lek.

Barbara Skoczyńska

Endokrynolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie w roku 1983 otrzymując dyplom lekarza z wyróżnieniem. Następnie uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych w roku 1992.… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie w roku 1983 otrzymując dyplom lekarza z wyróżnieniem. Następnie uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych w roku 1992. Podnosząc dalej kwalifikacje zawodowe w 1998 roku zdała z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny w dziedzinie endokrynologii. Od tego czasu pracuje jako endokrynolog w prywatnym lubelskim centrum medycznym. Zajmuje się leczeniem chorób układu endokrynnego, również u pacjentek w ciąży. Udziela porad także w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Miła atmosfera i na recepcji i w gabinecie. Pani doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Miła, profesjonalna i empatyczna. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo dokładnie wytłumaczyła diagnozę,wskazała dalsze postępowanie,wykazała szersze zainteresowanie problemami zdrowotnymi a wszystko w przyjaznej dla pacjenta atmosferze,bez pośpiechu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor podeszła bardzo profesjonalnie do moich dolegliwości jest bardzo przyjemna i zaoferowała dalszą pomoc. Polecam bardzo

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor. Wysłuchała, doradziła, czuć od niej ciepło i wiedzę -) -bardzo serdecznie polecam.

 • D
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo dobry lekarz, sympatyczna, rzeczowa, widać , że zna się na swojej pracy.jestem zadowolona z pierwszej wizyty, pani dr przeprowa dokładny wywiad, nie śpieszy się.polecam

 • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: zapalenie krtani

  Szanowni Państwo . Lekarkę polecę nawet wrogowi. Trafiłam dość dawno temu do POZ KUL z zapaleniem krtani . Infekcja nie została rozpoznana w rodzinnej miejscowości więc szukałam pomocy gdzie indziej. Rejestratora odebrała telefon , umówiła wizytę. Nie czytałam wcześniej żadnych opinii o lekarce . Chciałam tylko ,aby ktoś rozwiązał mój problem. Zapalenie krtani , bezgłos strach w oczach .Zalękniona trafiłam do gabinetu numer 16 . Wizyta odbyła się z trudem bo nie byłam w stanie mówić , mówiłam niewiele . Lekarka wykonała podstawowe badania i skierowała dalej na kolejne konsultacje. Diagnoza została wystawiona trafnie szybko i precyzyjnie. Od tamtego zdarzenia p. dr prowadziła moje dalsze leczenie . Niestety mam kilka innych schorzeń w tym MPdz. Nigdy nie byłam potraktowana przedmiotowo , nie usłyszałam też ,ze nie ma czasu ,że jutro . Los tak chciał że przyszła sobie niedoczynność tarczycy. Wyczułam guz na tarczycy , milczałam . Nie powiedziałam nic choć p. dr wypytywała wielokrotnie czy u mnie wszystko ok . Zawsze było ok ,aż do pewnej środy . Wyczułam guz na tarczycy , jej kondycja również mi się nie nie podobała . Milczałam . Uznałam że milczenie nic nie da . Postanowiłam zatelefonować i porozmawiać. Lekarka odebrała telefon, wysłuchała ,zleciła usg ,biopsję już kolejną celem porównania i czekała na wyniki . Zaordynowała leczenie , nadzorowała je i nadal je nadzoruje. Tarczyca , która miała być do usunięcia nadal jest w moim organizmie . Guz wraz z torbielą po zaordynowanych lekach znacząco zmienił rozmiar . Ponadto lekarka nie traktowała mnie jak beneficjenta ,a jak pacjenta. . Milczała gdy trzeba było , dyktowała zalecenia ,czasem surowo sprawdzała na właściwa drogę . Dawała czas , oswajała z diagnozą ,aktywnie słuchała. Zawsze służyła radą , doświadczeniem. Wizyta ... prawie jak u mamy w rodzinnym domu.
  Zawsze odbierała każdy telefon , aktywnie słuchała , odpisywała na wiadomość e mail . Lekarkę poznałam w trakcie studiów . Różny był mój stan fizyczny i psychiczny w tym czasie a gabinet 16 zawsze był otwarty ... Dr Skoczyńska nadal nadzoruje moje leczenie .Poszłam do lekarza ,a dostałam obecność ,aktywne słuchanie , czas .Dostałam coś jeszcze czego nie dostałam nigdzie . Co to było ? Niedźwiedź , recepta na niedźwiedzia, niedźwiedź na receptę .Sądzę ,ze każdy z Państwa wie jak zrobić tzw . "niedźwiadka" . Jestem pewna ,ze Państwo wiedzą też ile może dać taki niepozorny delikatny uścisk dłoni czy po prostu wzięcie w ramiona metodą na niedźwiadka .
  Niedźwiedź jest niezastąpiony ,rozwiązuje każdy problem .Szkoda tylko ,że tak mało lekarzy go stosuje . Moja opinia o p.dr Skoczyńskiej jest jak najlepsza . Co jest jej podstawa ? , własne doświadczenie. Lekarz oddany pacjentom ,osoba , która daje czas i dobrą energie .

 • М

  Mam jak najlepsze doświadczenia z panią doktor Skoczyńską. Jest bardzo sympatyczna i rzeczowa. Cenię to, że traktuje pacjentów indywidualnie, nie popadając w rutynę.
  Zaimponowała mi także swoim podejściem do poszczególnych problemów - nie wyolbrzymia ich ani nie bagatelizuje (wielu lekarzy ma skłonności do obierania jednej z tych skrajnych postaw). Daną kwestię analizuje i stara się dobrać najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę szereg czynników. Polecam.

 • M

  Szczerze polecam Panią doktor. Leczę się już u niej pare lat i zawsze wszystko dokładnie ze mną omawia. Dzięki niej zaszłam w ciążę,donosiłam bez problemów i urodziłam zdrowego synka. Mam niedoczynność oraz hashimoto. Zawsze dokładnie bada oraz poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi. Bardzo rzetelna Pani doktor. Polecam

 • Niezwykle miłą i kompetentna lekarka. W czasie ciąży leczyłam się u niej z powodu problemów z tarczycą. Także dzięki niej moje dziecko jest zdrowe. Dziękuję

 • nie zgadzam się z opinia Alberta, po porodzie miałam wysokie przeciwciała anty TG ponad 350 przy normie 0-60 i ogólne rozchwianie hormonalne, połączone z dolegliwościami ze strony serca. Pani doktor bardzo rzetelnie się mną zajęła, zleciła badania, przypisała leki (wcale nie drogie), poinformowała mnie szczegółowo o dalszym leczeniu i rezygnacji z innej kosztownej terapii, którą można byłoby rozpocząć od razu "profilaktycznie" to miała byc moja decyzja. Dzisiaj jest wszystko w porządku, pomogły tanie leki, nie trzeba było stosownwac tej kuracji profilaktycznej. Do Pani doktor mam naprawde pełne zaufanie i polecam.