lek.

Anna Rosik

Psychiatra

52 opinie +dodaj

Umów wizytę
1 463 odwiedziny w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo - Prosiłabym osoby rejestrujące się PO RAZ PIERWSZY O zarezerwowanie podwójnego czasu wizyty : 40 minut (2 x 20 min.) poprzez wybranie opcji : "Usługa pierwszorazowa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Nie polecam. Weszłam do gabinetu 25 minut później, co pani próbowała z uśmiechem na ustach tłumaczyć spóźnieniem poprzedniego pacjenta. W trakcie rozmowy (a do psychiatry raczej nie chodzi się, by opowiadać o miłych rzeczach) odebrała telefon "bo to z rejestracji" i przez kilka chwil regulowała płatność za wizytę poprzedniego pacjenta. Bardzo się zawiodłam i nie polecam. Podobne stwierdzenia, które padały z jej ust słyszałam od ludzi "zwykłych", nie będących psychiatrą. Różnica polega na tym, że tutaj dostajesz receptę.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Pani Anna, to cudowna, ciepła kobieta i niesamowicie profesjonala specjalistka.
  Od samego początku wbudza zaufanie i empatię nawet przez moment nie można poczuć się skrępowanym, wizyta mija jak 15 min.
  Polecam z całego serca!

 • D
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: problemy osobiste

  Bardzo sympatyczna pani doktor. Spokojna i miła. To była pierwsza moja wizyta i jestem przekonana, że postawi mnie na nogi. Wysłuchała ze skupieniem moich problemów, wyszłam z gabinetu, przekonana, że swiat się nie kończy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: zaburzenia nerwicowe

  Pani Doktor jest osobą niezwykle kompetentną oraz posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie w pracy z pacjentem. Wykazuje się ogromną empatią oraz zrozumieniem. Leczenie które zaproponowała Pani Doktor, przynosi oczekiwane skutki, a ja mam pewność, że znajduję się pod świetną opieką specjalisty.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta, miałam pewne obawy, jednak okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Pani doktor wysłuchała mnie i przeprowadziła szczegółowy wywiad, przez co nie zapomniałam o niczym powiedzieć. Poświęciła mi odpowiednią ilość czasu, nie bałam się, że nie zdążę o czymś wspomnieć. Nie było napiętej atmosfery, a co ważniejsze, wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone. Z wizyty jestem bardzo zadowolona i na pewno mogę polecić każdemu oraz sama jeszcze skorzystam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: nerwowość

  Wizyta odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani doktor potarfi wysłuchać problemy pacjenta i stara się im zaradzić w profesjonalny sposób.

 • A
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Dr Rosik słucha z uwagą i troską, szybko odpowiada na telefony i wiadomości, można znaleźć w niej oparcie. Nie namawia na często wizyty, nie wyłudza pieniędzy. I przede wszystkim - pomaga. Jestem bardzo zadowolona.

 • U
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: pierwszorazowa wizyta

  Jestem pod wrażeniem. rozmowa z takim lekarzem to wielka przyjemność Mam nadzieję, że uzyskam stosowną pomoc, bo sama nie daję sobie rady. Ale leczenie nie będzie krótkie. Za długo zwlekałam z nurtującymi mnie problemami.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: pierwszorazowa wizyta

  Przesympatyczna Pani. Potrafi słuchać. Ma trafne uwagi. Nie namawia na kontynuowanie terapi czy na drogie leki kiedy według jej oceny nie jest to konieczne. Polecam.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo - Prosiłabym osoby rejestrujące się PO RAZ PIERWSZY O zarezerwowanie podwójnego czasu wizyty : 40 minut (2 x 20 min.) poprzez wybranie opcji : "Usługa pierwszorazowa ". Osoby zapisujące się po raz kolejny proszę o zabukowanie wizyty 20-minutowej.
  Jestem specjalistą psychiatrą , zajmuję się leczeniem dorosłych pacjentów. W 2003 roku ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Specjalizację z psychiatrii odbywałam w latach 2003-2009 w Klinice Psychiatrii w Poznaniu , gdzie pracowałam do 2014 roku. Doświadczenie w pracy jako psychiatra zdobywałam podczas pracy na oddziale szpitalnym , pełniąc dyżury w szpitalnej izbie przyjęć oraz podczas staży na oddziałach leczenia uzależnień , nerwic , zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości. Pracowałam również w wielu poradniach w Poznaniu oraz w Wielkopolsce .
  Akutalnie stale poszerzam swą wiedzę uczestnicząc w warsztatach i konferencjach naukowych.

  OSOBY ZAPISUJĄCE SIĘ PO RAZ PIERWSZY - PROSZĘ O ZAPISYWANIE SIĘ NA WIZYTĘ 40-MINUTOWĄ . PROSZĘ NIE ZAPISYWAĆ SIĘ NA WIZYTĘ PIERWSZORAZOWĄ , JEŻELI DOSTĘPNE JEST TYLKO 20-MINUTOWE OKIENKO.Wizyty proszę odwołać najpózniej 24 h przed planowanym spotkaniem

  Zapraszam na moją stronę :rosikpsychiatra.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski