Artur Słowik

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Jabłońskiego 2/4

  Wspaniały lekarz, niesamowita wiedza, zaangażowanie, empatia. Jestem pacjentką Pana Doktora od dawna i nigdy się nie zawiodłam. Dzięki niemu mam dziś moją kochaną córeczkę. Nie jestem wzorową pacjentką, więc wielkie "dziękuję" za cierpliwość.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  66 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Jabłońskiego 2/4

   Wspaniały lekarz, niesamowita wiedza, zaangażowanie, empatia. Jestem pacjentką Pana Doktora od dawna i nigdy się nie zawiodłam. Dzięki niemu mam dziś moją kochaną córeczkę. Nie jestem wzorową pacjentką, więc wielkie "dziękuję" za cierpliwość.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Jabłońskiego 2/4Usługa: diagnostyka niepłodności

   Kompetentny, konkretny lekarz. Świetny specjalista, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie ignoruje zadawanych pytań, na każde odpowiada bardzo rzeczowo. Szczerze polecam.

  • Bardzo długo leczyłam się w Klinice PARENS w Rzeszowie i właśnie dzięki dr. A. Słowikowi dzisiaj jestem mamą juz 18 miesięcznego brzdąca.

  • M

   Bardzo dobry lekarz, konkretny, doświadczony, odpowiada na wszystkie zadane pytania nie spiesząc się. Potrafi rozsądnie i realistycznie doradzić, można miec zaufanie do jego kompetencji a przy tym delikatnie przeprowadza badania stwarzając dobrą atmosferę

  • A

   Jestem właśnie po drugiej wizycie u Pana lek.Słowika prowadzi moja ciążę, polecam wszystkim , jest miły, nie pospiesza, odpowie na wszystkie pytania . Ogólnie ok polecam

  • L

   Bardzo miły i kompetentny lekarz. Nie rozumiem poniższych opinii. Byłam na wizycie lekarskiej. Pan Doktor był sympatyczny,dokładnie wszystko wytłumaczył i nie poganiał. Osobiście polecam.

  • K

   Dr Słowik odbierał mi poród lekarz nie miły. Jeżeli chodzi i poród na szczęście wszystko dobrze, niestety zszyta byłam przed doktora tak mocno ze musiano mi przeciąć szwy .Spędziłam 5 dni po porodzie w szpitalu z praz kończy mi sie przy odbycie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Komentarze szanownych koleżanek, nawet się zgadzają - Pan dr. jest SPECYFICZNY.
   Na szczęście mamy wolną wolę i same możemy zdecydować ( po pierwszej wizycie), czy chcemy korzystać z tego typu usług u danego lekarza, czy też nie.
   Ja pozostaję z Panem dr. Liczą się efekty, a nie to czy jest miło, czy nie.

  • L

   moim zdaniem dr Słowik jest bardzo dobrym lekarzem. Uchronił mojego synka przed wczesniejszym porodem. A podczas długiego pobytu w szpitalu zawsze mogłam liczyc na jego konsultacje i zainteresowanie.

  • G

   Byłam pacjentką pana doktora Artura Słowika 4 lata. Mam problemy z zajściem w ciążę. Byłam Stymulowana i podeszłam 3 razy do zabiegu Invitro w Klinice Medicor w Rzeszowie - Bez powodzenia.Straciłam tylko czas , nerwy i furę pieniędzy.Obecnie ta klinika gdzie przyjmuje doktor nazywa się PARENS w Rzeszowie. Doktor jest, niezbyt miły, nic nie mówi i nie wyjaśnia , sama musiałam go ciągnąć za język i miałam wrażenie że więcej wiem od tego doktora czytając w internecie. Obecnie jestem na Etapie leczenia w Klinice macierzyństwa w Warszawie i to jest dobry kierunek czuć tam profesjonalizm. Byłam z mężem na 2 wizytach w trakcie których zrobiłam niezbędne badania i zostałam zakwalifikowana do ICSI. Teraz tylko zamieszkać w Warszawie na 10 dni w trakcie których będzie stymulacja,zabieg i do domu. U doktora Słowika Straciłam kilka Lat . Najpierw Leczenie potem nieskuteczne Invitro.Doktor Słowik nie zlecił mi badań koniecznych podstawowych Mających BEZPOŚREDNI wpływ na zajście w Ciążę. Inni lekarze powiedzieli że to duży błąd , jak się okazało później badań podstawowych i niezbędnych. Potwierdzam negatywne opinie z tego Forum. Uważam że jest wielu innych lepszych specjalistów. Piszę to ku przestrodze. Nie warto zaczynać leczenia w Rzeszowie bo wydaje się że taniej i bliżej. Przerobiłam to i z całą stanowczością mówię że w Warszawie jest taniej, badania leki i mniej wizyt. W krótszym czasie wszystko się odbywa, bez zbędnego zwodzenia i naciągania na kasę nerwy i stres. Jak piszę w Warszawie 2 wizyty i Podchodzę do ICSI.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz