Anna Rzeźniewska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Polecam Panią doktor za profesjonalne podejście do pacjenta.Odpowiada na każde pytania i zawsze potrafi mnie uspokoić. Nigdy nie poczułam się dziwnie pytając o krępujące rzeczy, wręcz przeciwnie.Jeśli nie odbiera to zawsze oddzwoni. Przejmuje się swoją pacjentką.wiem że nie zdecydowałabym się na innego lekarza.z czystym sumieniem polecam.

 • M

  Z czystym sumieniem polecam. Pani doktor ma dużą wiedzę. jest bardzo sympatyczna, wychodzi po każdą pacjentkę i wita uśmiechem, czuje się od niej ciepło. na wiele moich pytań odpowiedziała przez telefon, a kiedy nie może odebrać zawsze oddzwania. krótki czas oczekiwania na wizytę

 • W pełni profesjonalne podejście do pacjenki. Dokładny wywiad i fachowe badanie Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą z ogromną aktualną wiedzą delikatna w badaniu i niezwykle dokładna w porównaniu z innymi lekarzami

 • PROFESJONALNA DOKLADNA DELIKATNA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA DBA O SWOJE PACJENTKI NAPRAWDE POLECAM PANI DOKTOR URATOWALA MNIE PRZED CIEZKA CHOROBA JESTEM POD STALA OPIEKA

 • Po jednej wizycie przepisała mi hormony na pół roku, bez badań (!). Za wizytę - jedynie usg, 100 zł. Faktycznie człowiek czuje się nieswojo, jakby był głupi albo co najmniej ograniczony. Pani nie umie słuchać niestety.

 • A

  Bardzo miła i sympatyczna :) Dokłady wywiad. Odpowiadała na pytanie nie związane z wizytą .Poleciał branie leków na PMS... Świetny lekarz ! ! !
  Wykonałam jedynie USG piersi i mimo tego polecam. Dokładnie badanie dłonią , pozniej USG . Po wykryciu torbielki zaleciła kontrolne usg na 6 miesiący . Powiedziała ze to nic powaznego . Przyjmowała z uśmiechem!

 • W pełni profesjonalne podejście do pacjenki. Dokładny wywiad i fachowe badanie. Pani doktor jest bardzo konkretna i sympatyczna.

 • Ja również dodam bardzo Pozytywny komentarz. Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą z ogromną i co ważne aktualną wiedzą. Profesjonalna, delikatna w badaniu i niezwykle dokładna w porównaniu z innymi lekarzami. Bardzo szczegółowo odpowiada na zadane pytania. Poświęca wizycie tyle czasu ile jest to konieczne. Trafna diagnoza, dokładne wyjaśnienie za i przeciw , skuteczne leczenie. Gabinet wyposażony w nowe technologie, co ma również duże znaczenie. Polecam zarówno kobietom dojrzałym jak i na pierwszą wizytę, która jest zazwyczaj stresująca.

 • Byłam u doktor Rzeźniewskiej pierwszy raz, potwierdzić test ciążowy i co za tym idzie ciąże. Zrobiła szczegółowy wywiad, wszystko przebiegało bardzo miło. Przeszliśmy do usg i z uśmiechem na twarzy powiedziała, tak jest pani w ciąży około 6 tydzień. Zawołała mojego narzeczonego aby zobaczył także na monitorze naszą fasolkę, oboje się popłakaliśmy z radości a nawet Pani doktor z naszego widoku widziałam łezka się zakręciła. Świetny specjalista i doradca. Po usg jeszcze rozmawialiśmy i doradziła jak ze zwolnieniem, kiedy powiedzieć w pracy aby być bezpieczną itd po prostu rewelacja. Oczywiście padło z mojej strony wiele innych pytań na które dostałam odpowiedź. Polecam Każdej Kobiecie! Ps Jeżeli pacjentka się nie uśmiecha to dlaczego lekarz ma to robić ? - To dla tych które narzekają na wyraz twarzy Pani doktor. A ja wiem że potrafi się uśmiechać i jest delikatna przy badaniu.

 • Wyjątkowa, fachowa i uprzejma Pani Doktor! Bardzo profesjonalna pomoc i opieka. Serdecznie polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online