Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


32 758..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


32 758..... Pokaż numer


Marmurowa 39, Bilcza
Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Arkadiusz Granek


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n.med Arkadiusz Granek jest specjalistą w zakresie małoinwazyjnego i endoskopowego leczenia kręgosłupa. Od dawna wprowadza do swojej praktyki klin...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Endoskopowe usunięcie przepukliny kręgosłupa lędźwiowego - RIWO
 • Endoskopowa dekompresja stenozy kanału kręgowego - RIWO SPINE
 • Nukleoplastyka dysku - disc-FX Spine
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny 2001

Zakres porad

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Leczenie bólu


Znajomość języków

 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Bankowa 5-7, Jelenia Góra

od 250 zł

KCM Clinic S.A.

Konsultacja przed zabiegiem.Krucza 2A, Wrocław

Dowiedz się więcej

KCM Clinic Wrocław


Marmurowa 39, Bilcza

Dowiedz się więcej

Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Arkadiusz Granek

Pozostałe usługi


ul. Bankowa 5-7, Jelenia Góra

od 250 zł

KCM Clinic S.A.

Konsultacja przed zabiegiem.

166 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do doktora Granka trafiłem z problemem od którego wielu lekarzy uciekało. Doktor Granek zdiagnozował rzepkę dwudzielna, wykonał zarówno zespolenie śrubami jak i usunięcie zespolenia. Noga w świetnym stanie już 2 dni po operacji. Serdecznie polecam."

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Arkadiusz Granek konsultacja ortopedyczna

Po wielu latach życia mojej mamy z bólem nogi (uciekająca stopa, opuchnięta kostka) który uniemożliwiał normalne funkcjonowanie, odwiedzeniu wielu gabinetów lekarskich i licznych badań. Żaden z lekarzy nie potrafił postawić trafnej diagnozy dopiero Doktor Granek!. Pierwsza wizyta, pierwsze zdjęcie rezonansu sprzed 2 lat, które obejrzał Doktor i trafna diagnoza, pęknięty kręgosłup i osteoporoza. Przez blisko 3 lata leczono moją mamę na rwę kulszową aż doprowadzono do kalectwa!. Dziś mija 6 tydzień po udany zabieg wertebroplastyk 2 kręgów kręgosłupa w odcinku lędźwiowym . Będę polecać wszystkim potrzebującym Doktora Granka, jak dla nas najlepszy z najlepszych lekarzy ortopedów, na jakiego trafiliśmy, jednego czego żałujemy to szkoda że tak późno. Dziękuję Panie Doktorze za kompetencje, profesjonalizm, życzliwość i powrót mojej mamy do zdrowia!!!

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetny lekarz! W moim przypadku doktor wykonał operacje przepukliny kręgosłupa lędźwiowego, od razu poczułam się lepiej, śpię i funkcjonuje bez bólu. Jestem bardzo wdzięczna, ze doktor mi pomógł. Polecam każdemu :)

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo silny ból barku prawego. Zastrzyki nie pomogły Po wizycie u dr.Granka diagnoza bardzo trafna potwierdzona później rezonansem - przyśrodkowe podwichniecie ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego ramienia oraz uszkodzenie części mięśnia podlopatkowego. Zabieg wykonany w 04.07.22 - wykonano artroskopia tenodeze LHBT oraz szycie SSCAP barku prawego przy pomocy kotwicy tytanowej 5 mam Super Tego. Dekompresja podatkowa. Po zabiegu i rehabilitacji cały staw i ręka bardzo sprawna i bez żadnych ograniczeń. Ból całkowicie ustąpił. Każdemu polecam dr. Granka.

T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Arkadiusz Granek konsultacja ortopedyczna

Po wielu latach życia z bólem który uniemożliwiał normalne funkcjonowanie i odwiedzeniu wielu gabinetów lekarskich zglosilem się doktora Arkadiusza Granka.Wystarczyl kwadrans aby Pan doktor trafnie zdiagnozował co mi dolega i jakie będzie leczenie oczywiście operacji nie uniknąłem Pierwszą operacje przeszedłem na wiosnę 2022 metoda tradycyjna wykonano dekompresję kanałukregowego usunięto mi stenoze zachylkową oraz przepuklinę L4/L5 pod kontrolą mikroskopu Cała rehabilitacja po operacji trwała ponad miesiąc. Drugi raz trafiłem do doktora we wrześniu z bólem dolnej części kregoslupa który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie.Jak zwykle trafna diagnoza i zakwalifikowanie mnie do zabiegu denerwacji przy pomocy pradu RF gałązek przyśrodkowych korzeni nerwowych wyrostków stawowych L4/L5oraz L5/S1oczywiscie zabieg odbył się bez żadnej komplikacji.Teraz wiem z własnej autopsji jaka różnica jest pomiędzy tradycyjną operacją a laparoskopową Po tradycyjnej operacji dochodziłem do siebie dość długo. Operacja laparoskopowa daje ten komfort że po paru godzinach od zabiegu ppacjent wstaje z łóżka z minimalnymi dolegliwościami i bez bólu co najważniejsze. Na ciele pozostaje tylko maleńka rana około 12 mm a rehabilitacja skrócona jest do minimum .Z szczerym sercem mogę polecić tą metodę operacyjną.Co do doktora Granka mogę powiedzieć że to prawdziwy mistrz w swoim fachu
Spokojny rzeczowy trafnie diagnozujący i ze szczerą chęcią udzielić pomocy pacjentowi co jest najważniejsze.Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Arkadiusz Granek konsultacja ortopedyczna

Lekarz w 100% zaangażowany w swoją pracę. Nie lekceważy problemów z którym udaje się pacjent. Przyjmuje pacjentów bez pośpiechu, wszystko objaśnia dokładnie. Ze spokojem poddałem się proponowanemu zabiegowi. Endoskopowe usunięcie przepukliny L5/S, odbarczenie kanału kręgowego, foraminotomia oraz hemilaminotomia systemem Riwo Spine. Po 30 godzinach od zabiegu w specjalnej ortezie chodziłem już po szpitalnym korytarzu. Lekarz wykazał się profesjonalizmem i dużą troskę o komfort leczenia. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego lekarza.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam dr. Granka. Do doktora trafiłem po kolejnym zerwanym przeszczepie acl. Po dokładnych badaniach dr. Granek stwierdził zły kąt na kości piszczelowej (tyłopochylenie) Wykonal osteotomię a po 8 tygodniach od zabiegu juz sprawnie chodze, teraz po wygojeniu sie kosci zostanie pobrany fragment ściegna z lewej nogi. Mam nadzieje na rownie udany rezultat.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Arkadiusz Granek konsultacja ortopedyczna

W czerwcu przechodziłem zabieg usunięcia przepukliny na odcinku lędźwiowym L4-L5 metodą endoskopową. Zabieg w znieczuleniu ogólnym, trwał ok. 2 godziny. Do domu mogłem wyjść o własnych siłach dzień po zabiegu. Dostałem gorset ortopedyczny, w którym chodziłem 3 tygodnie. Jedyny ślad to blizna wielkości 1 cm. Wszystko przebiegło pozytywnie, rehabilitacja szybko daje efekty, brak bólu, większe możliwości ruchowe. Zabieg jest bezpieczny, od razu po zabiegu dostałem środki przeciwbólowe przez cały dzień, choć tak naprawdę najgorsze były pierwsze godziny po zabiegu, później można stanąć na nogach, chodzić leżeć bez żadnych problemów. W tej chwili normalnie funkcjonuję.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Arkadiusz Granek konsultacja ortopedyczna

Doktor A. Granek jako jedyny lekarz (było wiele konsultacji z innymi ortopedami) zaproponował i wykonał mojej 76-letniej mamie zabieg denerwacji gałęzi nerwu piszczelowego zaopatrujących staw kolanowy przy pomocy prądu RF. Podczas wizyty bardzo szczegółowo wyjaśnił na czym polega ten zabieg i dlaczego będzie lepszy od bardziej inwazyjnych metod. Mama cierpiała od ponad roku na niesamowite bóle kolana, straciła chęć do życia ze względu na bardzo ograniczone możliwości poruszania i bezsenność spowodowaną bólem. Po zabiegu doszła do siebie w ciągu dwóch dni, nie potrzebowała też specjalnej rehabilitacji-wykonuje proste ćwiczenia w domu. Obecnie wychodzi bez trudu na kilku kilometrowe spacery, nie odczuwa bólu, niesamowicie poprawiła się jej jakość życia.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Arkadiusz Granek konsultacja ortopedyczna

