Barbara Wojciechowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta, Protetyk

9 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Szeroka wiedza oraz długoletnie doświadczenie są podstawą działania w mojej praktyce stomatologicznej. Pragnę zaproponowac Państwu, oprócz tradycyjnego leczenia stomatologicznego,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna lek.stom.Barbara WojciechowskaUsługa: Inny

  Lekarz zdecydowanie godny polecenia, zwłaszcza dla kogoś, dla kogo wizyta u stomatologa do tej pory stanowiła źródło stresu. Pani doktor ma fantastyczne podejście do pacjenta, uważnie go słucha i jest empatyczna. Ma bardzo dużą wiedzę i co równie ważne, zdolności manualne.Miałam zakładane korony na dół i na górę teraz cieszę się pięknym uśmiechem . Wizyta u niej daje poczucie, że jest się w dobrych rękach. Pełen profesjonalizm.

 • A

  Wiedza i doświadczenie pozwalają na fachową pomoc w leczeniu ortodontycznym (jak w moim wypadku) czy leczeniu stomatologicznym. Ceny jak najbardziej adekwatne co do jakości świadczonych usług, sam gabinet zadbany, a atmosfera w nim miła. Serdecznie polecam Panią doktor!

 • I

  Właśnie zakończyłam 1,5 roczne leczenie ortodontyczne u Pani Doktor i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Miałam poważną wadę zgryzu i związane z tym problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym (co się objawiało m.in. bardzo częstymi bólami głowy i klikaniem w stawach żuchwy). Podczas całego procesu mogłam liczyć na objaśnienie każdego etapu leczenia, a w razie potrzeby na pomoc, bez konieczności długiego wyczekiwania na wizytę. Dzisiaj mam prawidłowy zgryz, nowy piękny uśmiech, a ból głowy to naprawdę rzadkość.
  W mojej opinii Pani Doktor jest profesjonalistą w swoim zawodzie, pełnym energii i pasji. Do tego jest bardzo sympatyczną osobą z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu nawet najtrudniejsze momenty łatwiej było przetrwać :) Miałam wielkie szczęście, że trafiłam pod jej skrzydła. Dziękuję i pozdrawiam z hollywoodzkim uśmiechem :) I oczywiście polecam gorąco, zwłaszcza wszystkim osobom w wieku dojrzałym, które zastanawiają się, czy warto jeszcze w tym wieku zakładać aparat. Warto!

 • A

  Bardzo profesjonalnie, bezstresowo, regularnie sprawdzam zeby u Pani doktor i nigdy nie mialam wiekszych problemow, piekny gabinet, przestronny i przytulny. Goraco polecam!

 • Bardzo miła,dobre efekty leczenia,wypełnienia są trwałe ,estetyczne .Pani doktor Wojciechowska przypomina o higienie jamy ustnej po posiłkach w ciągu dnia. Ale najważniejsza jest ciepła atmosfera i podejście do pacjenta .

 • Leczyłem u pani doktor zęby ortodontycznie. Efekt leczenia powalający-nie ma śladu po wadzie zgryzu, zęby wyglądają bardzo estetycznie, a mimo iż leczenie było zaplanowane na około 4 lata już po około 1,5 roku efekt docelowy został osiągnięty! Leczyłem też kilka zębów zachowawczo, wypełnienia estetyczne, nie wypadają. Dodatkowym atutem są zabiegi profilaktyczne stosowane w gabinecie doktor Wojciechowskiej jak fluoryzacja, lakowanie bruzd, czy instruktaż higienizacji jamy ustnej, o czym wielu stomatologów zapomina. Oprócz tego bardzo sympatyczna osoba, konkretna. Oceniam jak najbardziej pozytywnie.

 • A

  Zakładałam u pani doktor aparat ortodontyczny i muszę przyznać, że byłam pozytywnie zdumiona efektem końcowym moich wyleczonych zębów. Super specjalista i do tego miła, fachowa, zna się na rzeczy.

 • P

  Po kilku wizytach i kilku różnego rodzaju zabiegach muszę przyznać ,że Pani doktor jest dużej klasy fachowcem.
  Efekt leczniczy i wizualny bardzo dobry,wszystkie czynności wykonuje bardzo precyzyjnie i starannie.A przy tym konkretna i kontaktowa .Wizyty są, jak na wizyty u stomatologa,bezstresowe.

 • P

  Fachowo, konkretnie i miło. Co do ceny, cóż, za odpowiednią jakość trzeba zapłacić trochę więcej. Ja zauważyłem, że wypełnienia pani doktor trzymają się dłużej, niż te od innych dentystów, więc moim zdaniem się opłaca. A cena i tak niższa, niż w wielu \"klinikach\" dentystycznych.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szeroka wiedza oraz długoletnie doświadczenie są podstawą działania w mojej praktyce stomatologicznej.

  Pragnę zaproponowac Państwu, oprócz tradycyjnego leczenia stomatologicznego, ciekawą alternatywę opartą na multidyscyplinarnym modelu opieki nad pacjentem, na który składają się m.in. takie elementy jak: stomatologia estetyczna, ortodoncja oraz protetyka. Dzięki takiemu podejściu można poprawić nie tylko ogólny stan zdrowia ale także skorygowac rysy twarzy, uzyskując efekt „chirurgii plastycznej".

  Wykorzystując zdobytą i ciągle poszerzaną na licznych szkoleniach i sympozjach naukowych wiedzę, świadczę usługi z szerokiego zakresu dziedzin stomatologii - zaczynając od działań profilaktycznych, leczenia zachowawczego poprzez ortodoncję, protetykę, chirurgię, aż po leczenie stawów skroniowo-żuchwowych.
  Posiadam specjalizację I stopnia z zakresu stomatologii ogólnej oraz jestem aktywnym członkiem International Association for Orthodontics - organizacji międzynarodowej zrzeszającej stomatologów ogólnych leczących ortodontycznie, mającej na celu rozwój i doskonalenie profesji.
  Długoletnie doświadczenie w pokonywaniu różnych problemów stomatologicznych nauczyło mnie, że należy traktować pacjenta holistycznie. Takie podejście charakteryzuje się zwróceniem uwagi na cały układ stomatognatyczny pacjenta, czyli na stawy skroniowo-żuchwowe, zębowo-zębodołowe i zębowo-zębowe. Wszystkie elementy układu stomatognatycznego są ze sobą sprzężone morfologicznie, czynnościowo, nerwowo i mięśniowo. Jakiekolwiek zaburzenia w jednym z ogniw układu powodują zaburzenia czynnościowe całego układu, co skutkuje m. in. chorobami przyzębia, nadmiernym ścieraniem zębów, chorobami stawu skroniowo-żuchwowego. Staw skroniowo-żuchwowy odgrywa tu istotną rolę. Zwany jest w literaturze „wielkim oszustem" gdyż jego zwyrodnienia markują całą gamę schorzeń, takich jak migreny, zawroty głowy, bóle uszu, szumy w uszach, bóle oczu, karku i pleców.

  Jestem przekonana, że połączenie klasycznej stomatologii z nowatorskim podejściem do tej gałęzi medycyny pozwoli mi wraz z zespołem lekarzy innych specjalności oraz rehabilitantami i chiropraktykami zaprosic Państwa w osobistą podróż ku zdrowiu.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Choroby

więcej