lek.

Anna Rosik

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

57 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 217 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo - Prosiłabym osoby rejestrujące się PO RAZ PIERWSZY O zarezerwowanie podwójnego czasu wizyty : 40 minut (2 x 20 min.) poprzez wybranie opcji : "Usługa pierwszorazowa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: pierwszorazowa wizyta

  Bardzo miła i wyrozumiała Pani Doktor. Buduje wspaniałą, spokojną atmosferę, otwarcie się nie sprawia stresu. Trafnie określiła mój problem. Gorąco polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: pierwszorazowa wizyta

  Pani doktor profesjonalna, widać, że jest zainteresowana pacjentem.Łatwo się u niej otworzyć. Wizyta się udała.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Długi i bardzo szczegółowy wywiad. Na wyniki leczenia poczekamy.

 • J
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: depresja

  Do doktor Rosół trafiła moja mama, która jest zadowolona z wizyt. Miała głęboką depresję, przez co czesto sięgała po alkohol i wydawało się, że nie ma już dla niej nadziei. Na szczęście silna wola, wizyty u Pani doktor i dobrze dobrane leki pomogły. Mama ma lepszy nastrój, znalazła nowy cel w życiu i co najważniejsze - nie pije. Do tego zwróciła mamie uwagę, jakie badania warto byłoby przeprowadzić, żeby wykluczyć fizyczne niedogodności. Gorąco polecamy ;-)

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: pierwszorazowa wizyta

  To moja pierwsza wizyta u tego rodzaju lekarza o takej specjalizacji.Byłam pełna obaw, ale nie potrzebnie. Dostałam pełne zrozumienie,wysłuchanie i pokierowanie w celu leczenia. Gorąco polecam !

 • A
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Nie polecam. Weszłam do gabinetu 25 minut później, co pani próbowała z uśmiechem na ustach tłumaczyć spóźnieniem poprzedniego pacjenta. W trakcie rozmowy (a do psychiatry raczej nie chodzi się, by opowiadać o miłych rzeczach) odebrała telefon "bo to z rejestracji" i przez kilka chwil regulowała płatność za wizytę poprzedniego pacjenta. Bardzo się zawiodłam i nie polecam. Podobne stwierdzenia, które padały z jej ust słyszałam od ludzi "zwykłych", nie będących psychiatrą. Różnica polega na tym, że tutaj dostajesz receptę.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Pani Anna, to cudowna, ciepła kobieta i niesamowicie profesjonala specjalistka.
  Od samego początku wbudza zaufanie i empatię nawet przez moment nie można poczuć się skrępowanym, wizyta mija jak 15 min.
  Polecam z całego serca!

 • D
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: problemy osobiste

  Bardzo sympatyczna pani doktor. Spokojna i miła. To była pierwsza moja wizyta i jestem przekonana, że postawi mnie na nogi. Wysłuchała ze skupieniem moich problemów, wyszłam z gabinetu, przekonana, że swiat się nie kończy.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: zaburzenia nerwicowe

  Pani Doktor jest osobą niezwykle kompetentną oraz posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie w pracy z pacjentem. Wykazuje się ogromną empatią oraz zrozumieniem. Leczenie które zaproponowała Pani Doktor, przynosi oczekiwane skutki, a ja mam pewność, że znajduję się pod świetną opieką specjalisty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo - Prosiłabym osoby rejestrujące się PO RAZ PIERWSZY O zarezerwowanie podwójnego czasu wizyty : 40 minut (2 x 20 min.) poprzez wybranie opcji : "Usługa pierwszorazowa ". Osoby zapisujące się po raz kolejny proszę o zabukowanie wizyty 20-minutowej.
  Jestem specjalistą psychiatrą , zajmuję się leczeniem dorosłych pacjentów. W 2003 roku ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Specjalizację z psychiatrii odbywałam w latach 2003-2009 w Klinice Psychiatrii w Poznaniu , gdzie pracowałam do 2014 roku. Doświadczenie w pracy jako psychiatra zdobywałam podczas pracy na oddziale szpitalnym , pełniąc dyżury w szpitalnej izbie przyjęć oraz podczas staży na oddziałach leczenia uzależnień , nerwic , zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości. Pracowałam również w wielu poradniach w Poznaniu oraz w Wielkopolsce .
  Akutalnie stale poszerzam swą wiedzę uczestnicząc w warsztatach i konferencjach naukowych.

  OSOBY ZAPISUJĄCE SIĘ PO RAZ PIERWSZY - PROSZĘ O ZAPISYWANIE SIĘ NA WIZYTĘ 40-MINUTOWĄ . PROSZĘ NIE ZAPISYWAĆ SIĘ NA WIZYTĘ PIERWSZORAZOWĄ , JEŻELI DOSTĘPNE JEST TYLKO 20-MINUTOWE OKIENKO.Wizyty proszę odwołać najpózniej 24 h przed planowanym spotkaniem

  Zapraszam na moją stronę :rosikpsychiatra.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski