lek.

Anna Kaczmarska

Psychiatra

56 opinii +dodaj

Umów wizytę
72 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lek. med. Anna Kaczmarska - specjalista w dziedzinie psychiatrii. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończyłam w 2002 roku. Od 2004 roku pracuję jako starszy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna (na Winklera)

  Pani doktor jest wyjątkowo kompetentnym specjalistą, bardzo indywidualne podejście do pacjenta, odpowiednio dobrana forma leczenia. Wizyta jest zupełnie nie stresujacą, przebiega w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Nie mam doświadczenia ale wizyta przebiegła bardzo miło i bez stresu. Na początku wywiad a potem powoli dojście do problemu. Jestem bardzo zadowolony z rozmowy i ze sposobu pomocy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna (w Komornikach)

  Profesionalna I bardzo mila pani doktor. Potrafi słuchać pacjenta bez pośpiechu. Bardzo precyzyjnie dobiera leki i wyciąga wnioski. Polecam. Monika.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna (na Winklera)

  Bardzo denerwowałam się przed pierwszą wizytą, ale Pani Doktor wysłuchała mnie ze skupieniem, wykazała się bardzo trafnymi spostrzezeniami. Poczułam się bezpiecznie i w fachowych rękach.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: bezsenność

  Pani Kaczmarska jest lekarzem bardzo konkretnym i rzeczowym, a przy tym jest osobą kontaktową i bezpośrednią.
  Nastawiona na dialog z pacjentem i rozwiązywanie jego problemów.

 • M
  Lokalizacja: NZOZ "Terapia" Gabinet Psychiatryczny

  Bardzo miła, cierpliwa i kompetentna. Nie ponagla pacjenta widać że szczerze pragnie pomóc, wysłucha i stara się zrozumieć pacjenta.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u psychiatry nie należy do łatwych, bo trzeba się otworzyć i porozmawiać o trudnych tematach ale Pani doktor świetnie sobie z tym radzi. Jest bardzo miła i potrafi słuchać. Nie wyczuwa się pośpiechu, który towarzyszy wizytom w gabinetach innych lekarzy. Leki biorę od kilku dni więc trudno jest mi się odnieść do ich skuteczności, ale tu potrzeba cierpliwości.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta kontrolna

  Witam serdecznie od ok trzech miesięcy jestem pod opieką Pani Anny jestem bardzo zadowolona widac efekty naszej pracy poki co małe bo krótki okres naszej wspólnej pracy ale najważniejsze ze są.Bardzo dziękuję i mogę śmiało powiedzieć że warto było wybrać Pania Anię dziękuję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna

  Cierpliwa i kompetentna. Nie ponagla pacjenta widać że pani Dr.Anna szczerze pragnie pomóc. Postawiona diagnoza i dobrane leczenie w punkt. Polecam z całego serca.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna (na Winklera)

  Lekarz bardzo miły i przyjazny, czułam się bardzo dobrze na wizycie mimo że bardzo się bałam mówić o moich lękach. Jestem wdzięczna Pani doktor, że dzięki lekom które trafnie zapisała mogę normalnie funkcjonować. Jest to specjalista, którego bardzo polecam.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Anna Kaczmarska - specjalista w dziedzinie psychiatrii.


  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończyłam w 2002 roku. Od 2004 roku pracuję jako starszy asystent w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie. W 2009 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z psychiatrii. Od tego roku prowadzę prywatną praktykę oraz pracuję w poradniach zdrowia psychicznego. Od 12 lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Swoją wiedzę uzupełniam podczas udziału w szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych.

  http://psychiatra-kaczmarska.pl/
  e-mail: akaczmarska76@gmail.com

Specjalizacje

 • Psychiatria

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki