Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 470..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w nowoczesnej diagnostyce i leczeniu jaskry – temu była poświęcona moja praca doktorska. Doświadczenie lekarskie zdobywam od 22 lat...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Jaskra
 • Zwyrodnienie plamki żółtej
 • Zaćma
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Warszawie

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja okulistyczna (kolejna wizyta)


ul. Targowa 2, Warszawa

160 zł

Centrum Okulistyczne JASKRA


Konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)


ul. Targowa 2, Warszawa

od 200 zł

Centrum Okulistyczne JASKRA

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


ul. Targowa 2, Warszawa

Dowiedz się więcej

Centrum Okulistyczne JASKRA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Okulistyczne JASKRA konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

Wspaniałe podejście do pacjenta. Pani doktor to lekarz przez duże "L"! Szczegółowe badania, pełne wyjaśnienie co robimy i dlaczego, wreszcie - stosowna strategia prowadzenia pacjenta. Dziękuję!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Okulistyczne JASKRA konsultacja okulistyczna (kolejna wizyta)

Dr Barbarę Polaczek-Krupę poznalam w Centrum Leczenia Jaskry na ul. Okrąg 1 A, w czerwcu 2013 r,. Oczywiste było przejście za 'lekarką' do nowej przychodni, ponieważ dr. Polaczek ujmuje profesjonalizmem, odpowiedzialnością za pacjenta, jak też życzliwością i empatią. Znakomita okulistka, polecam


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Okulistyczne JASKRA badania diagnostyczne

Nigdy wcześniej moje oczy nie były tak dokładnie i wnikliwie przebadane, Pani Doktor przeprowadziła bardzo dokładny i wnikliwy wywiad, z wielką uwagą i cierpliwością omówiła wyniki przeprowadzonych badań. Otrzymałam szczegółowe zalecenia na przyszłość i sposób leczenia.
Niezwykle cierpliwy i bardzo profesjonalny lekarz.
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Okulistyczne JASKRA konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

Polecam serdecznie. Szczegółowe objaśnienia i badania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miła atmosfera :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Okulistyczne JASKRA konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

Duży plus za szukanie przyczyny problemu i różnych rozwiązań. Poza tym życzliwe podejście i szczegółowe wyjaśnienie dalszego postępowania. Polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam! Wrażenie bardzo pozytywne. Pani Doktor jest konkretna, a jednocześnie bardzo ciepła w sposobie bycia. Widać, że ma ogromną wiedzę i zamiłowanie do tego co robi. Jest wnikliwa – stara się niczego nie przeoczyć i jak najlepiej pomóc pacjentowi. Przystępnie i konkretnie udziela informacji na temat choroby, wyników badań i proponowanego leczenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Okulistyczne Targowa 2 kontrola po leczeniu jaskry

Dzień dobry,
Do Pani Doktor Polaczek trafiłem blisko trzy lata temu, trochę przypadkowo, po wykryciu u mnie zaskakująco szybko postępującego przypadku jaskry. Przypadkowo - bo moja lekarz okulista (jestem pacjentem spoza Warszawy) skierowała mnie po prostu do ówczesnego Instytutu Jaskry przy ul. Okrąg, gdzie akurat skierowano mnie do P. dr Polaczek. Był to jeden z tych bardzo szczęśliwych "przypadków". Dzięki prawidłowemu rozpoznaniu i właściwie wdrożonemu leczeniu,ocaliłem wzrok. W ciągu niespełna 12 miesięcy przeszedłem kolejno operacje obojga oczu w specjalistycznej placówce. Aktualnie mija rok od drugiej operacji. Jestem pod systematyczną kontrolą Pani doktor i cieszę się, że stan wzroku się nie pogarsza. Oczywiście - jak w starej piosence - "co straciłem to straciłem" i znacznej utraty pola widzenia w prawym oku już nie da się odwrócić, ale o tym wiedziałem od początku. Najważniejsze, że widzę.
Co o samej Pani doktor Polaczek - osoba bardzo kompetentna, konkretna, umiejąca we właściwy, zrozumiały i - co ważne - spokojny sposób zapoznać pacjenta z zagrożeniami i szansami, z sympatycznym poczuciem humoru, w ogóle jedna z takich Lekarzy, u jakich chciałoby się leczyć, jeśli już leczyć się trzeba.Polecam.
Aha! I zachęcam do badań profilaktycznych (marudzę też wszystkim znajomym). Mnie jaskra zaskoczyła niemal "zza węgła" i dosłownie z dnia na dzień wyłączyła mi większą część prawego oka, ale teraz już daje się wcześnie wykryć i pokonać.
Pozdrawiam.
Przepraszam za brak podpisu, ale po pierwsze nie lubię się afiszować w sieci, a po drugie - nie chcę, aby Pani Doktor pomyślała, że się "podlizuję". Daję słowo, że i historia choroby i ocena Pani Doktor są prawdziwe.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Okulistyczne Targowa 2 badanie okulistyczne

