dr n. med.

Artur Biel

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

37 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr n. med. ARTUR BIEL – specjalista Chirurg Ortopeda Traumatolog oraz magister rehabilitacji. Ukończył studia na Wydziale Rehabilitacji Warszawskiej AWF, na Wydziale Lekarskim Warszawskiej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia RehexpertUsługa: konsultacje ortopedyczne

  U Pana doktora leczy się już kilka osób z mojej rodziny z bardzo dobrymi efektami. Jest rzeczowy, konkretny, a także bardzo sympatyczny. Zawsze trafne diagnozy i dobrane odpowiednie leczenie. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia RehexpertUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Już podczas pierwszej wizyty – bardzo merytorycznej – Dr Biel wzbudza zaufanie, ujmuje miłym usposobieniem oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta i jego problemu.
  Szybko i trafnie diagnozuje przyczynę dolegliwości, a następnie proponuje stosowne leczenie. W związku z tym, iż nie była to moja pierwsza wizyta mogę śmiało napisać, że leczenie w 100% skuteczne:).
  W powiedzeniu, że lekarz może być albo dobry albo miły, zamiast „albo” pojawia się „i”:).

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr Biel jasno, rzeczowo i przystępnym językiem wytlumaczył mi co jest z moim kolanem i przedstawił kompletną propozycję kompleksowego leczenia. Od pierwszej wizyty wiem co i dlaczego będziemy robić.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia RehexpertUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Dopiero rozpoczęłam leczenie. Nie wiem więc czy diagnoza postawiona przez dr Biela w moim przypadku na pewno jest dobra i czy leczenie zakończy się sukcesem, ale lekarz jest bardzo miły i wydaje się profesjonalny. Trafiłam do niego, ponieważ pomógł wielu osobom, które znam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia RehexpertUsługa: ból stawów kolanowych utrzymujący się od lat

  Od dziś doktor Biel jest moim ortopedą! Bardzo szybko rozpoznaje przyczyny schorzenia, zaleca skuteczne warianty leczenia. Poświęca w 100% swoją uwagę pacjentowi. Jest rzeczowy.

 • Lokalizacja: Przychodnia RehexpertUsługa: stan zapalny barku

  Przede wszystkim bardzo dobry kontakt personalny - a zaraz potem świadomość, że wreszcie jestem u lekarza, który rozpoznał mój problem - i wie co robić dalej. Dostalem zastrzyk przeciwzapalny, który po 6 miesiącach ciągłego bólu przyniósł wreszcie ulgę. Teraz z nadzieją i niecierpliwością czekam na rozpoczęcie zaproponowanej fizjoterapii.

 • W

  Pan doktor sprawia wrażenie bardzo kompetentnego i pewnego siebie lekarza. Przyszedłem do niego z dwoma problemami zdrowotnymi, diagnoza była krótka, zwięzła, jasno przedstawiona. Pan doktor przepisal dwie serie zabiegów, ktore trwaly w sumie okolo trzech tygodni. Niestety i jedna, i druga terapia okazaly się nieskuteczne. Teoretycznie mozna to zrozumieć, aczkolwiek w zestawieniu z lacznym kosztem terapii (prawie równo 1000 zł) jest to jednak mocno rozczarowujące. Dodatkowo za część zabiegów trzeba płacić gotówką, bez paragonu, co po pierwsze budzi niesmak, a po drugie zniechęciło mnie to skorzystania z bardziej inwazynych zabiegów.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Konkretna i rzetelna diagnoza, zabieg na miejscu. Pan doktor ma dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia RehexpertUsługa: Uraz stawu

  Niestety rozpoznanie shorzenia przez dr Biela było błędne, albo niewystarczajace. Niestety, rezulat leczenia okazał się słaby, staw niedoleczony. Po trzech miesiącach zamiast poprawy zauważyłem pogorszenie kondycji mojego stawu a objawy sprzed poczatku choroby nasiliły się. Kontynuuję leczenia u innego ortopedy. Miał duże watpliwości co do zastosowanej przez dr Biela metody leczenia. Wizyty może i miłe ale bardzo kosztowne w porównaniu do innych.

 • A
  Lokalizacja: Przychodnia RehexpertUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Przyjemna wizyta, bardzo polecam! Inni lekarze namawiali mnie na milion niepotrzebnych, dodatkowych badań, a dr. Biel konkretnie i bez naciągania potrafił wyjaśnić co się dzieje.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. ARTUR BIEL – specjalista Chirurg Ortopeda Traumatolog oraz magister rehabilitacji.

  Ukończył studia na Wydziale Rehabilitacji Warszawskiej AWF, na Wydziale Lekarskim Warszawskiej Akademii Medycznej oraz

  studia doktoranckie w klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Akademii Medycznej na ul. Lindleya w Warszawie.

  Pracę doktorską na temat uszkodzeń więzadła krzyżowego przedniego, metod jego leczenia i rehabilitacji obronił w 2007r. W

  latach 2006-2015 pełnił funkcję lekarza Kadry Narodowej Kajakarzy Polski i Uzbekistanu.

  Adiunkt Wydziału Fizjoterapii WSE Almamer w latach 2008 – 2010 oraz Dziekan Wydziału Nauk Medycznych WSM w latach

  2010 – 2011, a także wykładowca warszawskiego AWF-u i UM.

  Instruktor Metody Cyriax oraz certyfikowany terapeuta metody PNF. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu Ortopedii,

  Rehabilitacji i Medycyny Sportowej oraz autor licznych artykułów oraz wystąpień na kongresach krajowych i międzynarodowych.

  Prywatnie kajakarz klasyczny, reprezentant Klubu Spójnia Warszawa na Mistrzostwach Polski. Członek Kadry Narodowej

  Smoczych Łodzi – Mistrz Świata Smoczych Łodzi w 2014r.

  Ratownik WOPR, płetwonurek sprzętowy i bezdechowy, skoczek spadochronowy oraz uczestnik akcji „Kajakiem po serce” 02.07.2011roku

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • 2001 - 2005 Studia doktoranckie w Klinice i Katedrze Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Akademii Medycznej w Warszawie
 • 1999 - 2005 Studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie zakończone uzyskaniem dyplomu lekarza medycyny
 • 1996 - 2001 Studia na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie zakończone obroną pracy magisterskiej na ocenę bardzo dobrą.

Publikacje

 • "Ortopedia Traumatologia i Rehabilitacja" – „Analiza efektywności rehabilitacji u pacjentów po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego – doniesienie wstępne.”(Volume 7 Nr 42005r. )
 • „Kajakarstwo” – „Stretching w kajakarstwie” (Nr 44, 45 2006r ).
 • Liczne prezentacje naukowe na ogólnopolskich konferencjach specjalistycznych.
 • Redaktor naukowy płyty : „Kurs doskonalenia zawodowego w fizjoterapii” – wydawnictwo Verlag – Daschofer 2009r.
 • Ortopedia Traumatologia Rehabilitacja – „Rehabilitacja u chorych z zaawansowaną postacią artropatii hemofilowej z wykorzystaniem metody PNF – opis przypadku.( Nr 3 2009r.)
 • Autor rozdziału w książce Doroty Łeweć : „Nurkowanie kobiet”
więcej

Najbliższe terminy:

kolejne dni