dr n. med.

Anna Trzmiel-Bira

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Internista

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2004 r. Od początku mojej pracy zawodowej jestem zwiazana z Kliniką Endokrynologi, Diabetologii i Leczenia Izotopami we… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Pani Doktor była bardzo miła w trakcie spotkania. Dokładnie wypytała w czym problem, przeanalizowała wyniki a nastepnie przedstawiła metodę postępowania oraz swoje podejrzenia co może powodować taki stan rzeczy.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Pani doktor bardzo w porządku, słucha pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy, naprawdę wyczerpująco - poświęca czas pacjentowi. Do tego wizyta w miłej atmosferze. Polecam.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor i na pewno nie ostatnia. Bardzo kompetentna i mądra osoba a do tego uprzejma i sympatyczna. Poświęca pacjentowi wiele czasu, wyjaśnia wszelkie zawiłości, z pewnością "nie pędzi" bo w poczekalni czekają kolejni pacjenci.

 • M
  Lokalizacja: Prywatny gabinet lekarskiUsługa: bardzo wysokie TSH w ciąży

  Pani dr. Anna Trzmiel - Bira to wspaniały endokrynolog i cudowny człowiek! Kiedy odebrałam swoje wyniki TSH w 7 tyg ciąży, zaczęłam wydzwaniać do Pani doktor, odebrała inna Pani z recepcji, która powiedziała ze nie ma szas na wizytę dzisiaj, że do Pani doktor trzeba umawiać się miesiąc wcześniej, poprosiłam Panią kilkakrotnie, żeby zapytała osobiście Pani doktor, czy mnie przyjmie opisując swój stan zdrowia i wyniki, Pani doktor zgodziła się mnie przyjąć. Wchodząc do gabinetu czułam się lekko skrępowana, że postawiłam ją w takiej sytuacji jednak już po chwili całe napięcie ze mnie zeszło. Pani dr jest przmiła, ciepła, pomocna, bardzo dokładnie o wszystkim opowiada, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, nie spieszy się. Z całego serca polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  To była moja pierwsza wizyta u pani doktor. Jestem zadowolona. Pani doktor wszystko szczegółowo tłumaczy. Niestety pacjenci są umawiani w zbyt krótkich odstępach czasu, a wizyta trwa dość długo i trzeba czekać.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Mediconcept

  To była moja druga wizyta u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Jest bardzo pomocna i przesympatyczna.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Wpaniala Pani doktor, szczegolowa i przystepna w rozmowie. Szuka przyczyn i potrafi spokojnie wszystko wytlumaczyc. Polecam

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  To była moja pierwsza wizyta. Pani Doktor bardzo sympatyczna i jednocześnie profesjonalna. Życzliwa wobec pacjenta. Jestem umówiony na kolejną wizytę po wykonaniu szczegółowych badań. Jestem z wizyty zadowolony i polecam innym.

 • M

  Dzisiaj byłam u Pani Doktor po raz pierwszy. Pani Doktor przeprowadziła rzeczowy i szczegółowy wywiad, a przede wszystkim - udzieliła mi dokładnej i fachowej informacji na temat przyszłego leczenia mojej tarczycy. Profesjonalnie wykonała mi biopsję tarczycy i skierowała mnie na dodatkowe badania. Pani Doktor jest miła i ma szacunek dla pacjenta. Podziw dla fachowości tym większy ze względu na młody wiek pani doktor. Warto leczyć się u tej Pani Doktor.

 • A

  USG zrobione. Drobny wywiad zrobiony. Ogólnie sztucznie uśmiechnięta i udająca życzliwą przez kilka minut wizyty. Nie lubi, gdy pacjent zadaje pytania, nie zgadza się z jej poglądami i zaleceniami. Bardzo NIEdyskretnie "wyprasza" zdezorientowanego pacjenta, drukując paragon. Była 1 raz i nigdy więcej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2004 r. Od początku mojej pracy zawodowej jestem zwiazana z Kliniką Endokrynologi, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu, gdzie zdobywałam swoją wiedzę i doświadczenie.

  Podczas pracy w tej jednostce uzyskałam tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych w 2010 roku, w tym samym roku obroniłam doktorat pt. "Polimorfizm receptora androgenowego oraz parametry somatyczne i hormonalne a występowanie zespołu andropauzalnego i depresyjnego u mężczyzn populacji wrocławskiej w wieku 45-65 lat", a w roku 2014 po zdaniu egzaminu państwowego uzyskałam tytuł specjalisty endokrynologa.

  Od 2010 roku prowadzę Specjalistyczną Praktykę Lekarską przy ulicy Małachowskiego 8/5 we Wrocławiu, która współpracuje z Zakładem Usług Medycznych przy ulicy Szpitalnej 13 w Kostomłotach oraz NZOZ "Przychodnia Kosmonautów" Sp. z o.o. przy ulicy Horbaczewskiego 35 we Wrocławiu. Z Centrum Medycznym Mediconcept jestem związana od 2016 roku.

  W swojej pracy zawodowej stykam się głównie za takimi dolegliwościami jak:

  - choroby tarczycy, nadnerczy, przysadki mózgowej,
  - zaburzenia miesiączkowania i inne zaburzenia czynności gonad, nadmierne owłosienie,
  - zaburzenia metaboliczne takie jak: otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia gospodarki lipidowej.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne