Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

TU Zdrowie + 1 więcej


Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu
Kwarcowa 67, Łódź
Logopunkt Anna Prokop

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Dąbrowskiego 15b, Łódź

Centrum Medyczne Remedium


Kwarcowa 67, Łódź

Logopunkt Anna Prokop

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Logopunkt Anna Prokop Inny

Pani Ania jest świetnym specjalistą. Moja córka przez wiele lat miała problemy z jąkaniem. Dochodziło do sytuacji że przestawała mówić . Po terapii jest ogromna poprawa. Pani Ania jest bardzo ciepłą osobą , bardzo angażuje się w terapię i ma świetny kontakt z dziećmi. Moja córka nauczyła się wielu technik dzięki którym płynnie mówi. Najważniejsze jest to, że zaakceptowała fakt że czasami w stresujących sytuacjach może pojawić się jąkanie. Byliśmy z córką u wielu specjalistów jednak dopiero jak trafiliśmy do Pani Ani to było widać ogromna poprawę . Polecam Panią Anię z całego serca. Jak miło teraz słuchać mojej córci i patrzeć jak bardzo się otworzyła i jest pewna siebie. Dziękuję


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ania jest profesjonalistką, stara się nawiązać przyjacielską więź, co pomaga w kontakcie z pacjentem. Wystarczy dobrze słuchać i wykonywać polecenia a wtedy widać efekty. Dobrze podpowiada co robić (co ważne prostym ludzkim językiem) i wyszukuje techniki do pracy które dają fajne efekty. Moja córka zaczęła się jąkać mając 6 lat i po terapii Palin PCI z Panią Anią można powiedzieć że było minęło. Terapie wybierane przez Panią Anię są trafne i skuteczne, rzadko się zdarza aby logopeda szukał różnych rozwiązań i wyłapywał inne niedociągnięcia intelektualne słuchowe i emocjonalne nad którymi trzeba pracować, daje dużo materiałów aby rodzic wiedział z czym się mierzy i było mu łatwo pracować z dzieckiem. Jestem już z córką na 3 etapie terapii neuroflow , daje duże efekty, poprawia się rozumienie w szumie i szereg innych, czekamy teraz na system fm, a to wszystko dzięki Pani Ani, jest nieoceniona. Po terapii córka staje się coraz bardziej pewniejsza siebie, nie zamyka się w sobie i co najważniejsze ma coraz większą samoocenę.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ania jest specjalistką wysokiej klasy. Zaangażowana w pracę z pacjentem, rodzicami, innymi logopedami i nauczycielami. Zawsze profesjonalnie wyjaśni każde wątpliwości i problemy. Wspomaga na każdym etapie terapii, nie lekceważy żadnych spostrzeżeń rodziców. Polecam każdemu opiekunowi jąkającego się dziecka. Dziękuję losowi, że trafiliśmy na moment, w którym rozpoczęła pracę w placówce w Zgierzu. Jeśli szukasz pomocy, jesteś bezradny, bo nie wiesz jak pomóc swojemu dziecku w jego niepłynności koniecznie spróbuj umówić się na wizytę do Pani Ani:)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam każdemu kto zmaga się z problemem jakania u dziecka..metoda,która stosuje pani Ania przyniosła znakomite rezultaty w samym problemie przy okazji nauczyła Nas rozumieć własne dziecko,Jego potrzeby..dla Nas dorosłych często błahe..kontakt zarówno z dzieckiem jak i z Nami rodzicami zasługują na najwyższą ocenę..Pani Ania pokazała Nam również jak być lepsza rodzina..Polecamy z całego serca


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Logopunkt Anna Prokop

Z jąkaniem u naszej córki zmagaliśmy się od ok. 2 lat. W tym czasie odwiedziliśmy kilku logopedów, jednakże za każdym razem uspokajano nas, że jest to związane z rozwojem dziecka, że minie i że nie ma powodów do niepokoju. Jednakże objawy jąkania nasilały się, a wraz z nimi rósł nasz niepokój. Na szczęście trafiliśmy w końcu do Pani Anny Prokop. Już pierwsza wizyta przekonała nas, że trafiliśmy do osoby, która jest w stanie nam pomóc. Pani Anna zaproponowała nam terapię metodą Palin PCI, poprzedzoną kompleksową diagnostyką, w trakcie której badany był zarówno rozwój językowy dziecka, jak i relacje dziecko-rodzice. Terapia metodą Palin PCI nauczyła nas nie tylko jak radzić sobie z problemem jąkania u dziecka, ale pomogła wzmocnić relacje w naszej rodzinie. W trakcie terapii Pani Anna Prokop dała się poznać jako świetny specjalista, ze znakomitym podejściem zarówno do dziecka, jak i do rodziców. Po 12 tygodniach terapii widoczny jest wyraźny postęp w kwestii jąkania u naszej córki, a także zdecydowany spadek zaniepokojenia problemem u nas. Dlatego rodzicom zmagającym się problemem jąkania u swojego dziecka, zdecydowanie polecamy terapię prowadzoną przez Panią Annę Prokop.
Rodzice Oli z Bełchatowa


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Remedium Jakanie

Córka Gabrysia ma skończone 6 lat. Cechuje ja opozniony rozwój mowy. Jakanie towarzyszylo jej od 4tego roku życia. W związku z czym przeszła koszmarna drogę porzez specjalistów logopedow, neurologopedow, neurologow, psychologow w całej Polsce. Trafiła na tresure bo inaczej nie mogę tego naznazwac -wolnego mówienia gdzie w twarz mi powiedziano, że nasza córka będzie jakałą do ostatnich dni życia. Że tylko metoda wolnego mówienie da jej szansę porozumiewania sie. Szanowni Państwo - pisze do zainteresowanych poważna terapia-Terapia Palin PCI obalila wszystkie tezy wyssane z palca a przeprowadzona przez specjaliste Panią Anne Prokop, która poza wrożeniem z fusów jak większość tych u których wręcz blagalam o pomoc, którzy przejechali studia chyba na ściągach na uczelniach na których wartością studenta jest tylko frekwencja i tu z tego miejsca pozdrawiam ich wszystkich, którzy marnując czas nanaszej córce, mnie i męża wprowadzili w okropny stan psychiczny, robiąc karierę podobno świetnego specjalisty na plecach naszej Gabi... Pani Ania dała nam wiarę i przeprowadziła terapię, która uwolnila naszą córkę od jakania. Uwolnila ja od zaniżonej samooceny oraz wyzwoliła jej myślenie z tego balaganu, którym terapeuci karmili Gabrysie przeszlo dwa lata. Uwolnila mnie i męża od myślenia, że dziecko jakajace jest dzieckiem niepelnowartosciowym. Terapia przeprowadzona przez Panią Anię, to ogromny bagaż więdzy i pracy, każde spotkanie podparte literatura, dzięki której mogliśmy zrozumieć z czym córka ma problem a z czym my rodzice... Polecam Panią Anne Prokop, jako terapeute z ogromną wiedzą, zaangażowaniem i pasja a nie maszynka do robienia biznesu na ludzkiej krzywdzie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Remedium

Do Pani Ani trafiliśmy z polecania innego logopedy, który z synem nie umiał nawiązać kontaktu, przez co współpraca była ciężka. Syn, wówczas 3,5 letni mówił tylko pojedyncze zdania. Już na pierwszej wizycie u Pani Ani syn ładnie pracował, wykonując polecenia. Pani Ania złapała z nim świetny kontakt, syn wprost Ją uwielbia. Nie może doczekać się kolejnej wizyty. Pani Anna Prokop jest znakomitą logopedką. Ma ogromne doświadczenie, bardzo szeroką wiedzę. Jest osobą, która świetnie łapie kontakt z dzieckiem, umie je zainteresować i zmotywować do działania i pracy. Uczy przez, zabawę. Doskonale widzi, kiedy dziecko zaczyna się nudzić, wtedy od razu proponuję inna zabawę, czy ćwiczenie, żeby nie zniechęcić dziecka. Pani Ania ma mnóstwo rzeczy, które slużą do pracy z dzieckiem, gry, książeczki, figurki, klocki. Pani Ania jest bardzo kreatywna osobą, ja jako rodzic staram się od Niej czerpać pomysły. Z całego serca mogę Panią Anne Prokop polecić jako wspaniałą logopedkę. Syn obecnie ma 4,5 roku i świetnie mówi, to zasługa pracy z Panią Anią. Pani Prokop jest cudowną kobietą, pełną ciepła i empatii, zawsze uśmiechnięta. Polecam Kasia mama Mikołaja


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Remedium

Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia, po trzyletniej terapii u innego logopedy, która nie przyniosła oczekiwanych efektów.
Podczas pierwszej wizyty został przeprowadzony wywiad oraz szczegółowe badanie naszej córki. Pani Ania dokładnie wyjaśniła nam w czym tkwi problem (wskazując nawet na codzienne czynności, wydawałby się nie związane z wymową, np. prawidłowe przełykanie) oraz przedstawiła plan działania/leczenia. Po każdym spotkaniu dostawaliśmy zestaw ćwiczeń i konkretne wskazówki, jak pracować w domu. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Już po kilku tygodniach udało nam się wypracować wibrację do prawidłowej wymowy głoski „r”, a następnie etapowo korygować kolejne błędy w wymowie. Z każdą wizytą widać było postęp. Przyjazna atmosfera, która panuje w trakcie zajęć, powoduje iż stają się one przyjemnością, a co najważniejsze przynoszą oczekiwane efekty.
Po dwuletniej terapii prowadzonej przez Panią Anię nasza córka już mówi zupełnie poprawnie i niestety nasze spotkania dobiegły końca .
Pani Ania to osoba, która z pasją, zaangażowaniem i niesamowitą energią wykonuje swój zawód. Bardzo chętnie dzieli się swą ogromną wiedzą i doświadczeniem (przekazała nam także wskazówki w zakresie emisji głosu oraz ekspresji techniki wokalnej z uwagi na fakt uczestnictwa naszej córki w zajęciach śpiewu i występach publicznych). Jest ekspertem w dziedzinie logopedii .
Zdecydowanie polecamy!!!

Martusia, Joanna i Paweł


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Remedium złe przełykanie, zła wymowa litery R, przodożuchwie

Pierwszy kontakt z Panią Anią miała moja córka Ala (5 letnia). Pani Ania przychodziła do przedszkola, do którego chodziło dziecko. Ponieważ moje dziecko ma kilka problemów, a podstawowym jest przodożuchwie, nieprawidłowe ułożenie języka, zbyt krótkie wędzidełko , tradycyjne źle wymawiana literka L/R to musimy wykonywać wiele ćwiczeń w konsultacji z Ortodontą. Sporo złożonych problemów i godziny pracy w poradni jak i w domu pomału rozwiązuje problem córki. Pani Ania jest kompetentnym lekarzem, drążącym temat ( przodożuchwia moje córki, porusza również związek problemu laryngologicznego z ogólnym stanem mojej córki), jest po prostu niesamowita, zawsze i o każdej porze służącą poradą, wnikająca w złożoność problemu. Ma świetne podejście do dzieci, jest ciepłą, sympatyczną osobą. Dzięki Pani Ani otrzymałam sporo pomocy od innych specjalistów, tak więc jej praca nie kończy się na 30 minutowej pracy w poradni. Z całego serca dziękuję, że udało mi się trafić na tak profesjonalną osobę.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Remedium seplenienie

Witam . Mam na imię Jola jestem mamą Milenki.Moja córka miała problem z seplenieniem w wieku przedszkolnym.Pani Ania zajęła się nią ,bardzo jej pomogła co zaowocowało potem w szkole.Chodziliśmy ponad dwa lata .Teraz trochę napiszę o lekarzu. Pani Ania jest bardzo miłym lekarzem z doświadczeniem.Ma dużo cierpliwości jest bardzo wymagająca i skuteczna potrafi osiągnąć cel stopniowo współpracując z dzieckiem i rodzicami (dużo zależy od Was rodziców) . Moja ocena to ***** Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania