dr

Anna Kamińska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
414 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Szpitalu Klinicznym im.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo wnikliwy i dobry lekarz. Pani doktor nie zamyka się tylko na jedną diagnozę, zleciła szereg badań, żeby wykluczyć różne przyczyny chorobowe. Troskliwa i z poczuciem humoru, co dla mnie jest bardzo ważne.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Serdecznie polecam Panią doktor. Jest bardzo ciepłą i emaptyczną osobą. W gabinecie stres związany z wizytą szybko mija. Można porozmawiać na każdy, ginekologiczny temat. Pani doktor jest bardzo dokładna, zleca wszystkie niezbędne badania by poznać przyczyny dolegliwości. Pomaga w zrozumieniu tego, co się dzieje w organizmie.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Mimo, iż przyszłam tylko po wydanie zaświadczenia dla pracodawcy, że jestem w ciąży, Pani doktor przeprowadziła cały wywiad, zapoznała się z moją kartą ciąży, zapytała o badania, które powinnam mieć wykonane do tej pory i o ich wyniki, następnie zmierzyła ciśnienie i zrobiła USG, sprawdzając czy z dzidzią wszystko dobrze. Jestem w 39tc i właściwie czekam na przyjście małego na świat. Dobrze wiedzieć, że blisko domu jest profesjonalny ginekolog.

 • A
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Pani doktor bardzo kompetentna. Wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie. Dokładnie przeprowadziła wywiad z pacjentem i profesjonalnie wykonała badanie. Czułam się komfortowo. Wizyta u ginekologa powinna właśnie tak wyglądać. Ponadto p. Anna jest przesympatyczną i uśmiechniętą osobą. Na pewno wrócę do pani doktor!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor mnie uważnie wysłuchała, przeczytała razem ze mną wyniki poprzednich badań, wytłumaczyła co się teraz ze mną dzieję, co będziemy robili dalej - i co najważniejsze - dla czego będziemy to robili.
  Polecam

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Jestem pacjentką od ponad 2 lat i nigdy się na Doktor Kamińskiej nie zawiodłam. Prowadziłam u dr Kamińskiej ciążę, teraz jest moim ginekologiem.
  Jest profesjonalna, zbiera dokładnie wywiad, zleca badania, dopytuje. Poświęca mi dużo czasu. Czuję się podczas wizyty spokojnie i komfortowo, podczas badania i cytologii.
  Super lekarz, polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: ginekologia

  Chciałabym gorąco polecić dr Annę Kamińsk. Wspaniała, sympatyczna, dysponująca ogromną wiedzą. Wizyta ginekologiczna przebiegła w milej atmosferze, poświęciła mi tyle czasu ile trzeba, a była to moje pierwsza wizyta u Pani Doktor. Zostanę u Pani Doktor, szczególnie że mieszkam w pobliżu.

 • L
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny lekarz, pani doktor robi dokładny wywiad i bardzo szanuje pacjenta. Bezbolesna cytologia. Polecam!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: zwykła ginekologiczna

  Bardzo ciepły, empatyczny i komunikatywny lekarz. Dokładnie wysłuchał, nie straszył, nie krzyczał, nie pouczał jak miałam to już w swoich doświadczeniach. Badanie przeprowadzone delikatnie i profesjonalnie. Gorąco polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Super lekarz. Komunikatywny, dokładny. Przeprowadzony dokładny wywiad, pani doktor omówiła mój problem i zleciła badania. Przy okazji pobrana cytologia. Wszytko w przyjemnej atmosferze i bardzo konkretnie. Zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Doświadczenie zawodowe zdobyła w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz w Szpitalu Uniwersyteckim Rikshospitalet w Oslo.

  Zajmuje się:
  - przygotowaniem do ciąży
  - prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej
  - badaniami profilaktycznymi
  - leczeniem stanów zapalnych narządu rodnego
  - poradnictwem antykoncepcyjnym.

  Wykonuje USG ginekologiczne i USG wczesnej ciąży.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Uniwersytecki Rikshospitalet w Oslo, Norwegia
 • Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2

Certyfikaty

Zdjęcia