Moje doświadczenie

O mnie

601 72 32 01


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Wrocław

Brak informacji o cenie

Pozostałe usługi

Konsultacja położnicza


Wrocław

Brak informacji o cenie


Prowadzenie ciąży


Wrocław

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
40 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Lux med. Trafiłam do lekarza w wyniku nieobecności mojego prowadzącego. Nie zajrzał do wyników badań krwi i moczu, nie uzupełnił informacji w karcie ciąży-dopiero po zwróceniu uwagi wpisał tc (w dodatku źle) i tyle z informacji. Badanie usg wykonane na szybko, bez żadnego komentarza- dobrze, ze słyszałam bicie serca przynajmniej wiem, ze dziecko żyje. Ton lekarza kpiący, gdy zada się pytanie wręcz atakujący-wyśmiewający, brak informacji związanych z tematem wizyty, zaniedbanie podstawowych procedur (brak skierowań na badania, brak recepty na kontynuowanie leczenia). Czułam się bardzo zażenowana takim traktowaniem. Cała wizyta ekspresem. Nie jest to poziom jakiego oczekuje się po lekarzu, a już w ogóle po prywatnej wizycie.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Doktora trafiłam poprzez LuxMed na standardowe badanie kontrolne. Podczas wizyty doktor od razu zlecił cytologie, badanie USG piersi, test Roma gdyż obraz na USG jednego jajnika wydawał się podejrzany. 1,5 miesiąca później już znalazłam się na bloku operacyjnym w szpitalu MSWIA gdzie doktor przeprowadzil operacje laparotomii jajnika. Po operacji czuje się bardzo dobrze a doktorowi jestem wdzięczna za poprowadzenie sprawy od a do z z atmosferą gdzie ma się wrażenie że jest się w kompetentnych rękach. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Wizyta odbyła się ekspresowo, brak poświecenia należytej uwagi pajetce, brak nawet pytania o samopoczucie. Kpiący ton. Bolesne badanie, lekarz w ogóle nie starał się być delikatny. Nieprzyjemny ton przy odpowiadaniu na pytania. Tak z pewnością nie powinna wyglądać wizyta kobiety ciężarnej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Wrocław, ul. Oławska 27/29 badania kontrolne

Do lekarza zgłosiłam się, by wykonać badania kontrolne, w tym badanie cytologiczne. Bez problemów badania zostały zrobione (USG i pobranie cytologii). Ponadto w związku z tym, że mam PCOS lekarz zalecił zrobienie dodatkowych badań na insulinooporność, zlecill zrobienie USG piersi oraz lipidogram. Na wszystkie pytania uprzejmie odpowiadał. Jak najbardziej polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Wrocław, ul. Oławska 27/29

Doświadczony, kompetentny i empatyczny ginekolog. Do tego miły i uśmiechnięty, potrafi uspokoić, polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam, dziś byłam u niego pierwszy raz. Wizyta w miłej luźnej atmosferze, zostałam dokładnie zbadana, doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania. Od dziś zmieniam swojego lekarza


V
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, po raz pierwszy nie bolała mnie cytologia. Profesjonalizm i poczucie humoru, będę go polecać koleżankom :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29 ciąża

Pan doktor prowadził moje dwie ciąże i za każdym razem czułam do Niego pełne zaufanie. Wbrew wcześniejszym opiniom, nigdy nie zostałam wyśmiana, wszystkie moje pytania i wątpliwości były rozwiewane, a dolegliwości nigdy nie były bagatelizowane. Doktor Wysocki zawsze znajdował dla mnie czas, przyjmował "między pacjentkami" i odbierał telefony. Wszystko to w luźnej atmosferze i w poczuciu bezpieczeństwa. Z ręką na sercu polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam. Udałam się do tego lekarza z Luxmedu po skierowanie na USG piersi oraz badania zalecone przez dietetyka (w tym hormonalne), których nie mógł przepisać internista.
Lekarz wypisał skierowanie na USG, ale odmówił skierowania na badania krwi z uwagi na "brak wskazań". Lekarz stwierdził, że to głupota robić badania profilaktyczne i zapytał ironicznie, czy nie chciałabym dostać skierowania na rentgen np. kolana albo czy nie podejrzewam u siebie guza mózgu, bo może też chciałabym skierowanie na tomograf...
Poczułam się wyśmiana i znieważona.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

Byłam i doktora raz w pierwszej ciąży chyba około 15 tyg. Zapytał po co przyszłam . Kazał zwazyc się i zmierzyć ciśnienie w domu. Nie zbadał mnie w żaden sposób. Wypisal mi torecan na wymioty. Czułam się wysmiana i nie chciana. Zdecydowanie nie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

601 72 32 01