Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Al. 3 Maja 7 m. 26, Warszawa

Ośrodek Radość bycia


150 zł

Konsultacja online



Al. 3 Maja 7 m. 26, Warszawa

Ośrodek Radość bycia



Al. 3 Maja 7 m. 26, Warszawa

Ośrodek Radość bycia



Al. 3 Maja 7 m. 26, Warszawa

Ośrodek Radość bycia



Al. 3 Maja 7 m. 26, Warszawa

Ośrodek Radość bycia

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę psychoterapię w podejściu integratywnym, której istotną częścią mogą być elementy artepsychoterapii – praca z ekspresją ruchową, z rysunkiem,...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Radość bycia

Pani Ania Kurinia to empatyczna, profesjonalna, rzeczowa i bardzo sympatyczna psychoterapeutka.
Pani Ania uważnie słucha, zadaje ukierunkowane pytania i jednocześnie odczuwa się prawdziwe, tzn. szczere zainteresowanie pacjentem oraz satysfakcję z pozytywnych efektów leczenia. Polecam Wszystkim potrzebującym skutecznego Psychoterapeuty! To, co Pani Ania przekazuje pacjentowi, lecząc go, naprawdę działa. Ja jestem niewypowiedzianie wręcz wdzięczna Pani Ani za skuteczną pomoc w mojej chorobie, a także dziękuję Osobie, która mi tą Psychoterapeutkę poleciła.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Terapia u p. Ani pomogła mi poradzić sobie w trudnym momencie w życiu. Dzięki niej udało mi się odzyskać spokój wewnętrzny i poukładać swoje życie. Mam wrażenie, że odzyskalam siebie. Cenię bardzo jej empatię i doświadczenie. Polecam!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące zaburzenia psychiczne

Mam problemy z głową i myśleniem, a dokładniej dużo ponurych myśli, mało szczęścia z życia, trochę urojeń. Mam od dłuższego czasu problem czasem wydaje mi się, że dana sytuacja miała miejsce najczęściej w większych grupach, co na pewno nie jest w porządku. Mam dużo kompleksów ukrytych we mnie od dziecka, ze wszystkimi walczę i staram działać tak, by być z siebie dumnym, dużo pracuję nad tym ale w stresujących sytuacjach i tak wydaję mi się, że jestem do niczego. Jak zamykam oczy widzę często błyski. Ogólnie jestem mało mówny choć mam dużo do powiedzenia nie znajduję siły, by to przekazać. Wydaję się ospały. Proszę o poradę gdzie się udać , jak zacząć się leczyć.

Witam Pana,
bardzo Pana zachęcam do rozważenia wsparcia dla siebie dwutorowo - z jednej strony polecałabym spotkanie z lekarzem-psychiatrą, a z drugiej strony równolegle poszukanie dla siebie wsparcia psychoterapeutycznego. W przypadku kontaktu z lekarzem-psychiatrą proszę zwrócić uwagę czy lekarz ma dla Pana czas, czy przeprowadza z Panem szczegółowy wywiad nt tego czego Pan doświadcza, czy zadaje Panu dodatkowe pytania, czy poświęca Panu uwagę, czy uwzględnia Pana potrzeby w procesie leczenia? Po takich sygnałach można się zorientować czy trafiło się na dobrego specjalistę, który będzie dla Pana realnym wsparciem w procesie leczenia. Zachęcam aby poszukać takiego właśnie specjalistę. Równolegle zachęcam Pana do poszukania dla siebie psychoterapeuty. W zależności od miejsca zamieszkania i budżetu można znaleźć zarówno terapeutę u którego wizyta będzie bezpłatna (w ramach NFZ, choć tu nie ma się wpływu na wybór terapeuty oraz zazwyczaj trzeba poczekać na dostępny termin) lub udać się prywatnie do wybranego przez siebie (lub też może z polecenia znajomego) terapeuty. Terapeuty w ramach NFZ może Pan szukać w zależności od miejsca zamieszkania m.in. w Poradniach Zdrowia Psychicznego lub Centrach Zdrowia Psychicznego. Z tego co Pan pisze wydaje się, że jest Pan już zmęczony trudnościami jakich Pan doświadcza, warto podjąć taki wysiłek pracy terapeutycznej aby lepiej się Panu żyło, aby łatwiejsze stało się funkcjonowanie w relacjach, w grupie aby stresujące sytuacje Pana mniej obezwładniały i żeby miał Pan więcej energii na codzienne życie. Pozdrawiam serdecznie, Anna Kurinia

mgr Anna Kurinia

2 tygodnie temu urodziłam przez cc dziecko od 10 dni nie mogę jeść bo nie mam ochoty a jak już zjem odrazu mam biegunkę, jestem ciągle zmęczona, przy dziecku robię wszystko karmię go , przewijam nie ma rzeczy której nie zrobiłbym . Lecz moje samopoczucie jest zle czuje się jakbym była sama , często płacze, staram się myśleć pozytywnie lecz sobie nie radzę boję się zostawać sama z dzieckiem czy to może być depresja poporodowa?

Witam Panią,
To bardzo naturalne, że tak się Pani czuje. Jest Pani dopiero co po porodzie (co jest dużym wysiłkiem fizycznym i psychicznym), jest Pani w bardzo delikatnym miejscu, po bardzo ważnym zdarzeniu życiowym dla Pani, dla dziecka i dla całej rodziny. Urodzenie się dziecka zmienia życie rodziców, jak mówi wiele matek „nic już nie jest potem takie same”. Bardzo naturalne jest, że może czuć Pani całą gamę emocji, od szczęścia, euforii, radości, po przestraszenie, smutek, obawę, lęk, napięcie, irytację, złość… Bo nowe życie oznacza bardzo dużą zmianę w Pani życiu, będzie się pojawiało dużo niewiadomych, dużo jest do nauczenia się jak funkcjonować w nowej rzeczywistości, do wypracowania własnych nowych rozwiązań w drodze popełniania tzw. pomyłek i błędów (w gruncie rzeczy nie są one pomyłkami czy błędami ale naturalnym sposobem uczenia się przez doświadczenie) i właśnie dlatego może Pani mieć różne uczucia związane z tą zmianą.
Ważnym aspektem wydaje mi się, aby podzieliła się Pani opieką nad dzieckiem z najbliższymi osobami (partnerem, rodzicami, czy też teściami, siostrą, lub przyjaciółką, to oczywiście zależy od konkretnej sytuacji i relacji). Jest Pani po dużym wysiłku fizycznym ze strony ciała (ciąża, cc) w trakcie istotnego przeciążenia psychicznego (nowa sytuacja, różne uczucia) i niezwykle ważne wydaje się żeby zadbała Pani o siebie, komunikowała szczerze i otwarcie bliskim swoje potrzeby odnośnie Pani i dziecka, prosiła ich o wsparcie, czy to fizyczne przy opiece nad dzieckiem, czy psychiczne dla Pani np. rozmowa. Zachęcam żeby nie brać na siebie całej opieki i odpowiedzialności nad dzieckiem, nie wymagać do siebie za dużo, być dla siebie dobrą i wyrozumiałą, że np. czegoś Pani nie zrobi albo zrobi to połowicznie albo poprosi kogoś innego. Często mniej znaczy lepiej.
Warto pomyśleć też o wsparciu psychologicznym dla siebie – np. grupach wsparcia dla matek, można takie znaleźć w różnych fundacjach i stowarzyszeniach działających na rzecz kobiet. Albo jeśli nastrój się nie polepszy pomyśleć o psychoterapii.
Biegunka może być wynikiem stresu i napięcia, proszę siebie obserwować, jeśli sytuacji nie będzie się zmieniać, warto skonsultować się z lekarzem.
Pozdrawiam serdecznie, Anna Kurinia

mgr Anna Kurinia

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania