dr

Anna Kamińska

Ginekolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę 527 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Szpitalu Klinicznym im.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny lekarz, pani doktor robi dokładny wywiad i bardzo szanuje pacjenta. Bezbolesna cytologia. Polecam!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: zwykła ginekologiczna

  Bardzo ciepły, empatyczny i komunikatywny lekarz. Dokładnie wysłuchał, nie straszył, nie krzyczał, nie pouczał jak miałam to już w swoich doświadczeniach. Badanie przeprowadzone delikatnie i profesjonalnie. Gorąco polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Super lekarz. Komunikatywny, dokładny. Przeprowadzony dokładny wywiad, pani doktor omówiła mój problem i zleciła badania. Przy okazji pobrana cytologia. Wszytko w przyjemnej atmosferze i bardzo konkretnie. Zdecydowanie polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Pani Doktor jest bardzo profeslonalna, poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi. Dokładnie tłumaczyła mi wszystko, co robiła i co pokazywalo badanie. Badanie przeprowadzone zostało w sposób delikatny i bezbolesny. Zdecydowanie polecam Panią Doktor!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Przyszłam z dużym niepokojem, po wizycie wszystko jest jasne. Dr Kamińska dokładnie i zrozumiale wytlumaczyło wszytko, atmosfera przyjazna, bez stresu. Polecam!

 • O
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Pani Doktor jest osobą o 100% profesjonaliźmie! Jej naturalna życzliwość oraz wyczucie, poparte ogromną wiedzą oraz doświadczeniem czyni z niej lekarza godnego polecenia! Można jej całkowicie zaufać ,rozwieje każda wątpliwość . Polecam gorąco!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Trafiłam do dr Kamińskiej na konsultacje, kiedy postanowiliśmy starać się o dziecko. Pani doktor ujęła mnie swoim zaangażowaniem, profesjonalizmem i życzliwością. Zleca niezbędne badania, cierpliwie odpowiada na pytania, a badanie ginekologiczne jest przeprowadzane w sposób niekrępujący i delikatny. Teraz pani doktor prowadzi moją ciążę. Bardzo dokładnie zbiera wywiad, natychmiast reaguje na jakiekolwiek odchylenia i uspokaja, jeśli nie dzieje się nic złego. Godna zaufania i polecenia lekarka. Ciąża jest prowadzona przez dr Kamińską w Luxmed, jedna wizyta w Eskulapie na Wilanowie.

 • D

  Zdecydowanie najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam! To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor, na którą wybrałam się celem kontroli przed rozpoczęciem starań o dziecko. Pani doktor by la bardzo miła i rzeczowa, przeprowadziła dokładny wywiad, wydała skierowanie na szereg badań (krew, usg, cytologia), badanie przeprowadziła bardzo delikatnie, zbadała piersi (co ważne bo mało który lekarz to robi). Poza tym jest bardzo miła i taka "ludzka".Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę!
  Wizyta w Luxmed (W-wa Domaniewska).

 • N
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta ginekologiczna

  Bardzo miły i niezwykle ludzki lekarz. Wizyta i badanie w miłej atmosferze, zebrany wywiad bardzo dokładny, przegladnięte wszystkie badania. Miałam wrażenie że Pani doktor poświęca mi bardzo dużo czasu, ale była to moja pierwsza wizyta. Mogę polecić z czystym sumieniem.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pierwsza wizyta u Pani doktor i przebiegła bardzo przyjemnie. Badanie przeprowadzone poprawnie. Pani przyjęła mnie przed czasem (co jest bardzo zaskakujące). Pierwsza Pani doktor, która zleciła badania kontrolne i nie musiałam się o nie prosić. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Doświadczenie zawodowe zdobyła w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz w Szpitalu Uniwersyteckim Rikshospitalet w Oslo.

  Zajmuje się:
  - przygotowaniem do ciąży
  - prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej
  - badaniami profilaktycznymi
  - leczeniem stanów zapalnych narządu rodnego
  - poradnictwem antykoncepcyjnym.

  Wykonuje USG ginekologiczne i USG wczesnej ciąży.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Uniwersytecki Rikshospitalet w Oslo, Norwegia
 • Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2

Certyfikaty

Zdjęcia