Adresy i cenniki usług

 • Centrum Medyczne Medicor

  Jabłońskiego 2/4
  35-068 Rzeszów, podkarpackie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo długo leczyłam się w Klinice PARENS w Rzeszowie i właśnie dzięki dr. A. Słowikowi dzisiaj jestem mamą juz 18 miesięcznego brzdąca.

 • M

  Bardzo dobry lekarz, konkretny, doświadczony, odpowiada na wszystkie zadane pytania nie spiesząc się. Potrafi rozsądnie i realistycznie doradzić, można miec zaufanie do jego kompetencji a przy tym delikatnie przeprowadza badania stwarzając dobrą atmosferę

 • A

  Jestem właśnie po drugiej wizycie u Pana lek.Słowika prowadzi moja ciążę, polecam wszystkim , jest miły, nie pospiesza, odpowie na wszystkie pytania . Ogólnie ok polecam

 • L

  Bardzo miły i kompetentny lekarz. Nie rozumiem poniższych opinii. Byłam na wizycie lekarskiej. Pan Doktor był sympatyczny,dokładnie wszystko wytłumaczył i nie poganiał. Osobiście polecam.

 • K

  Dr Słowik odbierał mi poród lekarz nie miły. Jeżeli chodzi i poród na szczęście wszystko dobrze, niestety zszyta byłam przed doktora tak mocno ze musiano mi przeciąć szwy .Spędziłam 5 dni po porodzie w szpitalu z praz kończy mi sie przy odbycie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Komentarze szanownych koleżanek, nawet się zgadzają - Pan dr. jest SPECYFICZNY.
  Na szczęście mamy wolną wolę i same możemy zdecydować ( po pierwszej wizycie), czy chcemy korzystać z tego typu usług u danego lekarza, czy też nie.
  Ja pozostaję z Panem dr. Liczą się efekty, a nie to czy jest miło, czy nie.

 • moim zdaniem dr Słowik jest bardzo dobrym lekarzem. Uchronił mojego synka przed wczesniejszym porodem. A podczas długiego pobytu w szpitalu zawsze mogłam liczyc na jego konsultacje i zainteresowanie.

 • Byłam pacjentką pana doktora Artura Słowika 4 lata. Mam problemy z zajściem w ciążę. Byłam Stymulowana i podeszłam 3 razy do zabiegu Invitro w Klinice Medicor w Rzeszowie - Bez powodzenia.Straciłam tylko czas , nerwy i furę pieniędzy.Obecnie ta klinika gdzie przyjmuje doktor nazywa się PARENS w Rzeszowie. Doktor jest, niezbyt miły, nic nie mówi i nie wyjaśnia , sama musiałam go ciągnąć za język i miałam wrażenie że więcej wiem od tego doktora czytając w internecie. Obecnie jestem na Etapie leczenia w Klinice macierzyństwa w Warszawie i to jest dobry kierunek czuć tam profesjonalizm. Byłam z mężem na 2 wizytach w trakcie których zrobiłam niezbędne badania i zostałam zakwalifikowana do ICSI. Teraz tylko zamieszkać w Warszawie na 10 dni w trakcie których będzie stymulacja,zabieg i do domu. U doktora Słowika Straciłam kilka Lat . Najpierw Leczenie potem nieskuteczne Invitro.Doktor Słowik nie zlecił mi badań koniecznych podstawowych Mających BEZPOŚREDNI wpływ na zajście w Ciążę. Inni lekarze powiedzieli że to duży błąd , jak się okazało później badań podstawowych i niezbędnych. Potwierdzam negatywne opinie z tego Forum. Uważam że jest wielu innych lepszych specjalistów. Piszę to ku przestrodze. Nie warto zaczynać leczenia w Rzeszowie bo wydaje się że taniej i bliżej. Przerobiłam to i z całą stanowczością mówię że w Warszawie jest taniej, badania leki i mniej wizyt. W krótszym czasie wszystko się odbywa, bez zbędnego zwodzenia i naciągania na kasę nerwy i stres. Jak piszę w Warszawie 2 wizyty i Podchodzę do ICSI.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  Bardzo źle wspominam dr.Słowika.Poszłam do Niego rok temu,gdyż chcę zajść w ciążę.Okazało się,że mam torbiela na lewym jajniku,który mnie wciąż bolał.Nic z tym nie robił,stwierdził,że mnie tak ma boleć,zwodził mnie,kazał przyjeżdżać po kilka razy w miesiącu.O wszystko się musiałam dopytywać,zbyt wiele nie chciał mówić,co wizytę mówił co innego,nie czytał notatek.Po roku jeżdżenia,mimo bolącego jajnika z torbielem postanowił zrobić mi inseminację,która niestety zakończyła się niepowodzeniem.Poszłam więc do mojego dawnego lekarza,dr.Dorskiego,który odrazu skierował mnie do szpitala na usunięcie torbiela.Pan doktor,stwierdził,że mam endometriozę,i w tej chwili moje szanse na ciążę to jak jeden do miliona.Przez dr.Słowika straciłam tylko kupe kasy i czasu,i nie da się tego niestety wrócić.Nie polecam tego lekarza,jest niekompetentny.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Polecam z całego serca Pana Doktora dlatego że zostałam mamą i bardzo się z tego cieszę. Miałam do czynienia z kilkoma lekarzami ale żaden nie był tak kompetentny. Dobrze że spotkałam Go na swojej drodze. Polecam serdecznie.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

181

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

880

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.