lek. dent.

Arman Babayan

Stomatolog, Chirurg

30 opinii +dodaj

Umów wizytę
844 odwiedziny w ciągu 30 dni

Lekarz stomatolog, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2005 r.. W 1996 ukończył Medyczne Studium Zawodowe we Wrocławiu na kierunku technika dentystycznego. Regularnie uczestniczy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Zachęcona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się na usuwanie zatrzymanej ósemki u Pana Doktora, co było bardzo dobrym wyborem. Najbardziej obawiałam się bólu podczas zabiegu, jednak usunięcie zęba przebiegło bezboleśnie oraz bezstresowo. Pan Doktor bardzo dba o komfort psychiczny jak i fizyczny pacjenta podczas zabiegu. Zdecydowanie polecam osobom zmagającym się z podobnym problemem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: usuwanie zębów

  Polecam Pana doktora, miły i profesjonalny, miałam usuwaną górna ósemkę, szybkoi bez boleśnie, dwie minuty i było po wszystkim nie poczułam zupełnie nic. Polecam

 • A
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: zapalenie - ekstrakcja zatrzymanej dolnej ósemki - zdjęcie szwów

  Zatrzymana ósemka została bezboleśnie i bardzo szybko usunięta. Pan chirurg sprawił na mnie wrażenie człowieka wyjątkowo miłego, spokojnego, ale też profesjonalnego. Troszczy się o minimalizowanie bólu i stresu. Ceny normalne. Polecam. Wejście do Consalmedu jest od podwórka, co nie jest takie oczywiste, gdy nie idzie się od strony tablicy informującej o tym fakcie. Przepisany lek nie był drogi, ale był skuteczny. Wizyty odbyły się punktualnie - równo o wyznaczonej godzinie, a nawet chwilę przed nią.

 • A
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: ból zęba

  Dopiero zaczynam leczyć zęby u Pana doktora,ale już mogę napisać,że to bardzo sympatyczny człowiek. Żeby nie narażać mnie na ból najpierw przypisał mi antybiotyk,żeby wyleczyć zapalenie a za tydzień idę na ekstrakcję zęba .

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: wyrwanie ósemki oraz usunięcie kamienia

  Jestem mega zadowolony, nosiłem się z zamiarem wyrwania ósemki już od 8 lat, bo bałem się, że nie będę mógł jeść przez 2 tygodnie albo mi "wykręci" twarz. Przeczytałem opinie i zdecydowałem się pójść do Pana Armana i przyznam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, usunięcie zęba poprzez przepołowienie i wyrwanie a potem zaszycie przebiegły szybko i praktycznie bezboleśnie, na koniec otrzymałem wskazówki dalszego postępowania. Polecam każdemu z podobnymi wątpliwościami.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: wizyta kontrolna

  Świetny i godny polecenia lekarz. Dokladny i rzetelny. Z niezwykłą starannością przykłada się do swojej pracy. Dodatkowo cechuje go rewelacyjne podejście do dzieci.

 • Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: próchnica

  Bardzo polecam, pan doktor jest b. dokładny. Pomógl kilka razy. Za każdą wizytą u pana doktora moje zęby zdają się zdrowsze. Może wydawać się to dziwne, ale wychodząc z tego gabinetu stomatologicznego rozpoczynam nowy dzień z uśmiechem :)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: usunięcie ósemki

  Profesjonalne podejście. Dr wszystko spokojnie tłumaczy. Delikatny, grzeczny i opanowany. Bardzo dba o komfort psychiczny i fizyczny pacjenta w trakcie zabiegu. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Profesjonalnie. Bezboleśnie i bez stresu. Doktor wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Polecam.

 • E
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum Stomatologii

  Dla tego chirurga ocena 5 to za malo.Jestem osoba ktora okropnie boi sie dentysty ten chirurg zdobyl moje pelne zaufanie i pomimo ze dojezdzam z Lubina nie zaluje tej wyprawy.Chirurg spokojny opanowany i podejscie do pacjenta 6+.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz stomatolog, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2005 r.. W 1996 ukończył Medyczne Studium Zawodowe we Wrocławiu na kierunku technika dentystycznego. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym oraz chirurgią stomatologiczną.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu, 2005