lek.

Barbara Skoczyńska

Endokrynolog, Internista

51 opinii +dodaj

Umów wizytę
75 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie w roku 1983 otrzymując dyplom lekarza z wyróżnieniem. Następnie uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych w roku 1992.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta zawsze punktualnie, bardzo uprzejma i cierpliwa Pani, wyczerpująco udzielająca odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • A
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor jest osobą przemiłą, niezwykle empatyczną i serdeczną. Pacjenta traktuje, jak człowieka, nie przedmiotowo. Odpowiada pacjentowi na wszystkie pytania, nie faszeruje lekami, jeśli nie ma takiej konieczności. Serdecznie polecam wizytę wszystkim potrzebującym.

 • A
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta u tak wybitnego specjalisty jakim jest Pani Doktor to sama przyjemność.
  Bardzo drobiazgowo robi wywiad,udziela wyczerpujących odp na pytania pacjenta,wnikliwie analizuje badania.Daje nadzieję na normalne zycie wraz z towarzyszaca choroba. Goraco polecam.

 • M

  W życiu nie spotkałem tak mądrego i wszystko tłumaczącego lekarza. Pani Doktor podchodzi profesjonalnie do pacjenta, przeprowadza wywiad bez zarzutów oraz jest chętna do odpowiadania na każde pytanie. Diagnoza oraz leczenie jak zawsze trafne. Już po kilku wizytach u owego lekarza rozumiem skąd tak wiele ukończeń studiów czy też specjalizacji z wyróżnieniem. Bardzo pozdrawiam Panią Doktor.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Przecudowna i przemiła kobieta. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć zagadnienia związane z chorobą oraz poprowadzić leczenie w sposób wnikliwy i profesjonalny.

 • Pani dr bardzo rzetelnie podeszła do mojego leczenia. Szczegółowo analizowała wyniki i wszystko dokładnie tłumaczyła. W końcu trafiłam na lekarza który nie jest obojętny, tylko dostosowuje leczenie do zastanych wyników i dokładnego wywiadu z pacjentem. Dzięki temu człowiek ma więcej wiary ze z Hashimoto da się żyć. Bardzo polecam i na pewno wrócę na kolejna wizytę do Pani dr

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor szczegółowo analizuje wyniki badań i na ich podstawie analizuje skuteczność leczenia, modyfikując zalecenia w zależności od zmian jakie następują w efekcie podjętych działań. Tak jest podczas każdej kolejnej mojej wizyty w gabinecie lekarskim . Jestem bardzo zadowolona z faktu, że trafiłam na Panią Doktor , która od razu znalazła przyczynę moich problemów, co nie jest łatwe przy Hashimoto, które daje wiele różnych objawów . Dodam, że lekarz- endokrynolog, do którego chodziłam uprzednio miał w ręku te same wyniki badań i przez 2 lata niestety nie potrafił mi pomóc.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo konkretna,dokładnie wytłumaczyła mi co mi dolega i zaleciła co powinnam zrobić ze swoją chorobą,na pewno wrócę na kolejną wizytę.Polecam Panią doktor jako lekarza specjalistę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Skoczyńska przeprowadza dość szczegolowy wywiad. Bardzo ważnym elementem wizyty, jest aspekt psychologiczny: atmosfera życzliwości, wyrozumiałości oraz brak poczucia presji czasu podczas wizyty, zachęcają do przestrzegania zaleceń. Lekarka zleca szczegółową diagnostykę.

 • A
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor analizuje wszystko dokładnie i bardzo dużo wyjaśnia. Jest bardzo uprzejma, podczas wizyty nawet przez chwilę nie odczułam pewnej wyniosłości cechującej niektórych lekarzy.
  Bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie w roku 1983 otrzymując dyplom lekarza z wyróżnieniem. Następnie uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych w roku 1992. Podnosząc dalej kwalifikacje zawodowe w 1998 roku zdała z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny w dziedzinie endokrynologii. Od tego czasu pracuje jako endokrynolog w prywatnym lubelskim centrum medycznym. Zajmuje się leczeniem chorób układu endokrynnego, również u pacjentek w ciąży. Udziela porad także w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie