Pomagam pacjentom od 20 lat zarówno tym najmłodszym jak i dorosłym. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo kompetentna i skrupulatna lekarka. Byłem u 4terach lekarzy ponieważ mnie kaszle i dopiero Pani Bulwa u mnie wykryła atypowe zapalenie płuc i mnie wyleczyła, a według innych lekarzy byłem zdrowy. Bardzo polecam!

 • Świetny specjalista i dusza człowiek! Fantastyczna w obyciu, jeśli tylko kogoś pozna. Moja siedmioletnia córka bardzo ją lubi. Do pani doktor chodzimy zresztą cała rodziną. Pomogła męzowi, który od lat męczy się z astmą i mnie i córeczce. Polecam gorąco!

 • Świetny, pomocny lekarz! Dla Pani Doktor dobro dziecka jest najważniejsze! Nigdy nie aplikuje antybiotyków bez wyraźnych wskazań. Mój 3.5 latek jest pacjentem Pani Doktor Bulwy od 2 lat i ani razu w tym czasie nie przyjmował antybiotyków. Leczenie zawsze jest właściwie prowadzone co powoduje cofnięcie się objawów. Pani Doktor jest bardzo ciepłą, komunikatywną osobą.Jest dostępna pod telefonem i służy radą!
  Polecam z czystym sumieniem rodzicom chorujących przedszkolaków:)

 • Świetny lekarz! Pierwszy raz w życiu byłam u pulmonologa i lepiej nie mogłam trafić :-) Dwie wizyty i pełna diagnoza + leczenie. Co do opinii o osobowości Pani Doktor - dziwię się ludziom, że zwracają uwagę na takie rzeczy i ze jeszcze się nie przekonali, że uśmiechnięty, wesoły, otwarty, rozgadany lekarz to 5% sukcesu, a 95% to jego wiedza, kompetencje i chęci. Pani Doktor tak bardzo poświęca się zdiagnozowaniu pacjenta, że wszystkie negatywne opinie są bardzo krzywdzące.

 • Bardzo dobry, kompetentny, dokładny lekarz. Pani doktor wysłucha i poświęca czas pacjentowi. Będąc ostatnio na wizycie u Pani doktor otrzymałam kompletną poradę, spełniającą moje oczekiwania.Nie zgadzam się z określeniami Pani doktor jako osoby zimnej. Jest kulturalną, całkiem sympatyczną i komunikatywną osobą. Jak najbardziej polecam.

 • Pani doktor rzeczywiście jest dość chłodna, ale nie jest to najważniejsze. Najważniejsze jest to, że dobrze zajmuje się dziećmi, udziela konkretnych odpowiedzi. Widać, że dobrze zna się na swoim fachu.

 • Witam. Pani doktor to wspaniała kobieta i lekarz. Z rocznym chorującym dzieckiem jeździłam do wielu zanim trafiłam właśnie na panią Bulwę. Tylko ona zaproponowała już na 1 wizycie, że przyjmie mojego synka do szpitala za jakiś czas, żeby porobic mu wszystkie możliwe badania. Synek bardzo czesto choruje i żaden lekarz do tej pory nie zainteresował się tym dlaczego, jaka jest tego przyczyna... POLECAM!!!

 • Witam,
  odwiedziłam panią dr z 3 miesięcznym dzieckiem w celu otrzymania skierowania na badanie. Pani dr była tak skrupulatna że doszukała sie przeziębienia, i kilku innych dolegliwości pomimo iż dzień wcześniej byliśmy u naszego pediatry neonatologa i wszystko było ok. Prócz tego pani dr to "najzimniejsza" i oschła osoba, zastanawia mnie jak ktoś taki może zajmować się dziećmi odradzam, z gabinetu wyszłam mocno zniesmaczona

 • zgadzam sie z pozostałymi wypowiedziami - nie rozumiem tylko jak to jest, ze majac tylko pozytywne opinie, ocena wynosi 12%... ?

 • Bardzo dobry specjalista, bardzo dokładna , wspaniałe podejście do dzieci , wyczerpująco odpowiada na pytania rodzica ,kompetentna, daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, pozbawiona rutyny.Polecam wszystkim rodzicom.Potrafi pomóc.