lek.

Arkadiusz Filewski

Psychiatra

36 opinii +dodaj

Umów wizytę 47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, ze względu na charakter wizyt, mogą wystąpić minimalne opóźnienia. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, uczeń prof. A. Florkowskiego Specjalista Psychiatra… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja specjalistyczno-diagnostyczna

  To była pierwsza wizyta u dr Filewskiego i z całą pewnością nie ostatnia. Lekarz z rzetelną wiedzą, spokojny, opanowany z poczuciem humoru a jednocześnie konkretny specjalista dający poczucie bezpieczeństwa.Podczas rozmowy pacjent uspokaja się i szczerze mówi o swoich problemach.Bardzo polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Arckus-gabinety specjalistyczneUsługa: konsultacja specjalistyczno-diagnostyczna

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie - od przeprowadzonego wywiadu aż do dobrania leków. Pan Doktor jest bardzo rzetelny, potrafi wysłuchać pacjenta. Oby więcej było lekarzy z takim podejście. Bardzo polecam ! :)

 • M
  Lokalizacja: Arkadiusz Filewski Specjalistyczny Praktyka Lekarska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora ,uprzejmy ,sumienny ,sympatyczny ,wysłucha doradzi .Naprawdę polecam pana doktora Filewskiego !!

 • M
  Lokalizacja: Arckus-gabinety specjalistyczneUsługa: konsultacja specjalistyczno-diagnostyczna pierwsza wizyta

  Bardzo profesjonalny - szczegółowy wywiad. Leki zostały właściwie dopasowane. Po wizycie kontakt telefoniczny w przypadku niewłaściwego działania leku. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Arckus-gabinety specjalistyczneUsługa: konsultacja specjalistyczno-diagnostyczna pierwsza wizyta

  To była moja pierwsza wizyta u lekarza tego typu specjalizacji. Jestem pozytywnie zaskoczona. Pan Doktor słucha uważnie. Nie spieszy się. Zadaje pytania. Wykazuje niesamowitą empatię oraz ma poczucie humoru. Dzięki temu mogłam się przed nim otworzyć. Byłam spięta, ale okazało się to niepotrzebne. Skupia się on nie tylko na wypowiedzi, ale również na mowie ciała. Trafnie zauważył w czym tkwi problem. Wyszłam pełna nadziei, że mogę rozwiązać problem. Wygrać tą walkę o siebie. Razem z Panem Arkadiuszem dam radę.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Moja opinia jest jednoznaczna. Leczę się od 2012 roku, byłem już u 3 specjalistów, jedyny Doktor Filewski od 1,5 roku rozumie mój problem i jest w stanie mi pomóc, prędzej rezygnowałem z leczenia, bo myślałem, nie wiem sam co! Teraz mam wiedzę swojego problemu i wiem, że to nie ja decyduje o uzdrowieniu. Oddałem się w ręce Doktora, bo wiem co robi i czuje się dobrze!! To tak w skrócie :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Arckus-gabinety specjalistyczneUsługa: konsultacja specjalistyczno-diagnostyczna kolejna wizyta

  Pan Doktor potrafi wysłuchać pacjenta, rozluźnić atmosferę, zawsze stara się rozwiązać problemy i dobrać odpowiednie leczenie. Wizyta zawsze przemija w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jest bardzo profesjonalny, widać, że to co robi to jego pasja. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Arckus-gabinety specjalistyczneUsługa: konsultacja specjalistyczno-diagnostyczna, kolejna wizyta

  Długo szukałam odpowiedniego lekarza z kwalifikacjami i powołaniem do tego zawodu, na szczęście trafiłam do Pana dr. Jako jeden z nielicznych uważnie słucha i stara się poznać pacjenta i jego sytuacje, a prócz przepisania leków potrafi celnie wysunąć wnioski i wesprzeć pacjenta w jego chorobie.Co ważne na Pana doktora mogę liczyć nie tylko ja, a także mój mąż, gdy mój stan jest naprawdę zły. Rzadkością jest sytuacja, gdy lekarz pomaga nie biorąc za to pieniędzy, co świadczy, że nie tylko jest prawdziwym lekarzem niosącym pomoc, ale i dobrym człowiekiem...

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pełen profesjonalizm, ludzkie podejście do pacjenta, niesamowity spokój i opanowanie. Z mojej strony zadowolenie 100% i co najważniejsze trafiona diagnoza i skuteczne leczenie. Lekarz godny polecenia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo, ze względu na charakter wizyt, mogą wystąpić minimalne opóźnienia.

  Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, uczeń prof. A. Florkowskiego
  Specjalista Psychiatra - dyplom 2010r.
  Specjalista Leczenia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnień
  Orzecznik Wojewódzkiej Komisji Orzekania o Niepełnosprawności
  Lekarz Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy, Wojewódzkiej Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnień
  Lekarz biorący udział w projektach badań klinicznych

Specjalizacje

 • Psychiatria