Mija właśnie szósty tydzień po operacji endoskopowego usuwania przepukliny na odcinku L5/S1 kręgosłupa. Od pojawienia się na sali po operacji do dziś ból nie powrócił. Jeśli jakiś był, to lekki i krótkotrwały, nieporównywalnie lżejszy od pierwotnego i wystarczyło się położyć, nie brałem nawet przepisanych środków przeciwbólowych. U doktora pojawiłem się z polecenia, mój stan był krytyczny, więc trzeba było działać szybko. Pierwszy uraz i stan zapalny pojawił się po gwałtownym wyprostowaniu z ciężarem, wtedy mogłem biegać, skakać, ćwiczyć na masie ciała i ból znikał. Kilka miesięcy później po nieskutecznej rehabilitacji zrobiłem rezonans i zacząłem się oszczędzać. Wynik badania to dyskopatia L4/L5 oraz L5/S1, bardzo duża przepuklina, rwa kulszowa. Po dwóch miesiącach na chwilę ból ustał, jednak po poważnym przeciążeniu sprawił, że nie potrafiłem normalnie funkcjonować. Nie było żadnej pozycji bez bólu, nie potrafiłem stać wyprostowany dłużej niż 40 sekund, przejść bez przykucania więcej niż kilkanaście metrów czy chociażby leżeć z prostymi nogami. Budziłem się po kilka razy w nocy krzycząc z bólu, a dolegliwości trwające nieustannie przez ponad 3 tygodnie przekładały się również na konsekwencje psychiczne. Nie pomogły żadne leki oraz zastrzyki, a nawet najmocniejsze tabletki przeciwbólowe już nie działały. Termin z racji na ciężki stan znalazł się bardzo szybko, a operacja wykonywana była w Szpitalu MSWiA w Kielcach. Usunięcie przepukliny jądra miażdżystego odbyło się bez powikłań, następnego dnia po operacji wstałem i otrzymałem refundowany gorset. Nigdy nie byłem tak prosty, po operacji pojawia się mnóstwo pozytywów z racji na specyficzne funkcjonowanie. Dziś chodzę już normalnie, pływam na basenie w ramach rehabilitacji, jedynie potrzebuję rehabilitacji łydki, która jest słaba i miękka, jednak z dnia na dzień wydaje się wracać do normy i nie utrudnia mi codzienności. Życie bez bólu jest o wiele łatwiejsze, nie wolno mi się schylać, dźwigać, długo siedzieć oraz przeciążać do 8 tygodni po operacji, ale zdecydowanie było warto. Blizna po operacji ma max 1.5 cm, rana zagoiła się szybko i bezproblemowo, a ludzie widząc ją śmieją się z tego jak błaho wygląda. Po operacji musiałem 2 tygodnie brać steryd, a teraz jedynym lekiem, który biorę z racji na operację jest Neurovit, który ma pomóc odbudowie nerwu kulszowego. Przed pójściem do dr. Granka miałem sugerowaną operację na otwartym kręgosłupie i bardzo się cieszę, że wybrałem tą mało inwazyjną, a wysoce skuteczną metodę. Każdej osobie, która boi się takiej operacji radzę się zdecydować i doświadczyć tej ulgi oraz dbać o kręgosłup oczywiście!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n.med Arkadiusz Granek jest specjalistą w zakresie małoinwazyjnego i endoskopowego leczenia kręgosłupa. Od dawna wprowadza do swojej praktyki klin...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Endoskopowe usunięcie przepukliny kręgosłupa lędźwiowego - RIWO
 • Endoskopowa dekompresja stenozy kanału kręgowego - RIWO SPINE
 • Nukleoplastyka dysku - disc-FX Spine
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny 2001

Zakres porad

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Leczenie bólu

Doświadczenie

 • KCM Clinic S.A.


Znajomość języków

 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Polski