Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista i dusza człowiek! Fantastyczna w obyciu, jeśli tylko kogoś pozna. Moja siedmioletnia córka bardzo ją lubi. Do pani doktor chodzimy zresztą cała rodziną. Pomogła męzowi, który od lat męczy się z astmą i mnie i córeczce. Polecam gorąco!

 • bardzo dobry

  Świetny, pomocny lekarz! Dla Pani Doktor dobro dziecka jest najważniejsze! Nigdy nie aplikuje antybiotyków bez wyraźnych wskazań. Mój 3.5 latek jest pacjentem Pani Doktor Bulwy od 2 lat i ani razu w tym czasie nie przyjmował antybiotyków. Leczenie zawsze jest właściwie prowadzone co powoduje cofnięcie się objawów. Pani Doktor jest bardzo ciepłą, komunikatywną osobą.Jest dostępna pod telefonem i służy radą!
  Polecam z czystym sumieniem rodzicom chorujących przedszkolaków:)

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz! Pierwszy raz w życiu byłam u pulmonologa i lepiej nie mogłam trafić :-) Dwie wizyty i pełna diagnoza + leczenie. Co do opinii o osobowości Pani Doktor - dziwię się ludziom, że zwracają uwagę na takie rzeczy i ze jeszcze się nie przekonali, że uśmiechnięty, wesoły, otwarty, rozgadany lekarz to 5% sukcesu, a 95% to jego wiedza, kompetencje i chęci. Pani Doktor tak bardzo poświęca się zdiagnozowaniu pacjenta, że wszystkie negatywne opinie są bardzo krzywdzące.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny, dokładny lekarz. Pani doktor wysłucha i poświęca czas pacjentowi. Będąc ostatnio na wizycie u Pani doktor otrzymałam kompletną poradę, spełniającą moje oczekiwania.Nie zgadzam się z określeniami Pani doktor jako osoby zimnej. Jest kulturalną, całkiem sympatyczną i komunikatywną osobą. Jak najbardziej polecam.

 • dobry

  Pani doktor rzeczywiście jest dość chłodna, ale nie jest to najważniejsze. Najważniejsze jest to, że dobrze zajmuje się dziećmi, udziela konkretnych odpowiedzi. Widać, że dobrze zna się na swoim fachu.

 • bardzo dobry

  Witam. Pani doktor to wspaniała kobieta i lekarz. Z rocznym chorującym dzieckiem jeździłam do wielu zanim trafiłam właśnie na panią Bulwę. Tylko ona zaproponowała już na 1 wizycie, że przyjmie mojego synka do szpitala za jakiś czas, żeby porobic mu wszystkie możliwe badania. Synek bardzo czesto choruje i żaden lekarz do tej pory nie zainteresował się tym dlaczego, jaka jest tego przyczyna... POLECAM!!!

 • bardzo słaby

  Witam,
  odwiedziłam panią dr z 3 miesięcznym dzieckiem w celu otrzymania skierowania na badanie. Pani dr była tak skrupulatna że doszukała sie przeziębienia, i kilku innych dolegliwości pomimo iż dzień wcześniej byliśmy u naszego pediatry neonatologa i wszystko było ok. Prócz tego pani dr to "najzimniejsza" i oschła osoba, zastanawia mnie jak ktoś taki może zajmować się dziećmi???? odradzam, z gabinetu wyszłam mocno zniesmaczona

 • bardzo dobry

  zgadzam sie z pozostałymi wypowiedziami - nie rozumiem tylko jak to jest, ze majac tylko pozytywne opinie, ocena wynosi 12%... ?

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, bardzo dokładna , wspaniałe podejście do dzieci , wyczerpująco odpowiada na pytania rodzica ,kompetentna, daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, pozbawiona rutyny.Polecam wszystkim rodzicom.Potrafi pomóc.

 • dobry

  Pani doktor o spokojnym usposobieniu, w stosunku do pacjentów dzieci bardzo miła. Dokładnie zbiera wywiad, dokładnie bada, zaleca szczegółowe badania. Odpowiadziała wyczerpująco na moje pytania dotyczące choroby, leczenia i rokowań. Polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni