Lek. dent.

Bartosz Bagiński verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: NSZOZ DentimedUsługa: wyrywanie 8

  Pan Bartosz dostaje ode mnie mocną 5. Byłam u niego z powodu wyrwania zatrzymanej ósemki, sam zabieg trwał kilka minut. Obyło się bez bólu, środków przeciwbólowych, a atmosfera w gabinecie jak najbardziej pozytywna :) Polecam wszystkim, którzy boją się wyrwania swoich 8. Mi została jeszcze jedna i z pewnością tam wrócę :)

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Małgorzata Cybulska
  Małgorzata Cybulska
  Stomatolog
  ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10, Białystok

  Joanna Grochowska
  Joanna Grochowska
  Stomatolog
  aleja Jana Pawła II 59D, Białystok
  Wizyta w przyjemnej i swobodnej atmosferze, rzetelny przekaz informacji, indywidualne podejście i rozmowa z pacjentem.… więcej

  Justyna Kos
  Justyna Kos
  Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej, Protetyk
  aleja Jana Pawła II 59D, Białystok
  Lekarz cierpliwy, serdeczny, tłumaczący sytuację, znający się na rzeczy, delikatny, nienaciskający na kolejne zabiegi.… więcej

  Agnieszka Kobus
  Agnieszka Kobus
  Stomatolog
  Komisji Edukacji Narodowej 38 lokal 3, Białystok
  Przy wyborze stomatologa kierowałam się opiniami pacjentów i nie żałuję. Po pierwszej wizycie byłam pozytywnie… więcej

  Grażyna Szcześniak
  Grażyna Szcześniak
  Stomatolog
  Doktor Ireny Białówny 6, Białystok
  Bardzo polecam najlepszy lekarz jakiego ostatnio spotkałam. Leczenie szybkie i bezbolesne to będzie już mój lekarz) więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Lekarz stomatolog, współwłaściciel, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku, specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog. Umiejętności z zakresu stosowania toksyny botulinowej (Dysport, Botox) oraz wypełniaczy zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego (Restylane). Praktykował w Wielkiej Brytanii, gdzie jest nadal zarejestrowany w General Dental Council. Członek British Dental Association.

  Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna

  Usługi

  Bagiński Stomatologia

  Mackiewicza 1 lok. U7, 15-779 Białystok, podlaskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Bagiński Stomatologia

   2 wizyty. Jedna umówiona na leczenie ale leczenia nie było bo dowiedziałam się ze przed weekendem majowym zaczynać nie będą a będzie to leczenie kanałowe w zębie w którym już leczenie kanałowe było. Skończyło się zrobieniem zdjęcia i zapisaniem na czyszczenie. Przy tej wizycie proponowano mi wybielanie, nałożenie aparatu itp. Płatność gotówka paragonu brak. Przy kolejnej wizycie pani bardzo niemiła, przez 2 tygodnie po rany na języku, dziąsłach, dodatkowo wykonała mi kolejne prześwietlenie koszt 220zl. Żebym nie spytała o koszt leczenia kanałowego chyba po leczeniu spadłabym z fotela koszt 800-1200zl. Klient powinien być informowany. Jak się jednak okazało ząb nie wymagał ponownego leczenia kanałowego a tylko licowania. Koszt 100zl. Trochę inny niż podany przez Państwa. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług. . Stanowczo odradzam.

  • M
   Lokalizacja: NSZOZ DentimedUsługa: wyrywanie 8

   Pan Bartosz dostaje ode mnie mocną 5. Byłam u niego z powodu wyrwania zatrzymanej ósemki, sam zabieg trwał kilka minut. Obyło się bez bólu, środków przeciwbólowych, a atmosfera w gabinecie jak najbardziej pozytywna :) Polecam wszystkim, którzy boją się wyrwania swoich 8. Mi została jeszcze jedna i z pewnością tam wrócę :)

  • K
   Lokalizacja: Bagiński StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Świetny specjalista! U Pana Bartosza miałam usuwane cztery ósemki zatrzymane. Zęby były ułożone poziomo, dodatkowo przy jednym był torbiel. Zabiegi zostały wykonane bezboleśnie oraz obyło się bez większego bólu po odejściu znieczulenia, nawet nie było potrzeby zażywania tabletki przeciwbólowej. Gabinet doktora Bagińskiego przywrócił mi wiarę w to, że u dentysty może być miło. Sprawia to profesjonalizm i miła atmosfera jaka budują Pan doktor i jego kadra :)

  • Lokalizacja: Bagiński StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Polecam wszystkim panicznie bałam się wyrwania zatrzymanej ósemki z którą męczyłam się dwa lata w bólu zabieg u Pana Bartosza trwał 20 min z znieczuleniem już ponieważ jednej się pozbyłam to odezwała się druga zatrzymana także już nie będę czekać dwóch lat w bólu polecam wszystkim

  • Lokalizacja: Bagiński StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   ja też uważam że przesympatyczny człowiek ,dzieki dentystce która zle usuneła mi w hajnówce ząb do aparatu ortodontycznego i został mi sam korzeń miałam okazje poznac !!!

  • A

   5 to za mało aby dodać ocenę ,dr Bagiński jest świetnym fachowcem w tym co robi ,poza tym przesympatyczny lekarz ,wszystko dokładnie tłumaczy ,dziś miałam ekstrakcje 2 zębów ,trwało to może minute ,jestem pod ogromnym wrażeniem Pana dr ,i nigdy nie zamienilabym Go na innego :)

  • E

   Dr Bartosz Bagiński jest lekarzem godnym polecenia pod każdym względem. To nie tylko świetny fachowiec o bardzo szerokim zakresie kompetencji, który doskonale i z pasją wykonuje swoją pracę, ale także przemiły człowiek, troszczący się o zadowolenie i komfort pacjenta. Jest jedynym z odwiedzonych przeze mnie w ciągu wielu lat stomatologów, u którego wizyta nie wiąże się z najmniejszym stresem. Odkąd leczę zęby u dr Bagińskiego, nie obawiam się bólu, ani powikłań, ponieważ każdy, nawet najbardziej skomplikowany zabieg jest wykonany perfekcyjnie. Wartością dodaną jest bardzo przyjazna atmosfera panująca w gabinecie, za co składam osobno ukłon Higienistce – przemiłej Pani Marcie. Moją opinię podzielają także moje dzieci i mąż, którzy podobnie jak ja, pojawiającego się problemu stomatologicznego nie traktują jako tragedii, tylko okazję do wizyty w tym godnym polecenia gabinecie. Bardzo dziękuję za możliwość leczenia zębów mojej rodziny u tak świetnych specjalistów

  • A

   Dzisiaj pan doktor Baginski po wyrwaniu mi zeba dokonal implantacji.

   Caly zabieg pomimo tego ze byl skomplikowany to odbyl sie bez bolu. A teraz minelo juz 7 godzin i nie czuje zadnuch dolegliwosci.

   Bardzo dziekuje

  • K

   Usuniecie pozostawionego korzenia po innym chirurgu u Pana Bartka Bagińskiego odbylo się szybko i całkowicie bezboleśnie.. Nawet nie zorientowałam się kiedy i było po wszystkim. Polecam w 100 % Pan Bartek jest naprawdę świetnym specjalistą polecam każdemu kto panicznie boi się dentystów i usuwania zębów .Cena również nie jest wysoka jak na tak fachową usluge.Jestem naprawdę bardzo zadowolona.

  • M

   W swoim krótkim jak na razie życiu przeszedłem wiele horrorów na fotelu w gabinecie. Od 20 lat po wyleczeniu wszystkich ząbków, po pół roku trafiałem z bólem znów do dentysty. Na samą myśl, że znów coś się dzieje robiło mi się słabo. Dopiero Pan Bartosz sprawił, że przestałem się bać wizyt u stomatologa. Zaufałem mu i się nie zawiodłem. Chodzę teraz z czystą przyjemnością i zawsze wracam zadowolony do domu :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG