lek. dent.

Anna Okonek

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk, Ortodonta

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W gabinecie zajmuje się przede wszystkim stomatologią odtwórczą jak i ortodoncją. Z pasją oddaje się także pracom protetycznym. W swojej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Nie znam drugiego tak profesjonalnego dentysty, jak doktor Ania. Cierpliwie odpowiadała na liczne pytania z uśmiechem na twarzy. Przedstawiała wszystkie możliwe warianty leczenia, doradzając najlepsze rozwiązanie. Pacjent może czuć się przy Niej "zaopiekowany".

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: aparaty stałe estetyczne

  Dotychczas każda moja wizyta u dentysty wywoływała u mnie większe dreszcze niż najlepsze horrory :P Do gabinetów wchodziłam z bólem psychicznym, a wychodziłam z fizycznym gratis :D Dzięki Pani Ani już się nie obawiam, po 25 latach!! :D Szczerze polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: ból zęba

  Do Pani Ani trafilam z przypadku będąc na wakacjach. Okazało się, że lepiej nie mogłam trafić. Przemiła osoba z ogromną wiedzą. Klinika na wysokim poziomie. Szkoda, że nie będę mogła dokończyć leczenia u Pani doktor.

 • M
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: stomatologia zachowawcza

  Z całego serca polecam dr Annę - wizyta przebiegła w miłej atmosferze, otrzymałam bardzo profesjonalne informacje, a także plan leczenia z pełną wyceną. Pani doktor cierpliwie tłumaczy wszystkie zagadnienia i odpowiada na pytania.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: konsultacje ortodontyczne

  I had just 1 visit to doctor Anna Okonek.
  - doctor was punctual and visit was in time
  - it was professional examination and profound summary of medical treatment
  - I did't agree with proposed type of medical treatment and have found another doctor

  Anna Okonek2018-07-30

  Good evening. Thank You for the comment. During the visit I told You about two options of orthodontic treatment. One - which is medically correct and the final esthetic and functional effect would be the best for Your case and the second - which You as a patient aprove the most but is not right from the medical point of view. I mentioned that a lot of dentists will decide to continue Your orthodontic treatment. I just hope that You and Your teeth would be happy at the end of treatment :) Greetings
  !

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: stomatologia zachowawcza

  Polecam p. Dr Annę. Dziś odbyła się moja pierwsza wizyta. Jestem zadowolona. Kompetentna i profesjonalna dzięki czemu wizyta przebiegła bezboleśnie i w miłej atmosferze. Pani doktor wszystko mi wyjaśniła na bieżąco. Myślę, że za jakiś czas będę miała piękny zdrowy uśmiech.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Pani Anna jest bardzo kompetentna, wykwalifikowana i dokładna, atmosfera bardzo miła i przyjazna. Bardzo polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: stomatologia zachowawcza

  Polecam. Wizyta przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze. Mój przypadek potraktowano poważnie. Informacje dotyczące leczenia zostały przekazane w sposób jasny i dokładny.

 • Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: leczenie kanałowe

  Witam, zapisałem się na wizytę z problemem kanału, lekarz bardzo dobry zrobił zdjęcie na bardzo dobrym sprzęcie, przyglądając się temu, co zostało zrobione i jak to zrobić, problem został rozwiązany w 100%. Polecam bardzo dobrego specjalistę.Jestem Ukraińcem i było dla mnie jasne, poleciłbym innym ludziom i sam skorzystam z usług tego lekarza! dziękuję bardzo.)

 • K
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: fluoryzacja zębów

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, nie dość ze profesjonalna obsługa, wszystko prosto i klarownie wytłumaczone to w dodatku w bardzo miłej i przyjazne atmosferze. Następna wizyta umówiona, otrzymałam karteczkę, na której wszystko jest opisane co będziemy robić na następnych wizytach i jaki będzie tego koszt. Lepszego przygotowania nie dostałam w żadnym innym gabinecie. Aż chce się wracać.
  Dla mnie dużym plusem jest takze lokalizacja!

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  W gabinecie zajmuje się przede wszystkim stomatologią odtwórczą jak i ortodoncją. Z pasją oddaje się także pracom protetycznym.
  W swojej praktyce leczy zarówno dorosłych jak i dzieci. Stara się indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego pacjenta. Rozwija swoje umiejętności na wielu szkoleniach w kraju i za granicą.
  Prywatnie kolekcjonuje wspomnienia z podróży, które są jej największą pasją. Wzięła udział w wolontariacie stomatologicznym w Indonezji, gdzie połączyła pracę z zainteresowaniami. W życiu towarzyszy jej muzyka, a przede wszystkim taniec.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski