Artur Czekański

Ginekolog

52 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pan Doktor Czekański to bardzo dobry lekarz, skrupulatny, dokładny , jest świetnym fachowcem jeśli chodzi o USG , prowadził moja pierwsza ciążę która zakończyła się sukcesem teraz w drugiej ciąży również jestem pod jego opieką. Co jest istotne mówi konkretnie , fakty , prawdę tak jak jest nie słodzi ale dla mnie ważna jest rzetelna informacja . Lekarz godny polecenia , a że ma to swoje specyficzne poczucie humoru no cóż nikt nie jest idealny !!!!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  52 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pan Doktor Czekański to bardzo dobry lekarz, skrupulatny, dokładny , jest świetnym fachowcem jeśli chodzi o USG , prowadził moja pierwsza ciążę która zakończyła się sukcesem teraz w drugiej ciąży również jestem pod jego opieką. Co jest istotne mówi konkretnie , fakty , prawdę tak jak jest nie słodzi ale dla mnie ważna jest rzetelna informacja . Lekarz godny polecenia , a że ma to swoje specyficzne poczucie humoru no cóż nikt nie jest idealny !!!!

  • Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Ciąża wysokiego ryzyka poprowadzona wzorcowo. Doktor celnie "opisał" malucha na badaniach prenatalnych w związku z czym już w 4 miesiącu ciąży wiedziałam czego się dalej spodziewać. Już wtedy doktor stwierdził, że konieczne będzie cc, bo dziecko będzie duże (ok 4500) i nie urodzę go sn. Planowane cc przeprowadził po skończeniu 37 tygodnia, mały miał 4400 i jak stwierdził neonatolog "wyjęty" w idealnym momencie. Ze zdziwieniem czytam, że arogancki... według mnie przystępny, rzeczowy, odpowie na każde pytanie, chociaż pacjentek ma mnóstwo, a to też chyba o czymś świadczy. Gdybym jeszcze kiedyś była w ciąży na pewno wróciłabym do dra Czekańskiego:)

  • trafiłam do tego lekarza na oddział z krwawieniem podałam mu objawy ciązy po usg stwierdził ze ciąży nie ma w macicy ale jej nie wyklucza wysłał mnie do domu następnego dnia ciąża pekła dobrze ze byłam juz wtedy w szpitalu bo mogłam tego nie przeżyć. po za tym jest arogancki nie odpowiada na pytania a jego tekst do pacjentek to: nie udzielam informacji, nie polecam !!!!!!!1

  • Bardzo dobry lekarz,prowadził całą moją ciąże.Zleca wszystkie niezbędne badania,zainteresowany pacjentką,pyta o wszelkie dolegliwości,dokładnie sprawdza przez usg stan dzidziusia.Zawsze można do niego zadzwonić i zapytać jeżeli coś niepokoi.Cierpliwy,z poczuciem humoru.Po moich wcześniejszych przejściach,w tej chwili jedyny ginekolog do którego mam zaufanie i dlatego wolałam urodzić synka przy nim w Tuchowie,pomimo odległości,niż w moim mieście.Polecam tego lekarza.

  • Pan doktor Czekański jest świetnym specjalista i doswiadczonym lekarzem, prowadził moją ciąze i wszystko przebiegało w jak najlepszym porządku:) Urodziłam zdrową córeczkę oczywiście w obecności pana doktora który był przy moim porodzie i bardzo pomógł. :)

  • Dr Czekański jest świetnym lekarzem, którego mogę po swoich doświadczeniach polecić z czystym sercem. Moja pierwsza ciąża (również prowadzona przez doktora) niestety okazała się martwą w 3 miesiącu. Po kilku latach, gdy zaszłam w drugą ciążę, również na lekarza prowadzącego wybrałam dr Czekańskiego. Moja ciąża od pierwszych tygodni była zagrożona, ze względu na nadciśnienie, na które leczę się od wieku dziecięcego. Pan doktor objął mnie świetną opieką, mogłam na niego liczyć o każdej porze dnia i nocy, zawsze odbierał telefon, nigdy nie odmawiał. Pomimo, iż inni lekarze (w tym kardiolog) nie dawali mi szans na utrzymanie tej ciąży i urodzenie zdrowego dziecka, a klinika w Krakowie sugerowała rozwiązanie (zdrowo rozwijającej się) ciąży w 10 tygodniu ze względu na to, iż zagrażała mojemu życiu, to dr Czekański nie tracił nadziei i ten sam optymizm zaszczepił we mnie. W momencie, gdy początkiem ciąży wartości ciśnienia były bardzo wysokie i lekarze nie potrafili dobrać odpowiednich leków na mnie działających, a jednocześnie nie szkodzących mojemu maleństwu, doktor wysłał mnie ustalenie leczenia do Kliniki w Lublinie. Byłam tam przez dwa tygodnie pod czujnym okiem prof. Oleszczuka. Wróciłam pod dwóch tygodniach, ustawiona świetnie na lekach i czując się bezpieczna. Pan doktor Czekański dbał o mnie i mojego synka, ciągle nas kontrolował, ciągle robił wszystkie badania, kierował mnie do Krakowa na badanie serduszka mojego synka jeszcze w życiu płodowym. W szpitalu w Tuchowie na badaniach lub zastrzykach przyspieszających rozwój płuc dziecka (groził mi przedwczesny poród) zawsze do mnie zaglądał, a gdy coś mnie martwiło, a pan doktor nie miał dyżuru to dzwoniłam do niego i zaraz jakiś inny lekarz do mnie zaglądał. Moja ciąża zakończyła się planowanym cięciem cesarskim w 36 tygodniu ciąży, gdyż właśnie wtedy ciśnienie zaczęło się już podnosić pomimo leków. Pan doktor zlecił opiekę nade mną ordynatorowi oddziału w innym szpitalu, który wykonał mi CC, ponieważ wybrał szpital, w którym był najlepszy oddział dla wcześniaków w razie potrzeby. Mój synek urodził się zdrowy, dostał 10/10 pkt Apgar. Zaraz po tym, zadzwoniłam do doktora, który już o wszystkim sam się dowiedział, znal nawet wagę mojego dziecka. Z czystym sumieniem polecam doktora Czekańskiego, zawsze pomocny, uśmiechnięty, służył mi pomocą nawet po porodzie. Jestem mu bardzo wdzięczna, zawdzięczam mu swój największy skarb jak w życiu posiadam. Mój syn ma teraz 3 lata i jest zdrowym, pełnym energii chłopcem! Kolejna ciąża - tylko z panem doktorem Czekańskim! Pan doktor jest zapobiegliwy i jego działanie można określić przysłowiem: "Strzeżonego Pan Bóg strzeże". POLECAM!

  • Najlepszy Lekarz u jakiegokolwiek byłam, a szukałam dłuuugo po Niepołomicach i Krakowie. W końcu z polecenia znalazłam w Bochni :) Jest świetnym specjalistą, nikt nigdy nie wykonywał mi tak dokładnie badania USG. Wszystko wyjaśniał na bieżąco. Gdy pewnego razu nie dało się zrobić USG, bo dziecko było źle ułożone, poprosił bym wyszła na korytarz, zjadła coś słodkiego i za pół godziny ponowił badanie. Nic na "odwal się". Do tego kulturalny, sympatyczny. Dziwie się, że ma tu tyle negatywnych opinii, może kobiety mylą go z innym lekarzem-ginekologiem dr CzekaJskim a nie CzekaŃskim ?

  • SWIETNY LEKARZ GINEKOLOG, NAJLEPSZY U JAKIEGO BYŁAM!
   JEST NIESAMOWICIE RZETELNY, DOKLADNY , PODCZAS BADANIA USG BARDZO DUZO MOWI I WYJASNIA. Z NICZYM SIE NIE SPIESZY, MAM DO NIEGO PELNE ZAUFANIE I POLECAM WSZYSTKIM KOBIETA KTORE POSZUKUJA DOBREGO GINEKOLOGA!

  • A jestem w zaawansowanej ciąży i muszę przyznać, że choć ma specyficzne poczucie humoru i jest mało wylewny, to uważam Go za fantastycznego lekarza. Jestem pewna, że w następnej ciąży też udam się do Niego. Jest delikatny przy badaniach, szczegółowo omawia ze mną wyniki badań i obraz USG. Jestem zadowolona z Jego opieki nade mną i Maluszkiem.

  • Bardzo dobry to za niska skala- dr Czekański to lekarz kompetentny, mądry, konkretny, indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Dostrzega to, czego inni lekarze nie widzą, naprawia to co inni "spartolili". Dzięki jego radom i fachowej opiece moja siostra po licznych problemach urodziła córkę, ja mam swego małego synka. Poleciłyśmy dra naszej bratowej, która jest przeszczęśliwa, że do niego trafiła. Moim zdaniem to lekarz z powołania, ciągle doskonalący się w swoim fachu. Jednocześnie jest tylko człowiekiem i spędzając większość czasu w pracy ma prawo mieć zły humor (choć ja na taki nie trafiłam ani razu!!!!) Jak można tego nie rozumieć. Zastanawiam się dlaczego te wszystkie kobiety, które wypisują co i jak robił źle czy dobrze same się nie leczą skoro takie mądre?!