lek.

Anna Rosik

Psychiatra

43 opinie +dodaj

Umów wizytę 1524 odwiedziny w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo - Prosiłabym osoby rejestrujące się PO RAZ PIERWSZY O zarezerwowanie podwójnego czasu wizyty : 40 minut (2 x 20 min.) poprzez wybranie opcji : "Usługa pierwszorazowa… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo - Prosiłabym osoby rejestrujące się PO RAZ PIERWSZY O zarezerwowanie podwójnego czasu wizyty : 40 minut (2 x 20 min.) poprzez wybranie opcji : "Usługa pierwszorazowa ". Osoby zapisujące się po raz kolejny proszę o zabukowanie wizyty 20-minutowej.
  Jestem specjalistą psychiatrą , zajmuję się leczeniem dorosłych pacjentów. W 2003 roku ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Specjalizację z psychiatrii odbywałam w latach 2003-2009 w Klinice Psychiatrii w Poznaniu , gdzie pracowałam do 2014 roku. Doświadczenie w pracy jako psychiatra zdobywałam podczas pracy na oddziale szpitalnym , pełniąc dyżury w szpitalnej izbie przyjęć oraz podczas staży na oddziałach leczenia uzależnień , nerwic , zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości. Pracowałam również w wielu poradniach w Poznaniu oraz w Wielkopolsce .

  Osoby zapisujące się po raz pierwszy -proszę o zapisywanie się na wizytę 40-minutową. Proszę nie zapisywać się na wizytę pierwszorazową , jeżeli dostępne jest tylko 20 -minutowe okienko.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest przemiła osobą. Słucha, nie ponagla, naprawdę interesuje się pacjentem. Podczas wizyty jest nastawiona tylko i wyłącznie na chorego. Jestem dopiero po pierwszej wizycie ale już wiem, ze trafiłam na lekarza, do którego będę chodzić. Panią Annę poleciła mi znajoma i jestem jej za to wdzięczna. Dokładnie wytłumaczyła mi stosowanie leku, sposób w jaki mam wyjść z jednego (wcześniej stosowanego) i wejść w nowy. Atmosfera panująca podczas wizyty to kolejny wielki plus. Szczerze polecam

 • I
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: pierwsza wizyta

  Bardzo dobry specjalista, przeprowadzono dokladny wywiad, szczegolowo omowiono wszystkie wyniki badan, dobrano odpowiednie leki.

 • A

  Lekarz bardzo empatyczny, miła atmosfera, dobiera farmakoterapię do stanu tu i teraz. Poza tym uprzejmie słucha, nie pogania, docieka co jest problemem. Bardzo polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Polecam. Przyjazna atmosfera, sprzyjająca szczerej rozmowie, trafne pytania kierunkujące wywiad na kluczowe aspekty problemu, szybka diagnoza, skuteczne leczenie i dobre słowo.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pani doktor zakończyła się świetnym happy endem. Wyszedłem szczęśliwy i bardziej zmotywowany do dalszego działania i rozwiązania swoich problemów. Pani doktor świetna miła ciepła osoba zająca swój fach.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: kolejna wizyta

  Fachwość ,kompetencja,zaangażowanie w sprawy pacjenta,wyrozumiałośc i empatia to cechy tego lekarza. polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: kolejna wizyta

  Dzięki Pani doktor moje życie nabrało znowu sensu, zastosowane leki stabilizują mój nastrój, pozbyłem się obsesyjnej chęci picia alkoholu, pracuję zawodowo. Każda rozmowa z Panią doktor, to "zastrzyk" optymizmu i pewność, że zawsze będę wysłuchany z właściwą uwagą a mój przypadek, nie jest jednym z wielu, kolejnych przypadków.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

  Pani Anna ma bardzo kojące podejście do pacjenta co bardzo ułatwiło mi rozmowę oraz przedstawienie problemu a jest to bardzo cenne. Od samego początku uważnie diagnozuje przyczynę, szczegółowo przeprowadza wywiad aby dobrać odpowiednie leki, Nie ogranicza się tylko do swojego zakresu ale wskazuje dodatkowe wspierające leczenie kierunki jak wizyta u psychologa czy neurologa. Bardzo gorąco polecam wizytę u Pani Anny osobom, które szukają bardzo dobrego i skutecznego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

  Swietna specjalistka. Nie tylko szybko zdiagnozowala moje problemy to rownie szybko wdrizyla skuteczne leczenie. Goronco polecam!