Dobrze trafiłam! Szerokie spektrum badań, kompetentne zajęcie się pacjentem. Doświadczenie i pasja. Pani Doktor lubi pomagać ludziom i lubi swoją pracę. Czuję, że moimi oczami zajęła się osoba rzetelna i troskliwa. Rzadkość :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Okulistyczne Targowa 2

Od lat jestem pod opieką Dr. Polaczek. Jest to osoba profesjonalna i kompetentna, ze świetną wiedzą i doświadczeniem w leczeniu chorób oczu, a w szczególności jaskry. Zawsze odpowie na wszystkie pytania i poświęci czas na rozwianie wszelkich wątpliwości. Polecam.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Okulistyczne Targowa 2 konsultacja specjalistyczna

Pani Doktor posiada niezwykle profesjonalne jak i życzliwe podejście do pacjenta. Po wykonaniu serii specjalistycznych badań, zostały one szczegółowo objaśnione i Pani Doktor z chęcią odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Polecam szczególnie osobom narażonym na jaskrę, gdyż Pani Doktor posiada duże doświadczenie i wiedzę z tego obszaru. Z pewnością będę wracać w przyszłości. Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, od około pół roku, po jednym z nielicznych napadów migreny z objawami aury (3 epizody w życiu w przeciągu ostatnich 2 lat), pojawia się u mnie powiększenie lewej źrenicy oraz zaburzenia widzenia, prawie codziennie odczuwam ból głowy o różnym nasileniu (bez typowych objawów migreny z aurą). Okulista zalecił oprócz podstawowych badań, które nie wykazały żadnych zmian ani wady wykonanie pakietu jaskrowego, co wykazało nieznacznie podniesione ciśnienie (co rok wcześniej również zostało stwierdzone przez okulistę). Po licznych wizytach u neurologów, wykonaniu tomografi i rtg + angio głowy, które nic nie wykazały, nie wiem co dalej robić. Czy przyczyna może leżeć w dalszym ciągu po stronie oczu? Czy jest sens kolejnych konsultacji? Dodam, że mam 28 lat i powyższe objawy uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Proszę o opinię, pozdrawiam

  Witam, jeśli mimo licznych badań nie wiadomo na czym polega problem, to myślę, że sprawa wymaga kolejnej wizyty u kogoś, kto będzie w stanie ocenić wyniki badań i postawić rozpoznanie. Pozdrawiam

  dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

 • Witam.
  Gdy byłam nastolatką Okulistka stwierdziła u mnie skurcz oka, tzn. gdy patrze blisko oko przyzwyczaja się i kiedy spojrzę w dal widzę rozmazany obraz. Pani okulistka stwierdziła, że nie jest to uleczalne, a jednak ostatnio dowiedziałam się, że można coś z tym zrobić. Jest to bardzo męczące dla mnie. Jak Pani Doktor uważa, jest jakiś sposób na to? Chciałabym wiedzieć, czy mogę mieć jakąś nadzieję.
  Z góry dziękuję za odpowiedz.

  Witam, problem wymaga dokładnego badanie okulistycznego. Dopiero po nim można spróbować pomóc pacjentowi. Pozdrawiam

  dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w nowoczesnej diagnostyce i leczeniu jaskry – temu była poświęcona moja praca doktorska. Doświadczenie lekarskie zdobywam od 22 lat...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Jaskra
 • Zwyrodnienie plamki żółtej
 • Zaćma
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Warszawie

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • praca doktorska obroniona z wyróżnieniem

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania