Lek.

Artur Zaczyński verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Super lekarz.... wyszłam z pod noża cała z małym szwem ... szybki powrót do zdrowia.... polecam... uwielbiam Pana

 • Szukasz neurochirurga? Pacjenci polecają:

  Jurij Kseniuk
  Jurij Kseniuk
  Neurochirurg
  Ul. Nowogrodzka 62C, Warszawa
  Lekarz konkretny. Wytłumaczył co dokładnie mi dolega. Znalazł kolejne zwyrodnienia kręgosłupa, których trzech lekarzy… więcej

  Jan Podgórski
  Jan Podgórski
  Neurochirurg, Chirurg, Endokrynolog
  ul Waliców20, Warszawa
  Jeśli kojarzycie Państwo postać słynnego dr House'a to pragnę poinformować , że mamy polski odpowiednik tej postaci.… więcej

  Paweł Kowalczyk
  Paweł Kowalczyk
  Neurochirurg
  Polna 30B, Warszawa
  Nie znam słów które wyraziłyby to, jak jestem wdzięczna dr Kowalczykowi za uratowanie życia mojemu dziecku. Nikt,… więcej

  Kamil Leśniewski
  Kamil Leśniewski
  Neurochirurg
  Aleje Jerozolimskie 87, Warszawa
  Pan Doktor rzeczowo i dokladnie ocenil rodzaj mojego schorzenia.Wskazal metodyleczenia.Odpowiadal cierpliwie na… więcej

  Andrzej Marchel
  Andrzej Marchel
  Neurochirurg
  Bagno 2d, Warszawa
  Konsultacja rzeczowa, konkretna i przeprowadzona w miłej atmosferze. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić Pana Profesora więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista z zakresu neurochirurgii. W 2002 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Od początku kariery związany Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim w Warszawie ( wcześniej Wojewódzki Szpital Bródnowski ).

   Zakres zainteresowań: choroby naczyniowe mózgu, chirurgia kręgosłupa, urazy układu nerwowego.

   W 2008 roku ukończył 4 letni cykl europejskich szkoleń neurochirurgicznych EANS, a w 2009 roku krajowy cykl szkoleń z zakresu neurochirurgii i złożył egzamin specjalizacyjny z zakresu Neurochirurgii w 2010 roku.W 2007 roku dodatkowo ukończył podyplomowe studia menadżerskie z zakresu zarządzania zakładami opieki zdrowotnej i administracji zdrowiem publicznym.W 2008 roku ukończył podyplomowe studia Koordynatorów przeszczepiania narządów i pełni funkcję koordynatora szpitalnego z ramienia Poltransplantu w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.W 2010 roku ukończył 4 letnie studia doktoranckie otwierając w 2009 roku przewód doktorski na podstawie pracy pt. „Wpływ krwawienia podpajęczynówkowego na rozwój zmian otępiennych u chorych po krwotoku wewnątrzczaszkowym”.

   Już od wczesnych lat studenckich czyli od 1997 roku aktywnie uczestniczył w pracach Kliniki Neurochirurgii CMKP kierowanej przez Profesora M. Ząbka. Pod okiem Profesora kształcił się w Klinice Neurochirurgii CMKP zarówno teoretycznie jak i w zakresie podstaw neurochirurgii. Jako jeden z najmłodszych asystentów Kliniki jest autorem doniesień zjazdowych z zakresu wczesnej opieki szpitalnej. Jest współautorem pracy analizującej Złotą Godzinę w polskim ratownictwie medycznym. Jest także współautorem doniesień zjazdowych na temat leczenia Choroby Parkinsona i leczenia operacyjnego schorzeń kręgosłupa.

   Prowadzi od wielu lat wykłady z Neurochirurgii w ramach szkolenia specjalizacyjnego lekarzy w CMKP. W początkowym okresie pracy równolegle z zainteresowaniami neurochirurgicznymi zajmował się problemami traumatologii. Od 2009 roku dyżurował w zespołach reanimacyjnych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie, a od 2011 roku pełnił funkcję Koordynatora Ratownictwa Medycznego w Warszawie. Dodatkowo pełnił dyżury koordynatora ochrony zdrowia w Urzędzie Miasta St. Warszawy.

   W 2009 roku został powołany przez Prezydent miasta Warszawy na Koordynatora Medycznego Stadionu Narodowego w Warszawie do przygotowania zabezpieczenia medycznego stadionu w trakcie Finałowego Turnieju UEFA Euro 2012. Jako student i lekarz rozszerzał swoją wiedzę uczestnicząc w licznych zjazdach i szkoleniach. Odbył miesięczne staże zagraniczne w 1998, 1999, 2005 i 2013 roku w Klinice Neurochirurgii Profesora F. Umansky`ego w Haddasah Hospital Ein Karem w Jerozolimie, w Izraelu. W 2004 roku w szpitalu wojskowym „Na Homolce” w Pradze uczestniczył w wysoko specjalistycznym kursie doskonalącym z zakresu operacji kręgosłupa i mózgu z użyciem Neuronawigacji.

   W 2006 roku odbył staż w szpitalu w Czeskich Budziejowicach wraz ze szkoleniem mikrochirurgii naczyniowej pod okiem prof. V.Pribana. W 2008 roku odbył staż w Szwajcarii w Insel Hospital w Brnie pod okiem prof. L. Regli i uczestniczył w ramach Akademii Aeskulapa w szkoleniu rewaskularyzacji mózgu metodami chirurgicznymi i endowaskularnymi w udarach mózgu. W tym samym roku odbył również szkolenie z zakresu chirurgii naczyniowej mózgu w szpitalu uniwersyteckim Charité w Berlinie w Niemczech pod kierownictwem prof. P.Vajkoczy. W 2010 roku odbył staż w szpitalu uniwersyteckim w Utrechcie dodatkowo zakończony indywidualnym szkoleniem z zakresu mikrochirurgii naczyniowej z użyciem laserowej techniki ELANA pod kierownictwem prof. C.A.F Tullekena. W 2013 roku odbył szkolenie z zakresu chirurgii kręgosłupa w szpitalu uniwersyteckim w Phoenix AZ (USA), a w 2014 roku w Metodist Hospital w Houston TX ( USA) odbył indywidualne szkolenie pod okiem L.Lenke i C. I. Shaffrey`a doskonaląc techniki implantologii w chirurgii kręgosłupa. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego jak i po zakończeniu specjalizacji uczestniczył w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych z zakresu chorób naczyniowych mózgu chirurgii podstawy czaszki czy chirurgii kręgosłupa w Sydney i w Marakeshu (jako autor i współautor prac na 12 i 13 Światowym Zjeździe Neurochirurgów), w Rotterdamie, w Pradze Czeskiej, Mediolanie, Alicante, Audubon PA (USA), Amsterdamie, Brukseli, Leiden, Lisbonie, Florencji, Tel Avivie.

  Specjalizacje

  • Neurochirurgia

  Choroby

  więcej

  Usługi

  FIMEDICA

  Nowogrodzka 51/1, Śródmieście, 00-695 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Super lekarz.... wyszłam z pod noża cała z małym szwem ... szybki powrót do zdrowia.... polecam... uwielbiam Pana

  • Dr. Zaczyński,miałam przyjemność być na konsultacji medycznej u Pana doktora i odniosłam wrażenie że to lekarz konkretny,znający się na swojej pracy,miły w stosunku do pacjenta,jest bardzo oblężony przez pacjentów,ja byłam na początku marca 2015 r.,i chciałam się zapisać na kolejną wizytę,poinformowano mnie że już do końca roku nie ma do Pana doktora zapisów,szkoda

  • A

   Doktor Artur Zaczyński to Znakomity Lekarz i Człowiek, kompetentny i co najważniejsze bardzo dobry specjalista.Super podejście do pacjenta. Oceniam Pana Doktora na najwyższą możliwą ocenę i polecam wszystkim zainteresowanym.

  • K

   Polecam serdecznie, bardzo dobry specjalista, szybka diagnoza, miła obsługa, łatwy dostęp, jesli chodzi o umówienie się.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG