dr n. med.

Anna Trzmiel-Bira

Endokrynolog, Internista

7 opinii +dodaj

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2004 r. Od początku mojej pracy zawodowej jestem zwiazana z Kliniką Endokrynologi, Diabetologii i Leczenia Izotopami we… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie Specjalistyczne

  To była moja pierwsza wizyta u pani doktor. Jestem zadowolona. Pani doktor wszystko szczegółowo tłumaczy. Niestety pacjenci są umawiani w zbyt krótkich odstępach czasu, a wizyta trwa dość długo i trzeba czekać.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie Specjalistyczne

  To była moja druga wizyta u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Jest bardzo pomocna i przesympatyczna.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie SpecjalistyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Wpaniala Pani doktor, szczegolowa i przystepna w rozmowie. Szuka przyczyn i potrafi spokojnie wszystko wytlumaczyc. Polecam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie SpecjalistyczneUsługa: Zwykła wizyta

  To była moja pierwsza wizyta. Pani Doktor bardzo sympatyczna i jednocześnie profesjonalna. Życzliwa wobec pacjenta. Jestem umówiony na kolejną wizytę po wykonaniu szczegółowych badań. Jestem z wizyty zadowolony i polecam innym.

 • M

  Dzisiaj byłam u Pani Doktor po raz pierwszy. Pani Doktor przeprowadziła rzeczowy i szczegółowy wywiad, a przede wszystkim - udzieliła mi dokładnej i fachowej informacji na temat przyszłego leczenia mojej tarczycy. Profesjonalnie wykonała mi biopsję tarczycy i skierowała mnie na dodatkowe badania. Pani Doktor jest miła i ma szacunek dla pacjenta. Podziw dla fachowości tym większy ze względu na młody wiek pani doktor. Warto leczyć się u tej Pani Doktor.

 • A

  USG zrobione. Drobny wywiad zrobiony. Ogólnie sztucznie uśmiechnięta i udająca życzliwą przez kilka minut wizyty. Nie lubi, gdy pacjent zadaje pytania, nie zgadza się z jej poglądami i zaleceniami. Bardzo NIEdyskretnie "wyprasza" zdezorientowanego pacjenta, drukując paragon. Była 1 raz i nigdy więcej.

 • M

  Przemiła Pani doktor, zainteresowana pacjentem, dokładna, rzeczowa. Od lat nie byłam tak dobrze "ustawiona" jak u niej, gorąco polecam dla osób mających problemy z tarczycą.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2004 r. Od początku mojej pracy zawodowej jestem zwiazana z Kliniką Endokrynologi, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu, gdzie zdobywałam swoją wiedzę i doświadczenie.

  Podczas pracy w tej jednostce uzyskałam tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych w 2010 roku, w tym samym roku obroniłam doktorat pt. "Polimorfizm receptora androgenowego oraz parametry somatyczne i hormonalne a występowanie zespołu andropauzalnego i depresyjnego u mężczyzn populacji wrocławskiej w wieku 45-65 lat", a w roku 2014 po zdaniu egzaminu państwowego uzyskałam tytuł specjalisty endokrynologa.

  Od 2010 roku prowadzę Specjalistyczną Praktykę Lekarską przy ulicy Małachowskiego 8/5 we Wrocławiu, która współpracuje z Zakładem Usług Medycznych przy ulicy Szpitalnej 13 w Kostomłotach oraz NZOZ "Przychodnia Kosmonautów" Sp. z o.o. przy ulicy Horbaczewskiego 35 we Wrocławiu.

  W swojej pracy zawodowej stykam się głównie za takimi dolegliwościami jak:

  - choroby tarczycy, nadnerczy, przysadki mózgowej,
  - zaburzenia miesiączkowania i inne zaburzenia czynności gonad, nadmierne owłosienie,
  - zaburzenia metaboliczne takie jak: otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia gospodarki lipidowej.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne