lek.

Anna Kaczmarska

Psychiatra

50 opinii +dodaj

Umów wizytę 86 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. Anna Kaczmarska - specjalista w dziedzinie psychiatrii. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończyłam w 2002 roku. Od 2004 roku pracuję jako starszy… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u psychiatry nie należy do łatwych, bo trzeba się otworzyć i porozmawiać o trudnych tematach ale Pani doktor świetnie sobie z tym radzi. Jest bardzo miła i potrafi słuchać. Nie wyczuwa się pośpiechu, który towarzyszy wizytom w gabinetach innych lekarzy. Leki biorę od kilku dni więc trudno jest mi się odnieść do ich skuteczności, ale tu potrzeba cierpliwości.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta kontrolna

  Witam serdecznie od ok trzech miesięcy jestem pod opieką Pani Anny jestem bardzo zadowolona widac efekty naszej pracy poki co małe bo krótki okres naszej wspólnej pracy ale najważniejsze ze są.Bardzo dziękuję i mogę śmiało powiedzieć że warto było wybrać Pania Anię dziękuję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna

  Cierpliwa i kompetentna. Nie ponagla pacjenta widać że pani Dr.Anna szczerze pragnie pomóc. Postawiona diagnoza i dobrane leczenie w punkt. Polecam z całego serca.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna (na Winklera)

  Lekarz bardzo miły i przyjazny, czułam się bardzo dobrze na wizycie mimo że bardzo się bałam mówić o moich lękach. Jestem wdzięczna Pani doktor, że dzięki lekom które trafnie zapisała mogę normalnie funkcjonować. Jest to specjalista, którego bardzo polecam.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna (na Winklera)

  Po szczegółowym wywiadzie Pani doktor spokojnie i cierpliwie wyjaśniła sposób leczenia, przepisała leki i za 6 tyg. kolejna wizyta (okaże się czy leki dobrze dobrane)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna (na Winklera)

  Lekarz bardzo dobry, stara się zrozumieć pacjenta a nie tylko dać receptę i zaprosić na kolejną wizytę, nie pospiesza tylko jeśli to konieczne wydłuża wizytę, słucha z uwagą o dba o dobro pacjenta polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Mama przez wiele lat bała się psychiatry, a tu wielkie zaskoczenie. Wyczerpująca rozmowa i trafna diagnoza. Jedno lekarstwo i jak ręką odjął, problemu nie ma. Dziękuję w imieniu mamy i swoim. Polecam Panią doktor!

 • B
  Lokalizacja: NZOZ "Terapia" Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna (w Komornikach)

  Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor, ale też konkretna i profesjonalna. Bardzo polecam tego lekarza!

 • E

  Pozytywne wrażenie zrobiła na mnie Pani Doktor , miła opanowana , ciepła, wdrożyliśmy leczenie , czekamy na efekty.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Anna Kaczmarska - specjalista w dziedzinie psychiatrii.


  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończyłam w 2002 roku. Od 2004 roku pracuję jako starszy asystent w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie. W 2009 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z psychiatrii. Od tego roku prowadzę prywatną praktykę oraz pracuję w poradniach zdrowia psychicznego. Od 12 lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Swoją wiedzę uzupełniam podczas udziału w szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych.

  http://psychiatra-kaczmarska.pl/
  e-mail: akaczmarska76@gmail.com

Specjalizacje

 • Psychiatria

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki