Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online Darmowa usługa


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Płocka 17/102, Wola, Warszawa
Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Mam dwie specjalizacje , pracuję zarówno z osobami które mają problemy, cierpią, jak też z osobami dotkniętymi ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Darmowa usługa

Konsultacje onlinePłocka 17/102, Warszawa

300 zł

Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu

Wizyta trwa 50 minutPłocka 17/102, Warszawa

500 zł

Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu

Praca ze sprawcami przemocy metodą Duluth.

Pozostałe usługi


Płocka 17/102, Warszawa

Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu

Sesje indywidualne (250zł), spotkania grupowe(100min,80 zł)Płocka 17/102, Warszawa

250 zł

Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu

Spotkanie trwa 50 minut.

75 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu Sesja psychoterapeutyczna

Długo zwlekałam z rozpoczęciem terapii aż pewnego dnia znajoma poleciła mi p. Anię Prokop. Wtedy zaczęłam swoje rozeznanie - przeczytałam dostępne publikacje Pani Ani i już wiedziałam, że jeśli terapia to w OCPC właśnie u niej. Nie było to łatwe, bo lista oczekujących jest naprawdę długa i czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale jeśli stan na to pozwala - warto poczekać. Nie mogłam wyobrazić sobie lepszego terapeuty - wiedza, empatia i doświadczenie, Pani Ania to wszystko oczywiście ma. Ale ma jeszcze coś - otwartość i umiejętność szukania w różnych obszarach a nie w jednym wybranym, jedynym właściwym w który pacjent przecież nie zawsze się idealnie wpisze. Z całego serca polecam i raz jeszcze dziękuję!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu psychoterapia DDA

Swoją przygodę z Anną Prokop o OCPC zacząłem od terapii DDA, a po jej zakończeniu kontynuowałem na indywidualnej z p. Anną.
Pełen profesjonalizm, świetne podejście, bardzo indywidualne. Otwartość.
Moje wnioski: jeśli pochodzisz z domu alkoholowego, idź na konsultację czy nadajesz się na grupę. Terapia grupowa jest ciężka, ale przynosi niesamowite efekty. Ja z człowieka pragnącego zemsty na pijącym ojcu, przeszedłem do stanu miłości, wdzięczności i normalności.
Uporządkowanie spraw rodzinnych pozwoliło na budowanie od podstaw mojej osobowości. Dostrzeżenie swoich zalet, spotkania się ze swoim prawdziwym ja. Poczucie się wartościowym człowiekiem. Zbudowanie zaufania do siebie.
Nie da się w terapii iść na skróty. Można próbować alternatywnych dróg, ale tylko regularna, szczera, miejscami bardzo bolesna terapia daje efekty.
Polecam z całego serca!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu psychoterapia DDA

Bardzo polecam Państwu pomoc p. Anny Prokop, jak i całego OCPC. Właśnie skończyłam grupę "Poza Schematem", już kolejną terapię pod okiem p. Ani i jestem zszokowana tym jak daleko można dojść i jak świetliste może stać się życie, chociaż było bardzo błotniste. Nauczyłam się dbać o siebie, zrozumiałam miłość i akceptację życia. Profesjonalizm, dyplomowany personel, nowoczesne techniki, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta. Do tego doświadczenie obrazowania procesów wewnętrznych i tłumaczenia Świata przez p. Anię to pełna bogactwa przygoda! Przygoda uczenia się życia w balansie, szczęściu i rozwoju. Dziękuję! 5/5!

Anna Prokop

Bardzo Dziękuje.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Do Pani Ani trafiłam z polecenia w momencie, w którym było już bardzo źle. Proste czynności takie jak wstanie z łóżka, czy powiedzenie sąsiadowi “dzień dobry” były dla mnie ogromnym wyzwaniem. Chcąc się umówić na spotkanie nie byłam w stanie się poprawnie przedstawić. Doszłam do totalnej ściany i było mi już wszystko jedno. Czułam, że to może być depresja, ale do końca nie dawałam sobie przyzwolenia na to, co czuję, albo czy to, co czuję jest zasadne. Byłam kompletnie zagubiona.
Na początku był ryk, na który Pani Ania miała masę przestrzeni i zrozumienia. Po kilku miesiącach regularnych sesji udało mi się dostrzec, jak wiele trudnych przeżyć z przeszłości rzutowało na moje dorosłe życie. Otrzymałam ogrom wsparcia i zrozumienia. Pani Ania pomogła mi przejść przez ten trudny proces. Zaopatrzyła mnie również w praktyczne narzędzia, dzięki którym mogę samodzielnie rozpoznawać własne schematy obronne, oceniać czy moje przekonania są racjonalne i świadomie doświadczać emocji. Dzięki terapii buduję swoją tożsamość, czego nie miałam możliwości zrobić w dzieciństwie i wreszcie cieszę się dojrzałością, której nabywam z każdym dniem. Nie znaczy to, że moje życie zamieniło się w bezproblemową bajkę. Trudne momenty wciąż się zdarzają, jednak teraz reaguję na nie jak osoba dorosła, a nie jak wcześniej - z poziomu zranionego dziecka.
Ciężko mi wyrazić jak wdzięczna jestem, że trafiłam na Panią Anię. To profesjonalna, bardzo otwarta i autentyczna psychoterapeutka, dzięki której nie tylko czuję się wspaniale sama ze sobą, ale również w relacjach z innymi.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu psychoterapia DDA

Prawie rok spotkań z Anią poruszył lawinę zmian w moim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym…i to bardzo dobrych i wyzwalających zmian,
Zaczęłam widzieć moje potrzeby, czuć co mi służy a co nie jest dla mnie dobre. Zaczęłam stawiać granice wobec osób, które wcześniej bazowały na moim lęku i niepewności. Wywołało to zaskoczenie i opór z ich strony, dlatego część znajomości się zweryfikowała.
Zmiany ruszyły, pewnie będą kolejne, pewnie niełatwe, ale juz nie chcę z tej drogi zawracać, jest mi coraz lepiej ;)


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu Sesja psychoterapeutyczna

Terapię u Pani Ani Prokop skończyłam w październiku 2021 roku. Tuż po ostatnim spotkaniu czułam się jak łyżwiarka na lodowisku, którą instruktorka nauczyła już wszystkiego i nadszedł czas, że sama musi zacząć kręcić piruety. Nikt jej nie złapie, nie pomoże. Nie ma asekuracji. I chociaż została nauczona jak amortyzować upadek, to jednak początkowo nogi ma jak z waty. Jedzie jeszcze niepewnie, pełna obaw, że za chwilę się przewróci, że wszyscy dookoła zobaczą jej upadek. Minęło trochę czasu, za mną kilka upadków, ale z każdego szybko się podniosłam. I co najważniejsze - zaczęłam kręcić piruety.
Długo szukałam tej właściwej psychoterapeutki. Nie chciałam kogoś, komu wypłaczę się w rękaw i kto ze zrozumieniem pogłaszcze mnie po głowie. Nie chciałam kogoś, kto wypisze receptę na leki, które pomogą mi walczyć z demonami przeszłości. Potrzebowałam kogoś, kto da mi narzędzia, które pomogą uporać mi się z tym, co za mną i które pomogą mi w tym, co przede mną. I dokładnie taka jest Pani Ania. A do tego mądra, ciepła, empatyczna. Najlepsza. Polecam z całego serca!

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu Sesja psychoterapeutyczna

Do Ani trafiłam z polecenia znajomej. Początkowo uczestniczyłam w sesji indywidualnej, następnie zostało mi zasugerowane przejście do grupy terapeutycznej DDA/DDD. Łącznie spędziłam pod jej skrzydłami około 14 miesięcy.

Jeśli miałabym opisać co najbardziej cenię sobie w Ani to jest to profesjonalizm oraz bezpośredniość. Zależało mi na tym, żeby zajął się mną ktoś kompetentny kto nie będzie owijał w bawełnę i kiedy będzie trzeba powie wprost co widzi. I dostałam po co przyszłam, przy czym zaznaczę, że Ania jest jednocześnie empatyczną, ciepłą i wspierającą osobą.

Próbowałam dotychczas pracy z innymi psychoterapeutami, a także z coachem. Potrafiłam wyjść ze spotkań w gorszym stanie, niż przyszłam, a na odchodne otrzymać wyjęte z książek zadania do zrobienia na kolejny raz. Tutaj było całkowicie inaczej. Chociaż odczuwałam duży dyskomfort związany z rozdrapywaniem pewnych spraw to temat tak we mnie pracował, że w efekcie odczuwałam ulgę.

A dzisiaj mogę powiedzieć, że jestem w zupełnie innym miejscu, niż byłam przed terapią. Zaczęłam słuchać siebie i reagować na swoje potrzeby. Widzę jak wielką rolę w moim życiu odgrywają emocje i jak wiele zależy od tego co ja z nimi finalnie zrobię. Potrafię wyznaczyć granice w życiu zawodowym, znaleźć czas na odpoczynek i nie przeładowywać się obowiązkami. Dzięki temu widzę poprawę w relacjach z klientami i czerpię większą satysfakcję z pracy. Moje życie prywatne i długoletnia relacja z partnerem (15 lat) także na tym zyskała. Otworzyłam oczy na jego potrzeby i nauczyłam się wyrażać własne. Nabrałam pewności siebie, żeby mówić pewne rzeczy na głos i wprost. Jest mi lżej z samą sobą, bo w końcu nie daję innym wchodzić sobie na głowę.

Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na Anię oraz wszystkie osoby z mojej grupy DDA/DDD. I polecam każdemu kto czuje się zagubiony we własnym życiu.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu psychoterapia DDA

Odbyłam profesjonalną psychoterapię online (mieszkam za granicą), dzięki której zrozumiałam moje emocje i uczucia i nauczyłam się jak sobie radzić z problemami. Dostałam wskazówki i narzędzia do dalszej samodzielnej pracy. Na sesjach czułam się pewnie i bezpiecznie. Bardzo doceniam podejście holistyczne, czerpiące z wielu nurtów. Czuję, że teraz sobie poradzę:) Dziękuję

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu psychoterapia DDA

To była już moja 4 terapia w życiu. Poprzednie jednak dotyczyły uzależnień, w które "nie wiadomo" czemu wpadałem:). Teraz jestem po roku terapii i zmieniło się wszystko. W końcu zrozumiałem gdzie tkwi problem - tak tkwi bo z nim już przyjdzie mnie żyć do końca życia - przykrego hehe dzieciństwa przecież się nie cofnie. Problem, od którego przez ponad 40 lat mojego życia próbowałem się uwolnić ćpając, pijąc oraz czytając poradniki kupowane hurtowo w empiku:). Oj gdybym to wiedział mając 20 lat. Co wiedział? - "że samemu" to wiecie co można zrobić ... Niestety próbowałem sobie pomóc sam. Chciałem być twardy - jak mój "wzór"- tatuś, który po 2 tygodniach pijackiego cugu wygramolał się z wyra i szedł zmieniać świat buahaha. Terapia uświadomiła mnie jedno - Sam to owszem ale muszę walczyć o Siebie. Tak jak się mówi, że nikt za Ciebie nie umrze tak samo nikt za Ciebie o Ciebie nie zawalczy. To musisz zrobić sam. W moim przypadku ta walka o siebie polegała na tym, iż zaufałem i poszedłem w końcu na trapie DDA. I tak jak przez 40 lat nic nie pomogło tak tym razem w końcu trafiłem. Anna jest wspaniałym człowiekiem. To co w Niej wspaniałe to, że w zasadzie od pierwszego spotkania czułem progres w moim stanie psychicznym. Oczywiście terapia boli i każdy z nas ją inaczej przeżywa, ale ten ból jest o tyle znośny, gdy ktoś taki jak Anna jest z nim z Tobą i Cię w tym tyglu emocji nie opuszcza. Ponadto daje Ci bezcenne wskazówki i wyjaśnienia. Nigdy tego wprost nie powiedziała, ale - wydaje mnie się, że sama też przez ten ból kiedyś przeszła. W każdym razie polecam - naprawdę warto kochani zrobić w końcu coś dla siebie. I naprawdę warto przez terapie przejść właśnie z tym terapeutą. Dziękuję Aniu.

Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Psychoterapii i Coachingu Konsultacja psychologiczna

Do Pani Ani trafiłam z polecenia. Miałam dosyć negatywną opinię na temat psychoterapii, wynikającą z wcześniejszych doświadczeń. Mogę tylko powiedzieć, że jak większość doszłam do ściany i nie do końca wiedziałam co jest rzeczywiste, a co już wyszło poza „ramy”. Dziękuję przede wszystkim za cierpliwość i rzetelne słowa, bardzo celne. Nie raz wyszłam z sesji z otwartymi ustami. Dzięki danym słowom mogłam poukładać sobie pewne rzeczy w głowie. Za co bardzo dziękuję i jestem dozgonnie wdzięczna.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Mam dwie specjalizacje , pracuję zarówno z osobami które mają problemy, cierpią, jak też z osobami dotkniętymi ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Polski

Powiązane wyszukiwania