Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pomagam pacjentom od 20 lat zarówno tym najmłodszym jak i dorosłym. więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Pani doktor jest nieoceniona ma nieszablonowe podejście do pacjenta, pomimo trudności leczenia stara się pomóc .zawsze trafia z diagnozą .leki które przepisuje nie sa antybiotykiem. Jak jest potrzeba to poszerza diagnostykę

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: spirometria

  Pani doktor naprawdę dokładna, wysłuchała szczegółowo o wszystkich dolegliwościach i przebytych chorobach. Odrazu skierowała na badania aby potwierdzić podejrzenia, które były trafne. Rzadko spotykana ludzka życzliwość dla drugiego człowieka i tak wysokie kompetencje. Wszystkim polecam !

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo konkretna, zna się dobrze na dzieciach astmatycznych. Dobre metody leczenia. Polecam

 • .
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Super podejście do dzieci. Szybka diagnoza. Wytłumaczone przyczyny. Dokładnie rozpisany plan działania.

 • A
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

  Pierwsze badanie poszpitalne (po porodzie), dzidziuś w trakcie badania przez Pani dr było spokojne, badanie nie spowodowało żadnego dyskomfortu. Doceniam również porady na temat szczepienia i ogólnie dalszej opieki.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: trwały kaszel

  Bardzo chcę podziękować Pani lekarz za pomóc. Przez 2 miesiące miałam kaszel i ból w płucach. Żaden lekarz nie mógł mi powiedzieć przyczyny. Żadne leczenie nie dawało trwałego efektu. Po zaleceniach Pani Barbary jest już 2 miesiące i czuję się w porządku. Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jako iż była to moja pierwsza wizyta u specjalisty w zakresie pulmonologii, nie posiadam punktu odniesienia; muszę jednak przyznać, że jestem pod bardzo głębokim, pozytywnym wrażeniem kompetencji oraz skrupulatności w udzielanych odpowiedziach przez Panią doktor.
  Dostrzega wiele rozwiązań (a nie jedno jedyne pt. antybiotyk), analizuje problem, podchodzi do niego wieloetapowo i z różnych perspektyw, nie szczędzi pytań.
  Lekarz lubiący swoją pracę to najlepszy wybór z możliwych, stąd z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor każdemu, kto rozważa wizytę u pulmonologa. :)

 • Bardzo kompetentna i skrupulatna lekarka. Byłem u 4terach lekarzy ponieważ mnie kaszle i dopiero Pani Bulwa u mnie wykryła atypowe zapalenie płuc i mnie wyleczyła, a według innych lekarzy byłem zdrowy. Bardzo polecam!

 • Świetny specjalista i dusza człowiek! Fantastyczna w obyciu, jeśli tylko kogoś pozna. Moja siedmioletnia córka bardzo ją lubi. Do pani doktor chodzimy zresztą cała rodziną. Pomogła męzowi, który od lat męczy się z astmą i mnie i córeczce. Polecam gorąco!

 • W

  Świetny, pomocny lekarz! Dla Pani Doktor dobro dziecka jest najważniejsze! Nigdy nie aplikuje antybiotyków bez wyraźnych wskazań. Mój 3.5 latek jest pacjentem Pani Doktor Bulwy od 2 lat i ani razu w tym czasie nie przyjmował antybiotyków. Leczenie zawsze jest właściwie prowadzone co powoduje cofnięcie się objawów. Pani Doktor jest bardzo ciepłą, komunikatywną osobą.Jest dostępna pod telefonem i służy radą!
  Polecam z czystym sumieniem rodzicom chorujących przedszkolaków:)