mgr

Anna Majewska

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

4 opinie +dodaj

Jestem psychoterapeutą z wieloletnim, bogatym doświadczeniem zawodowym. W swojej pracy stosuję: podejście psychodynamiczne, ericksonowskie, humanistyczne, Gestalt, oraz NLP. Aktualnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Zmiany OsobistejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Dziś była moja druga wizyta i drugi raz jestem zadowolny ze spotkania. Pani Anna to bardzo doświadczony terapeuta co jest dużym atutem. Moim zdaniem bardzo trafnie wyciąga wnioski z przedstawionych sytuacji i nakierowuje na rozwiązania problemu. Cieszę się, że na nią trafiłem.

  Anna Majewska2018-04-30

  Bardzo dziękuję Panie Dawidzie, tym bardziej, że jest Pan wymagającym
  klientem. Powodzenia !

  Anna Majewska

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Zmiany Osobistej

  Do Pani Anny Majewskiej trafiłam w bardzo trudnym momencie swojego życia. Wskazówki i rady jakie pozyskiwałam zawsze wyprowadzały mnie na dobrą drogę. W sytuacjach nagłych kiedy potrzebowałam pilnie porozmawiać konsultowałam się przez telefon. Pani Ania nigdy nie odmówiła takiej rozmowy. Z perspektywy czasu uważam że podjęcie terapii u Pani Anny było jedną z najważniejszych decyzji w moim życiu stąd też zdecydowałam się na umieszczenie mojej opinii w internecie. Psycholog i terapeuta o bardzo
  dużym doświadczeniu. Zaangażowana, kompetentna, cierpliwa i pełna profesjonalizmu. Posiada wszechstronną wiedzę psychologiczną i terapeutyczną. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze i na wysokim poziomie kultury. Czułam się zawsze zrozumiana przez nią. Za każdym razem wychodząc z gabinetu problematykę różnych spraw postrzegałam z innej perspektywy. Cały proces mojej terapii wpłynął na radykalne zmiany w moim życiu prywatnym a w dalszym etapie w życiu rodzinnym. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy mają wątpliwości czy, gdzie i do kogo się udać.
  Magda

 • A

  Do Pani Ani zaczęłam chodzić prawie 3 lata temu. Zanim podjęłam decyzję o terapii wiele lat próbowałam sama sobie radzić ze stanami lękowymi, które nie wiedziałam skąd się biorą. Dostawałam ataku paniki pijąc kawę z przyjaciółką, jadąc metrem czy próbując zasnąć we własnym łóżku. Pani Ani zdiagnozowała u mnie nerwicę lękową i nauczyła mnie jak sobie z nią radzić. Od 1,5 roku nie mam stanów lękowych i żyje jak normalny człowiek :) to tak jakby ktoś po prostu pomógł mi żyć, nie da się tego w żaden sposób wycenić. Pani Ania jest bardzo profesjonalna i pomocna, daje ogromne wsparcie podczas terapii. Jestem młodą osobą i bałam się, że terapeuta nie będzie w stanie zrozumieć moich problemów, ale z Panią Anią było odwrotnie. Bardzo polecam wszystkim, którzy od lat myślą o tym żeby w końcu zmienić coś w swoim życiu.

 • K
  Lokalizacja: Pracownia Zmiany OsobistejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Wykwalifikowany, bardzo dobry merytorycznie psycholog kliniczny, psychoterapeuta, z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej, a jednocześnie osoba o dużej intuicji w swojej pracy, dużej empatii i dużym zaangażowaniu, niezwykle uczciwa i rzetelna, szkoląca się nieustannie. Z ręką na sercu bardzo polecam.

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychoterapeutą z wieloletnim, bogatym doświadczeniem zawodowym.
  W swojej pracy stosuję: podejście psychodynamiczne, ericksonowskie, humanistyczne, Gestalt, oraz NLP.
  Aktualnie jestem w trakcie szkolenia w zakresie psychotraumatologii.
  Specjalizuję się w problematyce lęków, zaburzeń psychosomatycznych oraz uzależnień emocjonalnych.

  Prowadzę terapię krótko i długoterminową.
  Wykonuję opinie psychotraumatologiczne, uwzględniające rolę wyjątkowo trudnych zdarzeń i okoliczności w genezie i przebiegu zaburzeń pacjenta

  Aktualności:
  Aktualnie zapraszam do udziału w zajęciach grupowych o charakterze warsztatowym, czyli wymagającym czynnego uczestnictwa. Tematem przewodnim zajęć są trudności w relacjach. Będziemy szukać przyczyn trudności w kontaktach rodzinnych, w związkach partnerskich, ale także w pracy, w przyjaźni. Drugim etapem wspólnej pracy będzie poszukiwanie rozwiązań omawianych problemów.
  Tryb organizacyjny zajęć uzgodnimy na pierwszym spotkaniu, które chciałabym, aby się odbyło w dniu 26maja br. Cena uczestnictwa to 80 zł za godzinę.
  Proszę o kontakt mailowy, lub telefoniczny, celem rezerwacji uczestnictwa Osoby, z którymi jeszcze nie
  pracowałam psychoterapeutycznie , zapraszam na konsultacje.
  Mój adres mailowy: pracowniazmiany@gmail.com
  Mój nr kom :
  Zapraszam
  Anna Majewska

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego - psychologia kliniczna

Publikacje

 • Co dostałeś z domu na drogę ?

Staże

 • Szpital Nowowiejski w Warszawie
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego Synapsis w Warszawie
 • Oddział Terapii i Rozwoju Osobowości w Warszawie

Certyfikaty

Choroby

więcej