Adresy (2)

Poradnictwo i Edukacja Anna Jelenik
Sokolnicza 34/38, Stare Miasto, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
skype ,telefon
Konsultacja telefoniczna:
telefon do kontaktu ********** Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Sokolnicza 34/38, Wrocław

150 zł

Poradnictwo i Edukacja Anna Jelenik150 zł

Konsultacja onlineSokolnicza 34/38, Wrocław

Darmowa usługa

Poradnictwo i Edukacja Anna JelenikSokolnicza 34/38, Wrocław

150 zł

Poradnictwo i Edukacja Anna JelenikSokolnicza 34/38, Wrocław

150 zł

Poradnictwo i Edukacja Anna Jelenik

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem ekspertem w obszarze pomocy psychoonkologicznej, Coachem Kryzysowym.
Pacjenci mówią o mnie ze jestem Przewodnikiem...
Posiadam dw...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoonkologia

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Najwłasciwsza osoba na swoim miejscu. Pełna empatii, uważnie wsłuchująca się w Pacjenta, analizująca wszystkie "dane" i potrafiąca doskonale pomóc. Warto zaufać Pani Ani i dać Jej się poprowadzić, a zaowocuje to zdrowiem i wiarą, że możemy bardzo dużo osiągnąć. Dzięki Pani Ani odzyskałam równowagę, spokój i checi. Jestem wdzięczna, że na swojej drodze życia Ją spotkałam. Polecam z całego serca.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Ania jest niezwykle wrażliwą i empatyczną osobą, przed którą otworzyłam się i nazwałam wszystkie lęki w mojej chorobie onkologicznej.Za pomocą wielu ciekawych technik terapeutycznych pomogła oswoić się z chorobą. Sprawiła, że zaczęłam czerpać przyjemność z drobnych, prostych rzeczy, które przytrafiały mi się każdego dnia. Przestałam pytać samą siebie " dlaczego mnie to spotkało". Moją energię zaczęłam pożytkować na zdrowienie. Pani Ania jest nie tylko wspaniałym fachowcem w dziedzinie psychoonkologii, ale również dzieli się wiedzą w zakresie zdrowego odżywiania, doradza jak uporać się ze skutkami chemioterapii, a także co robić w trakcie bezsenności. Dzięki Pani Ani moja dusza zaczęła zdrowieć, a co najważniejsze zyskało na tym ciało a dokładniej układ odpornościowy. Szczerze polecam spotkania z Panią Anią!

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo i Edukacja Anna Jelenik poradnictwo psychoonkologiczne

Ania Jelenik jest niezwykle kompetentną terapeutka i psychoonkologiem. W zakresie pomocy związanej z chorobą onkologiczna to encyklopedia wiedzy i bardzo wrażliwy, delikatny lekarz duszy. Gdy zachorował mój tato, to wskazówki dotyczące mechanizmów działania chorego i rodziny pomogły nam zachować spokój i poczucie wpływu na rzeczywistość. Jej wiedza na temat odżywiania osoby chorej na raka stała się podstawa działań kulinarnych mojej mamy, która była w stanie paniki i rozsypki. Bez jej czułego, kompetentnego dzialania całej rodziny byłoby źle. Mój wiekowy tata wyszedł z choroby, co wydaje się być cudem, ale takim, który naprawdę zaistniał. Niewątpliwie jej fachowe porady do tego się przyczyniły. Jest nieoceniona i nie do przecenienia!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Witam,z Panią Anią znamy się nie od dziś . Bardzo pomogła mi w dramatycznej sytuacji życiowej. Przeprogramowała mi na pozytywne myślenie moje życie. Zawsze chętnie, ciepło, z ogromnym oddaniem , spokojnie . Kopalnia wiedzy psychoterapeutycznej i życiowej.
Osoba godna polecenia i przede wszystkim zaufania. Serdecznie polecam


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo i Edukacja Anna Jelenik poradnictwo psychoonkologiczne

Wspaniały psycholog, polecam serdecznie. Pani Anna Jelenik jest specjalistą z zakresu psychoonkologii. Jestem pacjentką onkologiczną i dzięki Pani Ani odzyskałam równowagę psychiczną, zrozumiałam, że to ja mogę panować nad chorobą. Dzięki wielu technikom które zostały zastosowane w pracy z moim umysłem jestem teraz pewna, że można pokonać wiele dysfunkcji które nasz organizm posiada.
Ogromna wiedza, szeroki wachlarz umiejętności, znajomość wielu technik terapeutycznych które posiada pani Anna Jelenik to pewność, że powrót do pełnego zdrowia jest możliwy.

mgr Anna Jelenik

Bardzo dziękuję za wysoką ocenę mojej pracy.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Mało kto mówi, jak ważna jest terapia w trakcie pojawienia się choroby, terapia dla osób chorujących i opiekujących się. Miałam szczęście spotkać osobę, która mi tę ścieżkę wskazała i od tej pory nią podążam - z przerwami od ponad 2 lat. A na tej drodze stanęła Pani Ania, bez której byłoby mi trudno zmierzyć się z tematem. Fizycznie dałabym radę, ale bez wsprarcia onkoterapii nie aż tak skuteczne. W trakcie terapii znajdziemy drogę do siebie i poradzimy sobie z lękami, które w momencie pojawienia się choroby są wszechobecne.
Polecam onkoterapię z Panią Anią, w formie osobistych wizyt i w tych czasach w formie online.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Jestem chora na nowotwór od ponad dwóch lat.W sytuacji totalnej rozpaczy,lęku i zagubienia rozpoczęłam terapię psychoonkologiczną z Panią Anią.To było najlepsze, co mnie spotkało w trakcie całej choroby.Praca z
Panią Anią pozwoliła mi uporać się z lękiem przed chorobą,śmiercią, utratą dotychczasowego życia, ale - co ważniejsze - stała się długą i piękną drogą do samej siebie, do mojej duszy.Spotkania terapeutyczne otworzyły mnie na fundmentalne zmiany, z których najważniejsza to szacunek i miłość wobec samej siebie, wbec losu,wobec świata.W mojej terapii jestem otoczona bezwarunkową akceptacją,uważnością, życzliwością.Spotykam się z
niecodzienną w gabinetach lekarzy empatią.Każde spotkanie przebiega w bezpiecznej dla mnie atmosferze całkowitego zaufania, a to w tak delikatnej materii, jaką jest praca z trudnymi emocjami,jest niewykle ważne.Pani Ania
jest źródłem ogromnej wiedzy,doświadczenia i umiejętności pracy z ludzką duszą i ciałem.Dostarcza mi wciąż nowych narzędzi do pracy ze sobą, inspiruje mnie, poleca lektury, wykłady, przemyślenia.Dzieli się nimi ze mną, ufając że posłużą mi w mojej Drodze.Jest nie tylko lekarzem, ale wyjątkowo
Mądrym Przewodnikiem w chorobie,w Życiu.Dzięki Niej wiem ,że z żadnym
problemem nie jestem sama.
Dziękuję z całego serca!
Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy, kto czuje bezsilność wobec choroby.Dziś trudno mi wyobrazić sobie , jak można w leczeniu nowotworu pominąć terapię psychoonkologiczną.mgr Anna Jelenik

Bardzo dziękuję za wysoką ocenę mojej pracy.


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Byłem u kilku specjalistów i mając porównanie mogę szczerze powiedzieć, że współpraca z Panią Anią Jelenik najbardziej mi odpowiada. Nasza współpraca trwa już prawie rok, dlatego mogę szczerze polecić usługi Pani Ani. Ma niezwykłe wyczucie, co pozwala odnaleźć miejsca "wymagające" przepracowania.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo i Edukacja Anna Jelenik psychoedukacja

Psycholog Anna Jelenik to właściwa osoba na właściwym miejscu. Sześć lat temu, gdy pojawiła się u mnie choroba onkologiczna trafiłam do pani Ani i od razu poczułam się zaopiekowana. Spotkania terapeutyczne z panią Anią pozwoliły zrozumieć mi moje zachowania życiowe, które doprowadziły do choroby,
i które sukcesywnie przepracowujemy. Pani Anna posiada ogromną wiedzę i zaangażowanie.Z własnego doświadczenia Gorąco i szczerze polecam, bo wcześniej nie udało mi się trafić do tak fachowej osoby, która sprawia że życie nabiera blasku i pojawiają się kolory.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania