lek. dent.

Arkadiusz Tułecki

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

6 opinii +dodaj

NZOZ STOMATOLOGIA A. Tułecki to gabinet dentystyczny z wieloletnimi tradycjami. Od trzech pokoleń zawód stomatologa to nasza rodzinna tradycja - to ponad 60 lat wiedzy, doświadczenia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ STOMATOLOGIA A. Tułecki

  Polecam bardzo Pana Adriana. Pełen profesjonalizm w tym co robi. W moim przypadku różnego rodzaju przewlekle bóle pleców nie pozwalające mi normalnie funkcjonować, problemy z poruszaniem się ,spaniem praktycznie całkowicie ustąpily po dwóch wizytach.czeka mnie jeszcze jedna ale już dziś mogę powiedzieć że wróciłem do żywych i mogę normalnie funkcjonować. W przypadku moich dwóch wizyt Pan Adrian przyjął mnie przed czasem a wypuścił po, więc świadczy to o zaangazowaniu w pomoc i w to co robi. Serdecznie polecam tego specjaliste.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Tułecki Pan jest świetnym lekarzem, podchodzi do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem i pasją, bardzo miło traktuje pacjentów i cierpliwie objaśnia każdy aspekt. Wszystko sprawnie, bezbólowo i bezstresowo. Fantastyczny lekarz! Gorąco polecam :) Serdeczne podziękowania, Panie doktorze! Aleksandra

  Arkadiusz Tułecki2017-09-21

  Dziękuję za słowa uznania. Pozdrawiam serdecznie. Arkadiusz Tułecki

 • M
  Lokalizacja: NZOZ STOMATOLOGIA A. TułeckiUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Wspaniały lekarz. Przyjął moją córkę 1 maja o godzinie 19, czyli dniu teoretycznie wolnym od pracy. Niesamowicie otwarty, empatyczny człowiek. Życzliwy dla małego pacjenta, u którego strach pozostaje za drzwiami gabinetu. Mimo iż córka musiała mieć usuniętego ząbka i ropnia to powiedziała, że chce do pana doktora chodzić. Dziękujemy. Warto było przejechać te 50 km.

  Arkadiusz Tułecki2017-05-08

  To zawsze najmilsze i najważniejsze podziękowanie, bo dzieci są najbardziej surowymi recenzentami naszych działań. Dziękuję za pamięć.AT

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Każdy kolejny krok był wyjaśniony jasno i przejrzyście. Dobrze wyposażony gabinet. Moje pytania były potraktowane poważnie a kiedy na następnej wizycie zgłosiłem ból zęba (po leczeniu kanałowym) nie usłyszałem, że tak ma być tylko doktor Tułecki dokładnie sprawdził zęba.

  Arkadiusz Tułecki2016-10-31

  To najmilsza nagroda za moje wysiłki. Bardzo dziękuję, to motywuje do jeszcze większego zaangażowania, chociaż ja na prawdę bardzo zawsze przeżywam wszystkie "zębowe" problemy moich pacjentów. Dziękuję za uznanie. AT

 • D

  Prawdziwy lekarz z powołania, takich już niewielu. Można dzwonić o każdej porze - działa jak pogotowie stomatologiczne. Przyjemna atmosfera i miła obsługa

  Arkadiusz Tułecki2016-02-17

  Dziękuję za uznanie. Dzięki takim słowom wiem, że moja praca ma sens. Pozdrawiam serdecznie. A. Tułecki

 • M

  Polecam Doktora Tułeckiego – stomatolog z powołaniem, miły i profesjonalny, od początku do końca opisał przebieg leczenia, sprawnie i bezboleśnie wykonane leczenie kanałowe i co ważne, w bardzo przystępnej cenie. Jedyne w Rzeszowie prywatne pogotowie stomatologiczne, które od ręki usuwa nawet najbardziej bolesne problemy z zębami :) Rzadko spotyka się takich specjalistów, poleciłem dr Tułeckiego innym znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni.

  Arkadiusz Tułecki2016-02-16

  Bardzo dziękuję za dobrą opinię i zapraszam ponownie. Pozdrawiam, Arkadiusz Tułecki.

Pytania pacjentów (18)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NZOZ STOMATOLOGIA A. Tułecki to gabinet dentystyczny z wieloletnimi tradycjami. Od trzech pokoleń zawód stomatologa to nasza rodzinna tradycja - to ponad 60 lat wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Łączy nas wielka pasja do wykonywania zawodu, dlatego też dzięki zdobytym doświadczeniom zawodowym przekazywanym z pokolenia na pokolenie, stomatologia nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy zespołem, który za najwyższy cel przyjął zadowolenie pacjenta.

  Każdy z Państwa jest dla nas wyjątkowy, dlatego indywidualne podejście zapewnia efektywną współpracę oraz bardzo dobre rezultaty leczenia. Mamy zawsze czas, aby porozmawiać z każdym Pacjentem, odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać Jego obawy.

  Naszym Pacjentom zapewniamy wysoki standard usług wykonywanych za pomocą nowoczesnego sprzętu, dogodne godziny pracy gabinetu oraz atrakcyjne ceny.
  Posiadamy:
  - nowoczesne unity stomatologiczne,
  - nowoczesny cyfrowy rentgen (radiowizjograf),
  - kamery wewnątrzustne,
  - endometry,
  - sprzęt do wybielania i czyszczenia zębów,
  - pracownię protetyczną.

  Udzielamy gwarancji:
  Na wypełnienie stałe - 12 miesięcy.
  Na prace protetyczne - mosty, korony ceramiczne - 24 miesiące, protezy, korony akrylowe - 12 miesięcy.
  Warunkiem udzielenia gwarancji jest stosowanie zaleceń lekarza dotyczących poszczególnych prac. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń w wyniku urazów.

  W nagłych wypadkach naszym Pacjentom zapewniamy całodobowe pogotowie stomatologiczne. Jesteśmy po to, aby Twój uśmiech był Twoją najlepszą wizytówką.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową www.naszdentysta.info

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski