lek.

Arkadiusz Filewski

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, ze względu na charakter wizyt, mogą wystąpić minimalne opóźnienia.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, uczeń prof. A. Florkowskiego więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Szanowni Państwo, ze względu na charakter wizyt, mogą wystąpić minimalne opóźnienia.

  Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, uczeń prof. A. Florkowskiego
  Specjalista Psychiatra - dyplom 2010r.
  Specjalista Leczenia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnień
  Orzecznik Wojewódzkiej Komisji Orzekania o Niepełnosprawności
  Lekarz Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy, Wojewódzkiej Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnień
  Lekarz biorący udział w projektach badań klinicznych

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Arckus-gabinety specjalistyczneUsługa: konsultacja specjalistyczno-diagnostyczna kolejna wizyta

  Pan Doktor potrafi wysłuchać pacjenta, rozluźnić atmosferę, zawsze stara się rozwiązać problemy i dobrać odpowiednie leczenie. Wizyta zawsze przemija w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jest bardzo profesjonalny, widać, że to co robi to jego pasja. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Arckus-gabinety specjalistyczneUsługa: konsultacja specjalistyczno-diagnostyczna, kolejna wizyta

  Długo szukałam odpowiedniego lekarza z kwalifikacjami i powołaniem do tego zawodu, na szczęście trafiłam do Pana dr. Jako jeden z nielicznych uważnie słucha i stara się poznać pacjenta i jego sytuacje, a prócz przepisania leków potrafi celnie wysunąć wnioski i wesprzeć pacjenta w jego chorobie.Co ważne na Pana doktora mogę liczyć nie tylko ja, a także mój mąż, gdy mój stan jest naprawdę zły. Rzadkością jest sytuacja, gdy lekarz pomaga nie biorąc za to pieniędzy, co świadczy, że nie tylko jest prawdziwym lekarzem niosącym pomoc, ale i dobrym człowiekiem...

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pełen profesjonalizm, ludzkie podejście do pacjenta, niesamowity spokój i opanowanie. Z mojej strony zadowolenie 100% i co najważniejsze trafiona diagnoza i skuteczne leczenie. Lekarz godny polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Arckus-gabinety specjalistyczneUsługa: konsultacja specjalistyczno-diagnostyczna kolejna wizyta

  Świetny lekarz obdarzony niesamowitym wyczuciem. Jedyny psychiatra, który nie zapisuje leków z góry a stara się porozmawiać z pacjentem, zrozumieć problem i tak pokierować leczeniem, żeby pacjent wyzdrowiał. Jest bardzo dyspozycyjny, odbiera telefon i przeprowadza konsultacje przez telefon w pilnych i nagłych przypadkach. Nie zostawia pacjenta samemu sobie.

 • P

  Pan Doktor pomógł mi w najgorszym rozdziale życia. Pomógł mi w tym samym dniu, wysłuchał, przyjął do szpitala. Dzięki temu żyje i zaczęłam drogę do odzyskiwania zdrowia.

 • K

  Moja pierwsza wizyta. Bardzo sympatyczny lekarz. Super podejście do pacjenta. Delikatne pytania. Trafne opinie. Trochę humoru na rozluźnienie atmosfery. Zobaczymy czy leki pomogą. Polecam

 • świetny lekarz wrecz wspanialy jeszcze nie spotkalam tak wyrozumialego wyluzowanego lekarza pan doktor to aniol w ludzkim wcieleniu pogada rozweseli doradzi jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty kurcze takich lakarzy jak pan Arkadiusz szukac ze swieca pogada wyslucha przede wszystkim porzadnie wyslucha pogada powie co i jak gdybym mogla dala bym panu nagrode nobla za wspanialego lekarza naprawde to jest lekarz z powolania takich lekarzy jak pan doktor to szukac ze swieca bardzo polecam rewelacja z powazaniem magdalena

 • A

  Byłam umówiona z 5 letnim synem (chorującym na autyzm dziecięcy) na wizytę , jechałam do lekarza 1,5 godz przed nami wizyta się przed dłużyła o 1 godz po czym w końcu weszliśmy lekarz spojrzał na nas i stwierdził : przepraszam państwa ale nie doczytałem że pacjentem ma być dziecko , a ja na dzieciach się nie znam! Porażka pierwszy raz z takim czymś się spotkałam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry i swobodny kontakt. Lekarz kompetentny. Jestem bardzo zadowolona i na pewno bede kontynuowała leczenie właśnie u niego.