Umów wizytę
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pomagam pacjentom od 20 lat zarówno tym najmłodszym jak i dorosłym. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo polecamy Panią Doktor. Jedynie Pani Dr zdiagnozowała synka prawidłowo i wprowadziła odpowiednie leczenie. Pediatra bagatelizował 4tygodniowy kaszel synka a okazało się, że synek ma atypowe zapalenie płuc. Pani Dr bardzo miła, fachowa i z super podejściem do dzieci. Polecamy bardzo i dziękujemy za pomoc.

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: kaszel przeważnie rano i pieczenie w klatce piersiowej wieczorem

  Bardzo słabo . Przyszłe do pani doktor bo strasznie rano kaszlałem i piekło mnie w klatce piersiowej przeważnie wieczorem powiedziałem że w zeszłym roku wiosną miałem podobnie kaszel 2 miesiące tylko rano pani przepisała antybiotyk Klabax 500mg jak na konia i kazała brać 8 dni Jak nie przejdzie 10 zjadłem opakowanie zero reakcji do tego Mucosolvan i do tego jeszcze jakieś kapsułki z aplikatorem do wdychania dobrze że tego nie brałem po kilku dniach po tym antybiotyku Wystraszyłem się że piecze mnie w klatce pojechałem na pogotowie w sprawdzili wszystko Perfect klatka piersiowa krew EKG itd. Tymczasem poczytałem w internecie i kupiłem sobie w aptece bez recepty bez doktora Gerdin Max 20Mg po dwóch tabletkach przeszedł kaszel a trzech tabletkach rano pół godziny przed jedzeniem przeszło wszystko pieczenie w klatce i kaszel rano nie miałem nigdy problemu z żołądkiem nigdy nic nie bolało okazuje się że był refluks pani doktor stwierdziła że kaszel wręcz astmatyka i niedoleczone oskrzela zaznaczyłem że nie palę papierosów Pozdrawiam

 • A

  Pani doktor jest nieoceniona ma nieszablonowe podejście do pacjenta, pomimo trudności leczenia stara się pomóc .zawsze trafia z diagnozą .leki które przepisuje nie sa antybiotykiem. Jak jest potrzeba to poszerza diagnostykę

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: spirometria

  Pani doktor naprawdę dokładna, wysłuchała szczegółowo o wszystkich dolegliwościach i przebytych chorobach. Odrazu skierowała na badania aby potwierdzić podejrzenia, które były trafne. Rzadko spotykana ludzka życzliwość dla drugiego człowieka i tak wysokie kompetencje. Wszystkim polecam !

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo konkretna, zna się dobrze na dzieciach astmatycznych. Dobre metody leczenia. Polecam

 • .
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Super podejście do dzieci. Szybka diagnoza. Wytłumaczone przyczyny. Dokładnie rozpisany plan działania.

 • A
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

  Pierwsze badanie poszpitalne (po porodzie), dzidziuś w trakcie badania przez Pani dr było spokojne, badanie nie spowodowało żadnego dyskomfortu. Doceniam również porady na temat szczepienia i ogólnie dalszej opieki.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: trwały kaszel

  Bardzo chcę podziękować Pani lekarz za pomóc. Przez 2 miesiące miałam kaszel i ból w płucach. Żaden lekarz nie mógł mi powiedzieć przyczyny. Żadne leczenie nie dawało trwałego efektu. Po zaleceniach Pani Barbary jest już 2 miesiące i czuję się w porządku. Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jako iż była to moja pierwsza wizyta u specjalisty w zakresie pulmonologii, nie posiadam punktu odniesienia; muszę jednak przyznać, że jestem pod bardzo głębokim, pozytywnym wrażeniem kompetencji oraz skrupulatności w udzielanych odpowiedziach przez Panią doktor.
  Dostrzega wiele rozwiązań (a nie jedno jedyne pt. antybiotyk), analizuje problem, podchodzi do niego wieloetapowo i z różnych perspektyw, nie szczędzi pytań.
  Lekarz lubiący swoją pracę to najlepszy wybór z możliwych, stąd z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor każdemu, kto rozważa wizytę u pulmonologa. :)

 • Bardzo kompetentna i skrupulatna lekarka. Byłem u 4terach lekarzy ponieważ mnie kaszle i dopiero Pani Bulwa u mnie wykryła atypowe zapalenie płuc i mnie wyleczyła, a według innych lekarzy byłem zdrowy. Bardzo polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje