lek.

Barbara Skoczyńska

Endokrynolog, Internista

44 opinie +dodaj

Umów wizytę 59 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie w roku 1983 otrzymując dyplom lekarza z wyróżnieniem. Następnie uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych w roku 1992.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo konkretna,dokładnie wytłumaczyła mi co mi dolega i zaleciła co powinnam zrobić ze swoją chorobą,na pewno wrócę na kolejną wizytę.Polecam Panią doktor jako lekarza specjalistę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Skoczyńska przeprowadza dość szczegolowy wywiad. Bardzo ważnym elementem wizyty, jest aspekt psychologiczny: atmosfera życzliwości, wyrozumiałości oraz brak poczucia presji czasu podczas wizyty, zachęcają do przestrzegania zaleceń. Lekarka zleca szczegółową diagnostykę.

 • A
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor analizuje wszystko dokładnie i bardzo dużo wyjaśnia. Jest bardzo uprzejma, podczas wizyty nawet przez chwilę nie odczułam pewnej wyniosłości cechującej niektórych lekarzy.
  Bardzo polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła, odpowiedziała na moje pytania, nie spieszyła się, poświęciła na wizytę tyle czasu, ile było potrzebne. W moim odczuciu bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, lekarz z powołania, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania, poświęca tyle czasu pacjentce, ile potrzeba.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobrze oceniam umiejętność szybkiego, pozytywnego nawiązania kontaktu ze mną dotyczące problemów zdrowotnych; rzeczową analizę wyników badań i przedstawienie mi ich w sposób jasny, konkretny; oraz zaproponowanie i omówienie dalszego kierunku czuwania nad moim zdrowiem (np.kiedy mam wykonać ponowne badania usg tarczycy).Podczas wizyty odczuwałam życzliwość i dobrą energię płynącą od Pani doktor- co zawsze jest ważne dla pacjenta zaniepokojonego swoim zdrowiem.

 • K
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo sympatyczna i życiowa doktor. Pani Beata odpowiedziała na wszystkie moje pytanie i prowadzi moje leczenie, jak narazie jestem zadowolona.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne

  Byłam u Pani endokrynolog dwa razy, ale jestem zadowolona, bo nie przepisała mi leku, którego brać nie powinnam.
  Jest to bardzo miła kobieta, z dobrym podejściem do pacjenta. W moim przypadku było tak, że poszłam z nie do końca dobrymi wynikami badań,a okazało się, że zostały one źle wykonane, co wyszło na jaw po powtórzeniu z zastosowaniem odpowiednich zaleceń.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani doktor bardzo miła, rzeczowa,a przede wszystkim profesjonalna. Dokładnie wysłucha pacjenta i odpowie na każde pytanie. Świetny lekarz!!!

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor jest fantastycznym endokrynologiem i sympatyczną osobą. Po wywiadzie postawiła trafną diagnozę. Po trzech tygodniach przyjmowania zaleconych leków wróciłam do normalnego życia.Polecam panią Skoczyńską wszystkim mającym problemy z tarczycą.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie w roku 1983 otrzymując dyplom lekarza z wyróżnieniem. Następnie uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych w roku 1992. Podnosząc dalej kwalifikacje zawodowe w 1998 roku zdała z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny w dziedzinie endokrynologii. Od tego czasu pracuje jako endokrynolog w prywatnym lubelskim centrum medycznym. Zajmuje się leczeniem chorób układu endokrynnego, również u pacjentek w ciąży. Udziela porad także w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie