim panicznie bałam się wyrwania zatrzymanej ósemki z którą męczyłam się dwa lata w bólu zabieg u Pana Bartosza trwał 20 min z znieczuleniem już ponieważ jednej się pozbyłam to odezwała się druga zatrzymana także już nie będę czekać dwóch lat w bólu polecam wszystkim

  • Lokalizacja: Bagiński StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   ja też uważam że przesympatyczny człowiek ,dzieki dentystce która zle usuneła mi w hajnówce ząb do aparatu ortodontycznego i został mi sam korzeń miałam okazje poznac !!!

  • A

   5 to za mało aby dodać ocenę ,dr Bagiński jest świetnym fachowcem w tym co robi ,poza tym przesympatyczny lekarz ,wszystko dokładnie tłumaczy ,dziś miałam ekstrakcje 2 zębów ,trwało to może minute ,jestem pod ogromnym wrażeniem Pana dr ,i nigdy nie zamienilabym Go na innego :)

  • E

   Dr Bartosz Bagiński jest lekarzem godnym polecenia pod każdym względem. To nie tylko świetny fachowiec o bardzo szerokim zakresie kompetencji, który doskonale i z pasją wykonuje swoją pracę, ale także przemiły człowiek, troszczący się o zadowolenie i komfort pacjenta. Jest jedynym z odwiedzonych przeze mnie w ciągu wielu lat stomatologów, u którego wizyta nie wiąże się z najmniejszym stresem. Odkąd leczę zęby u dr Bagińskiego, nie obawiam się bólu, ani powikłań, ponieważ każdy, nawet najbardziej skomplikowany zabieg jest wykonany perfekcyjnie. Wartością dodaną jest bardzo przyjazna atmosfera panująca w gabinecie, za co składam osobno ukłon Higienistce – przemiłej Pani Marcie. Moją opinię podzielają także moje dzieci i mąż, którzy podobnie jak ja, pojawiającego się problemu stomatologicznego nie traktują jako tragedii, tylko okazję do wizyty w tym godnym polecenia gabinecie. Bardzo dziękuję za możliwość leczenia zębów mojej rodziny u tak świetnych specjalistów

  • A

   Dzisiaj pan doktor Baginski po wyrwaniu mi zeba dokonal implantacji.

   Caly zabieg pomimo tego ze byl skomplikowany to odbyl sie bez bolu. A teraz minelo juz 7 godzin i nie czuje zadnuch dolegliwosci.

   Bardzo dziekuje

  • K

   Usuniecie pozostawionego korzenia po innym chirurgu u Pana Bartka Bagińskiego odbylo się szybko i całkowicie bezboleśnie.. Nawet nie zorientowałam się kiedy i było po wszystkim. Polecam w 100 % Pan Bartek jest naprawdę świetnym specjalistą polecam każdemu kto panicznie boi się dentystów i usuwania zębów .Cena również nie jest wysoka jak na tak fachową usluge.Jestem naprawdę bardzo zadowolona.

  • M

   W swoim krótkim jak na razie życiu przeszedłem wiele horrorów na fotelu w gabinecie. Od 20 lat po wyleczeniu wszystkich ząbków, po pół roku trafiałem z bólem znów do dentysty. Na samą myśl, że znów coś się dzieje robiło mi się słabo. Dopiero Pan Bartosz sprawił, że przestałem się bać wizyt u stomatologa. Zaufałem mu i się nie zawiodłem. Chodzę teraz z czystą przyjemnością i zawsze wracam zadowolony do domu :)

  • T

   Poszukiwałem specjalisty, który usunie mi trzy ósemki, które jeszcze nie zdążyły się "przebić" i wyjść na wierzch. Myślałem że przejdę traumę podczas ich usuwania, dlatego też rozważałem opcję zabiegu pod narkozą. Na moje szczęście znalazłem właśnie na tej stronie dużo pozytywnych opinii o p. Bagińskim, i umówiłem się na wizytę. Dwa spotkania i było po sprawie, a wszystko obyło się bez powikłań i przede wszystkim bez narkozy ;)

   Dlatego też ocena "bardzo dobry" należy się jak najbardziej, szczególnie że godna pochwalenia jest atmosfera w gabinecie, jak i profesjonalizm reszty załogi, a m.in. p. higienistki ;)

  • P

   Dr. Bartosz Baginski made for us the teeth fillings, teeth restoration (large amount of work) and extraction one of the tooth.
   We have been at many good specialists in Norway and Poland, but Dr. Baginski is the best among of them.
   He is not only great dentist, but also really talented surgeon. No any pain or problems after tooth’s extraction. Doctor has excellent English and he is paying a lot of attention to each of his’ patients.
   He also has very qualified staff at Dentimed- we would like to tell a lot of thanks to all of them.
   Dr. Baginski has really golden hands and we will be absolutely happy to go again only to this doctor.