lek.

Artur Wieraszko

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Chirurg

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
146 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie Specjalistyczne

  Lekarz bardzo uprzejmy, rzeczowo odpowiedział na wszystkie moje pytania. Starannie wykonał badanie usg. Co więcej wizyta odbyła się punktualnie. Polecam wszystkim wybór tego lekarza.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z USG doppler

  Fantastyczny człowiek. A to podstawa dobrego kontaktu z lekarzem.. Komunikatywny i taki... normalny. Rzeczowy. Ale nie formalista. Dokładnie wyjaśnił co , jak, z czego to i co dalej. Odpowiadał na pytania. Nie zbywał. Nie poganiał. Wiedział o czym mówi.Skupił się na mnie i problemie.Doradził profilaktykę. Cieszę się bardzo, że zdecydowałam się na wizytę u tego właśnie lekarza i każdemu z czystym sumieniem polecam. Bo już takich coraz mniej...

 • G
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: USG doppler

  Przemiły Pan doktor,który zrobił badanie i udzielil odpowiedzi na moje dociekliwe pytania. Wizyta odbyła się punktualnie a co najwazniejsze dr Wieraszko wykonując badanie informował o przyczynach mojego schorzenia i zaleceniach na przyszłość. Muszę pochwalić wysokiej klasy sprzęt ,na którym wykonane było badanie bo jest to bardzo ważne. Polecam serdecznie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry chirurg. Konkretny , z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Życzliwy, ciepły lekarz wzbudzajacy zaufanie. Godny polecenia !.

 • A

  Ten Specjalista nie odróżnił kolki nerkowej od zapalenia otrzewnej, przy okazji dowiedziałem się ze jestem hipochondrykiem i się nad sobą rozczulam.
  Z silnymi bólami odesłał mnie z SOR do innego szpitala gdzie na szczęście zdiagnozowano mnie poprawnie i trafiłem na sale operacyjną. Tam mnie odratowano. Odradzam tego lekarza

 • M

  Wyczerpująco odpowiada na temat stanu zdrowia. Bardzo miły lekarz jak na szpital Wojskowy na Weigla.

Doświadczenie i kwalifikacje