Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

.


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Supradent Matuszewscy Klinika Stomatologiczna

Delikatność,uśmiech, profesjonalizm. Wizyty u pani Ani to czysta przyjemność????????Dba o pacjenta kompleksowo, wybiera najlepsze rozwiązania. Wraz z Panią asystentką tworzą przemiłą atmosferę.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec! Potrafi doradzić i poradziła sobie z moimi słabymi zębami! Ekspert od znieczuleń! Nawet nie wiedziałem kiedy wbiła igłę i mnie znieczuliła. Gorąco polecam! Nie dość, że profesjonalnie to jeszcze miło i sympatycznie! Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów!


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała Pani doktor. Dba o zęby kompleksowo, zapobiega, a nie tylko klei istniejące plomby.

Wreszcie trafiłam na lekarza specjalistę, a nie lekarza marketingowca, jakich jest niestety coraz więcej.


Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam. Do Pani Ani chodzimy całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Do niedawna miałem duży lęk przed każdą wizytą. Gdy chodziłem z 4 letnią córką do Pani Ani, przekonałem się że nie każda wizyta musi oznaczać ból i stres. Pani Ania ma bardzo dobre podejście do dzieci, poświęca im tyle czasu ile potrzebują i walczy o każdego zęba. A co najważniejsze robi to niezwykle skutecznie. Poprawiła również nasze wiadomości, jako rodziców, z zakresu leczenia mleczaków. Gdy sam zacząłem leczyć zęby u Pani Ani w końcu nie mam żadnych ubytków. Co również bardzo ważne w gabinecie panuje wspaniała atmosfera również dzięki Pani która pomaga Pani Ani. Tworzą znakomity duet który rozumie się bez słów. Widać wysoki profesjonalizm. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dziekuje Pani Ani Naumowicz. Chyba pierwsza osoba do ktorej nie boje sie isc. Wie co robi i robi to dobrze. Zawsze znajdzie czas :) Pozdrawiamy...


P
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalizm i delikatność - w tych dwóch słowach można opisać panią doktor. Znieczula bezboleśnie i skutecznie . Leczę się u dr. Naumowicz od 7 miesięcy i jestem bardzo zadowolona .Mam porównanie bo wcześniej leczyłam się u innych dwóch stomatologów. Polecam .


K
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczna osoba, delikatna, profesjonalna, słuchająca, cała moja rodzina i wielu znajomych leczy się u niej. Jak juz ktoś trafi w ręce Pani doktor to nie chce iść gdzie indziej. Sama niechętnie idę do stomatologa ale by porozmawiać z Panią doktor mogłabym chodzić codziennie :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Annie Naumowicz daję najwyższą ocenę, ponieważ uważam, że na nią zasługuje. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta i bardzo dobrą wiedzę na temat stomatologii, a przede wszystkim jest miła, sympatyczna, kompetentna oraz posiada wysoką kulturę osobistą. U Pani Anny leczę się blisko dwa lata wraz ze swoją żoną, która również jest zadowolona z Pani Anny. Gdy trafiłem do Pany Anny miałem ciężki przypadek, który został rozwiązany przez jej doświadczenie oraz profesjonalizm, dzięki któremu pozbyłem się ciężkiego przypadku.

Szczerze polecam Panią Annę, bo jej profesjonalizm, doświadczenie oraz podejście do pacjenta jest naprawdę bardzo dobre i zawsze Pani Anna wysłucha i dopyta się, jeśli o czymś jej nie powiedzieliśmy.


P
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała. Na fotelu można się po prostu odprężyć. Przyjemność mieć leczone zęby przez tak wspaniałą stomatolog


E
Użytkownik zweryfikowany

bARDZO DOBRA I DELIKATNA OSOBA, ORAZ ZAWSZE MIŁA I UŚMIECHNIĘTA ( co jest niezwykle ważne !!!). Przychodzenie do SUPRADENTU ( obsługa kompetentna i miła) to czysta przyjemność. Wiem co mówię bo mam 57 lat i bardzo duże doświadczenie w tym temacie z \" poprzedniej epoki\".

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

.


Powiązane wyszukiwania