Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online Darmowa usługa


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu
Płocka 17/102, Wola, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Darmowa usługa

Konsultacje onlinePłocka 17/102, Warszawa

300 zł

Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu

Wizyta trwa 50 minutPłocka 17/102, Warszawa

500 zł

Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu

Praca ze sprawcami przemocy metodą Duluth.

Pozostałe usługi


Płocka 17/102, Warszawa

Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu

Sesje indywidualne (250zł), spotkania grupowe(100min,80 zł)Płocka 17/102, Warszawa

250 zł

Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu

Spotkanie trwa 50 minut.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Mam dwie specjalizacje , pracuję zarówno z osobami które mają problemy, cierpią, jak też z osobami dotkniętymi ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Polski

77 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Ania nie wystawia paragonów za wizyte. To jest naruszenie prawa podatkowego. Ponadto żąda opłat za odwołane spotkania. Po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem do klienta.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu Sesja psychoterapeutyczna

Ja napiszę trochę nietypowo, zwracając się bezpośrednio do Pani Ani.
Przede wszystkim chciałam bardzo podziękować za czas, który dla mnie Pani znalazła. Będąc w 7 miesiącu ciąży potrzebowałam szybkiej i skutecznej reakcji na moje problemy. Otworzyła Pani moją głowę, serce i „złe” emocje, z którymi sobie nie radziłam. Wyposażyła mnie Pani w narzędzia, dzięki którym lepiej rozumiem schematy swoich zachowań. Chociaż wiem, że przede mną jeszcze sporo pracy, wreszcie czuję, że jestem gotowa, by stanąć na własnych nogach. Na ile starczy mi sił i odwagi…? Czas pokaże. Na szczęście sama świadomość tego, że można żyć w zgodzie ze sobą, jest wielką motywacją, żeby się zmieniać. Choć moje życie na pozór nie zmieniło się diametralnie, zmieniam się JA. Mogę cieszyć się macierzyństwem, a nie obawiać się tego, że będę powielać błędy swoich rodziców. Lepiej rozumiem najbliższych i mimo że w terapii uczestniczyłam sama, skorzysta na tym cała moja rodzina.
Jestem zwyczajnie szczęśliwsza.
Dziękuję!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu Sesja psychoterapeutyczna

Długo zwlekałam z rozpoczęciem terapii aż pewnego dnia znajoma poleciła mi p. Anię Prokop. Wtedy zaczęłam swoje rozeznanie - przeczytałam dostępne publikacje Pani Ani i już wiedziałam, że jeśli terapia to w OCPC właśnie u niej. Nie było to łatwe, bo lista oczekujących jest naprawdę długa i czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale jeśli stan na to pozwala - warto poczekać. Nie mogłam wyobrazić sobie lepszego terapeuty - wiedza, empatia i doświadczenie, Pani Ania to wszystko oczywiście ma. Ale ma jeszcze coś - otwartość i umiejętność szukania w różnych obszarach a nie w jednym wybranym, jedynym właściwym w który pacjent przecież nie zawsze się idealnie wpisze. Z całego serca polecam i raz jeszcze dziękuję!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu psychoterapia DDA

Swoją przygodę z Anną Prokop o OCPC zacząłem od terapii DDA, a po jej zakończeniu kontynuowałem na indywidualnej z p. Anną.
Pełen profesjonalizm, świetne podejście, bardzo indywidualne. Otwartość.
Moje wnioski: jeśli pochodzisz z domu alkoholowego, idź na konsultację czy nadajesz się na grupę. Terapia grupowa jest ciężka, ale przynosi niesamowite efekty. Ja z człowieka pragnącego zemsty na pijącym ojcu, przeszedłem do stanu miłości, wdzięczności i normalności.
Uporządkowanie spraw rodzinnych pozwoliło na budowanie od podstaw mojej osobowości. Dostrzeżenie swoich zalet, spotkania się ze swoim prawdziwym ja. Poczucie się wartościowym człowiekiem. Zbudowanie zaufania do siebie.
Nie da się w terapii iść na skróty. Można próbować alternatywnych dróg, ale tylko regularna, szczera, miejscami bardzo bolesna terapia daje efekty.
Polecam z całego serca!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu psychoterapia DDA

Bardzo polecam Państwu pomoc p. Anny Prokop, jak i całego OCPC. Właśnie skończyłam grupę "Poza Schematem", już kolejną terapię pod okiem p. Ani i jestem zszokowana tym jak daleko można dojść i jak świetliste może stać się życie, chociaż było bardzo błotniste. Nauczyłam się dbać o siebie, zrozumiałam miłość i akceptację życia. Profesjonalizm, dyplomowany personel, nowoczesne techniki, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta. Do tego doświadczenie obrazowania procesów wewnętrznych i tłumaczenia Świata przez p. Anię to pełna bogactwa przygoda! Przygoda uczenia się życia w balansie, szczęściu i rozwoju. Dziękuję! 5/5!

Anna Prokop

Bardzo Dziękuje.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Do Pani Ani trafiłam z polecenia w momencie, w którym było już bardzo źle. Proste czynności takie jak wstanie z łóżka, czy powiedzenie sąsiadowi “dzień dobry” były dla mnie ogromnym wyzwaniem. Chcąc się umówić na spotkanie nie byłam w stanie się poprawnie przedstawić. Doszłam do totalnej ściany i było mi już wszystko jedno. Czułam, że to może być depresja, ale do końca nie dawałam sobie przyzwolenia na to, co czuję, albo czy to, co czuję jest zasadne. Byłam kompletnie zagubiona.
Na początku był ryk, na który Pani Ania miała masę przestrzeni i zrozumienia. Po kilku miesiącach regularnych sesji udało mi się dostrzec, jak wiele trudnych przeżyć z przeszłości rzutowało na moje dorosłe życie. Otrzymałam ogrom wsparcia i zrozumienia. Pani Ania pomogła mi przejść przez ten trudny proces. Zaopatrzyła mnie również w praktyczne narzędzia, dzięki którym mogę samodzielnie rozpoznawać własne schematy obronne, oceniać czy moje przekonania są racjonalne i świadomie doświadczać emocji. Dzięki terapii buduję swoją tożsamość, czego nie miałam możliwości zrobić w dzieciństwie i wreszcie cieszę się dojrzałością, której nabywam z każdym dniem. Nie znaczy to, że moje życie zamieniło się w bezproblemową bajkę. Trudne momenty wciąż się zdarzają, jednak teraz reaguję na nie jak osoba dorosła, a nie jak wcześniej - z poziomu zranionego dziecka.
Ciężko mi wyrazić jak wdzięczna jestem, że trafiłam na Panią Anię. To profesjonalna, bardzo otwarta i autentyczna psychoterapeutka, dzięki której nie tylko czuję się wspaniale sama ze sobą, ale również w relacjach z innymi.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu psychoterapia DDA

Prawie rok spotkań z Anią poruszył lawinę zmian w moim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym…i to bardzo dobrych i wyzwalających zmian,
Zaczęłam widzieć moje potrzeby, czuć co mi służy a co nie jest dla mnie dobre. Zaczęłam stawiać granice wobec osób, które wcześniej bazowały na moim lęku i niepewności. Wywołało to zaskoczenie i opór z ich strony, dlatego część znajomości się zweryfikowała.
Zmiany ruszyły, pewnie będą kolejne, pewnie niełatwe, ale juz nie chcę z tej drogi zawracać, jest mi coraz lepiej ;)


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu Sesja psychoterapeutyczna

Terapię u Pani Ani Prokop skończyłam w październiku 2021 roku. Tuż po ostatnim spotkaniu czułam się jak łyżwiarka na lodowisku, którą instruktorka nauczyła już wszystkiego i nadszedł czas, że sama musi zacząć kręcić piruety. Nikt jej nie złapie, nie pomoże. Nie ma asekuracji. I chociaż została nauczona jak amortyzować upadek, to jednak początkowo nogi ma jak z waty. Jedzie jeszcze niepewnie, pełna obaw, że za chwilę się przewróci, że wszyscy dookoła zobaczą jej upadek. Minęło trochę czasu, za mną kilka upadków, ale z każdego szybko się podniosłam. I co najważniejsze - zaczęłam kręcić piruety.
Długo szukałam tej właściwej psychoterapeutki. Nie chciałam kogoś, komu wypłaczę się w rękaw i kto ze zrozumieniem pogłaszcze mnie po głowie. Nie chciałam kogoś, kto wypisze receptę na leki, które pomogą mi walczyć z demonami przeszłości. Potrzebowałam kogoś, kto da mi narzędzia, które pomogą uporać mi się z tym, co za mną i które pomogą mi w tym, co przede mną. I dokładnie taka jest Pani Ania. A do tego mądra, ciepła, empatyczna. Najlepsza. Polecam z całego serca!


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu Sesja psychoterapeutyczna

Do Ani trafiłam z polecenia znajomej. Początkowo uczestniczyłam w sesji indywidualnej, następnie zostało mi zasugerowane przejście do grupy terapeutycznej DDA/DDD. Łącznie spędziłam pod jej skrzydłami około 14 miesięcy.

Jeśli miałabym opisać co najbardziej cenię sobie w Ani to jest to profesjonalizm oraz bezpośredniość. Zależało mi na tym, żeby zajął się mną ktoś kompetentny kto nie będzie owijał w bawełnę i kiedy będzie trzeba powie wprost co widzi. I dostałam po co przyszłam, przy czym zaznaczę, że Ania jest jednocześnie empatyczną, ciepłą i wspierającą osobą.

Próbowałam dotychczas pracy z innymi psychoterapeutami, a także z coachem. Potrafiłam wyjść ze spotkań w gorszym stanie, niż przyszłam, a na odchodne otrzymać wyjęte z książek zadania do zrobienia na kolejny raz. Tutaj było całkowicie inaczej. Chociaż odczuwałam duży dyskomfort związany z rozdrapywaniem pewnych spraw to temat tak we mnie pracował, że w efekcie odczuwałam ulgę.

A dzisiaj mogę powiedzieć, że jestem w zupełnie innym miejscu, niż byłam przed terapią. Zaczęłam słuchać siebie i reagować na swoje potrzeby. Widzę jak wielką rolę w moim życiu odgrywają emocje i jak wiele zależy od tego co ja z nimi finalnie zrobię. Potrafię wyznaczyć granice w życiu zawodowym, znaleźć czas na odpoczynek i nie przeładowywać się obowiązkami. Dzięki temu widzę poprawę w relacjach z klientami i czerpię większą satysfakcję z pracy. Moje życie prywatne i długoletnia relacja z partnerem (15 lat) także na tym zyskała. Otworzyłam oczy na jego potrzeby i nauczyłam się wyrażać własne. Nabrałam pewności siebie, żeby mówić pewne rzeczy na głos i wprost. Jest mi lżej z samą sobą, bo w końcu nie daję innym wchodzić sobie na głowę.

Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na Anię oraz wszystkie osoby z mojej grupy DDA/DDD. I polecam każdemu kto czuje się zagubiony we własnym życiu.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu psychoterapia DDA

Odbyłam profesjonalną psychoterapię online (mieszkam za granicą), dzięki której zrozumiałam moje emocje i uczucia i nauczyłam się jak sobie radzić z problemami. Dostałam wskazówki i narzędzia do dalszej samodzielnej pracy. Na sesjach czułam się pewnie i bezpiecznie. Bardzo doceniam podejście holistyczne, czerpiące z wielu nurtów. Czuję, że teraz sobie poradzę:) Dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania