Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
2.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • fakt kolejki ogromne, na zastrzyk trzeba czekać, ale moje problemy z alergia mi przeszły, do niech chodzi moja kole koleżanka też o dziwo, po za tym jak wam sie nie podoba kolejka to zapytajcie o której jest najmniej ludzi, mi nigdy się nie zdarzyło żeby mnie ochrzaniła o cokolwiek, tym bardziej że raz zapomniałam iść do niej. jeśli ktoś nie umie się zachować w poczekalni to już nie jej wina chodzę do niej od 6 lat i nie narzekam czasem może się zdarzyć że nie trafi z lekiem. Po za tym mnie leczono przez 5 miesięcy na żołądek i okazało się ze to jest spowodowane, tez nerwami i co lekarz ma być jasnowidzem?

 • Nie polecam pani doktor. Jej nie punktualność to norma. Przesiadywanie pod gabinetem masakra. Potrafi być bardzo niemiła. Znajomi i przedstawiciele handlowi mają pierwszeństwo przed pacjentami. Nawrzeszczała, tak nawrzeszczała na mnie przy całej sali pacjentów czekających na wizytę gdy z powodu pracy musiałam przełożyć termin podania szczepionki. Ogólnie ma jeden schemat leczenia i stosuje go u wiekszości pacjentów. olewa to co sie jej mówi. Wysłuchać wysłucha ale ma to gdzieś i tak robi swój schemat. NIE POLECAM!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Niekompetentna nie potrafi postawić odpowiedniej diagnozy. Leczyła mnie na astmę i faszerowała sterydami.Kiedy zmieniłam lekarza okazało się że to nerwica.Teraz od 1,5 roku nie zażywam żadnych leków na astmę i czuję się dobrze.Wspomnę jeszcze o przesiadywaniu godzinami pod gabinetem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • na początku była ok,miła,sympatyczna dobrze mnie leczyła ale od jakiegoś czasu to się zmieniło nie może sobie poradzić z moim problemem,jest nie miła a najgorsze przepisuje w kólko to samo

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • odradzam sie tam odczulac kolejki jak do kamczatki, na zastrzyk ktory trwa 2 min czeka sie godzine. zegar nei chodzi im od pol roku nie maja kasy na baterie chyba.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • naprawde świetna w dziedzinie alergologii i chorób ukl.oddechowego ,lecze sie u niej i to ona wyleczyla mnie z astmy! polecam w 100%

Jesteś tym lekarzem?

72

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

140

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.