lek. dent.

Anna Kalita

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia na Wydziale Stomatologii CMUJ w Krakowie ukończyłam w 2004.

W swojej pracy staram się, aby wizyty u stomatologa, wszystkim, zarówno dzieciom, jak i dorosłym, kojarzyły…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Studia na Wydziale Stomatologii CMUJ w Krakowie ukończyłam w 2004.

  W swojej pracy staram się, aby wizyty u stomatologa, wszystkim, zarówno dzieciom, jak i dorosłym, kojarzyły się z brakiem bólu i stresu.Moim zamiłowaniem jest stomatologia estetyczna , endodoncja i protetyka. Podchodzę do każdego Pacjenta indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Uczestniczę w licznych kursach i konferencjach, aby zagwarantować Pacjentom najwyższą jakość usług.
  Zapraszam na konsultacje i bezpłatny przegląd. www.multident-krakow.pl

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia dziecięca
więcej

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: multiDent Kraków

  Wizyta odbyła się w miłej atmosferze.Pani doktor profesjonalnie zajęła się problemem,bez pośpiechu.Myślę,że bedę kontynuował leczenie u dr.Kality.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła i konkretna, a wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Zaczynam leczenie i mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: multiDent KrakówUsługa: wizyta stomatologiczna

  Nie tylko nie polecam ale odradzam. pieniądze wyrzucone w błoto. Byłam u tej Pani wymienić plombe w jedynce zrobiła to "na odczepnego" bez wygładzenia krawędzi. Zrobiła to na tyle źle że nitka dentystyczna postrzępiła się przy nitkowaniu. Poszłam do innego stomatologa aby poprawił wygładził i wypolerował wypełnienie a usłyszałam że jest jeszcze dziura pomiędzy plombą a zębem wielkości narzędzia stomatologicznego.

 • R

  Bardzo miła, kompetentna i sprawna pani stomatolog. Lakowanie zębów mojego synka przebiegło bez problemu. Doskonałe podejście do dzieci. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

 • K
  Lokalizacja: multiDent KrakówUsługa: stomatologia estetyczna

  Szczerze nie polecam! Byłam u Pani doktor w celu odbudowy złamanej jedynki i wybielenia zębów. Pani Kalita powiedziała, że wybielenie bez problemu możemy wykonać, a na złamaną jedynkę nałoży mi koronę. Po tej wizycie wybrałam się do trzech innych znanych krakowskich gabinetów stomatologicznych w celu upewnienia się co do wydanej opinii (zęby to jednak inwestycja na długie lata). We wszystkich przypadkach powiedziano mi, że wybielenie odpada ze względu na dużą ilość ubytków w zębach, których Pani Kalita jakoś nie zauważyła (a do wybielenia zęby muszą być zdrowe). Natomiast w kwestii jedynki wystarczy wypełnienie kompozytowe, gdyż ubytek nie jest duży oraz z racji na mój młody wiek korony żaden szanowany stomatolog mi nie zrobi - taki sposób jest zbyt inwazyjny i nie ma sensu niszczyć zęba poprzez spiłowanie pod koronę. Wydaje mi się niedopuszczalne, że stomatolog nie zauważył ubytków potwierdzonych przez trzech innych lekarzy. Zawiodłam się, tym bardziej biorąc pod uwagę ogromną ilość ocen pozytywnych od innych pacjentów, ale jednocześnie cieszę, że skonsultowałam się z innymi krakowskimi stomatologami i ostatecznie nie oddałam w ręce Pani doktor.

  lek. dent. Anna Kalita2017-06-26

  Szanowna Pani. Oczywiste jest że wybielanie można przeprowadzić po wyleczeniu ubytków, a nie zębów z próchnicą. Najwidoczniej zaszło nieporozumienie. Jeśli w zębach przednich jest wiele ubytków to zawsze odradzam wybielanie. Co do złamanej jedynki to najwidoczniej takie rozwiązanie w tym przypadku miało lepsze rokowanie. Każdy przypadek rozważam inwidualnie, tak żeby dla pacjenta było najlepiej. Jeżeli pacjent oczekuje idealnego efektu estetycznego to korona lub licówka daje większe możliwości szczególnie w przypadku złamanych zębów. Pytanie czy to był złamany ząb czy jednak mały ubytek bo różnie Pani pisze. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: multiDent KrakówUsługa: Zwykła wizyta

  Szybko i dokładnie, spokojnie, skutecznie, wygodnie i bez bólu, w miłej atmosferze, ...a w dodatku, biorąc pod uwagę krakowskie ceny - za całkiem normalne pieniądze, polecam z całego serca!

  lek. dent. Anna Kalita2017-06-26

  Dziękuje i zapraszam ponownie

 • R
  Lokalizacja: multiDent KrakówUsługa: usuwanie zębów

  Polecam !!!
  Pani Doktor jest bardzo miła i sympatyczna.
  Usunięcie zęba przebiegło bardzo szybko i bezboleśnie.

  lek. dent. Anna Kalita2017-06-26

  Dziękuje i zapraszam ponownie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: multiDent KrakówUsługa: Inny

  To co zrobiła dla mnie Pani Doktor zasługuje na najwyższy szacunek. Nigdy nie spotkałam się z tak wielkim zaangażowaniem, starannością, profesjonalizmem i sercem. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości i proponuje różne rozwiązania. Gorąco polecam.

  lek. dent. Anna Kalita2017-04-24

  Dziękuje serdecznie i zapraszam :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i przyjazna atmosfera :) Pani Doktor również bardzo sympatyczna i z profesjonalizmem wykonała swoją pracę wraz z pomocą swojej asystentki :) jeżeli chodzi o ból to wcale go nie było, nawet bez znieczulenia, co świadczy o tym, że Pani Doktor jest ekspertem w tym co robi! Gorąco polecam! :)

  lek. dent. Anna Kalita2017-04-24

  Dziękuje serdecznie i zapraszam :-)

 • K
  Lokalizacja: multiDent Kraków

  Bezboleśnie i profesjonalnie, dużym komfortem jest gabinet w centrum miasta. Miła i fachowa obsługa,nawet wystrój gabinetu jest zachecajacy ! Polecam

  lek. dent. Anna Kalita2017-02-13

  Dziękuje i zapraszam ponownie