Katowicki Instytut Psychoterapii

(15 opinii)

Katowicki Instytut Psychoterapii Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską i rodzinną, coaching, a także grupowe formy pomocy psychologicznej. Zapewnia konsultacje psychiatryczne oraz pomoc logo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Katowicki Instytut Psychoterapii

Franciszkańska 25 (II piętro)

40-708 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Katowicki Instytut Psychoterapii
Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską i rodzinną, coaching, a także grupowe formy pomocy psychologicznej. Zapewnia konsultacje psychiatryczne oraz pomoc logopedyczną. Oferuje szkolenia dla profesjonalistów z zakresu psychoterapii oraz superwizję.
Katowicki Instytut Psychoterapii jest placówką Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Wieczorek

  Logopeda,

  • G

   Pani doktor ma świetne podejście do dziecka. Bez problemu poradziła sobie z seplenieniem i rotacyzmem u córki. Jest to kobieta o wielkim sercu, pogodna, zaangażowana w pracę, dobry logopeda i człowiek. Gabinet logopedyczny wzbogacony we wszystkie pomocne logopedyczne i przytulny.


 • Anna Zawrzel

  Psycholog, mgr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Ania jest świetną specjalistką. Dzięki jej wsparciu, motywacji i wierze udało mi się dokonać wielu pozytywnych zmian w moim życiu, a przychodząc na terapię byłam "wrakiem człowieka". Pani Ania posiada wszystkie niezbędne cechy oraz umiejętności wspaniałego psychologa i terapeuty: wnikliwie analizuje, poświęca pacjentowi całą swoją uwagę, nie ocenia, lecz stara się zrozumieć i daje dużo siły do walki z przeciwnościami losu i samym sobą. Dziękuję Pani Aniu za wszystko!

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy z toksycznym partnerem

   Pani Ania odpowiednio pokierowała moja osobą tak,że sama szukałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Był to ciężki okres, ale co tygodniowe spotkania i weryfikacja mojej pracy, przynosiły trwałe rozwiązania. Dzięki pani Ani wyrwałam się z toksycznego związku, zrozumiałam jak działa mechanizm wpadania w takie relacje i napewno już do tego nie wrócę. Poczułam swoją wartość na nowo i od razu przyciągam do siebie odpowiednich ludzi. Jestem w końcu szczęśliwa niezależnie od tego czy jestem w związku czy nie. Dalej pracuje nad sobą, ale spotkania z panią Anią były dla mnie przełomowe i pozytywnie mnie ukierunkowały.
   Pani Aniu jeszcze raz dziękuje!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marta Przybyło-Partyka

  Psychiatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Doktor jest niesamowicie ciepła kobietą. Wizyta jest szczegółowa, dba o dobro pacjenta, potrafi wysłuchać, doradzić. Jestem pozytywnie zaskoczona postawa Pani Doktor, nie patrzy na pacjenta z góry. Traktuje go równemu sobie. Polecam z czystym sumieniem

  • J

   Pani doktór leczy mnie od kilku lat i powiem, że to jest lekarz dla człowieka a nie odwrotnie. Przychodzę do niej co miesiąc lub dwa na wizytę i jest to dla mnie jedyna przyjemność jaka spotyka mnie w tym czasie, ponieważ jest to jedyna istota, która mnie rozumie. Polecam Panią Doktór.


Powiązane wyszukiwania