dr n. med.

Anna Gryboś

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

149 opinii +dodaj

Umów wizytę
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Oferuję Paniom pełen zakres usług ginekologicznych i położniczych połączonych z ogromnym doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą z wykorzystaniem jednego z najlepszych aparatów… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • GineA Gienkologia i Położnictwo

  9 Maja 86/1A, Śródmieście
  51-671 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Cytologia 50 zł
  Kolejna wizyta ginekologiczna/położnicza 180 zł
  Badania prenatalne 300 zł
  Zakładanie implantu antykoncepcyjnego wraz z wizytą kontolna tydzień po 1 100 zł
  Usg 3d, 4d,hd live 350 zł
  Test podwójny ( białko papp-a i wolna podjednostka beta-hcg) 150 zł
  Badanie piersi- w ramach pierwszej lub corocznej wizyty ginekologicznej
  Zwykła wizyta
  Pierwsza wizyta ginekologiczna/położnicza ( dokładny wywiad, badnie ginekologiczne, usg ginekologiczne, badanie piersi, konsultacja) 200 zł
  Zakładanie wkładki hormonalnej na 5 lat wraz z wizyta kontolną tydzień po 1 400 zł
  Badanie drożności jajowodów- nowoczesna metodą hycosy 700 zł
  Zakładanie wkładki hormonalnej na 3 lata wraz z wizyta kontrolną tydzień po 1 100 zł
  Chlamydia trachomatis- wymaz za darmo! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły pod nr: 602790667 1 zł
  Usg ginekologiczne w ramach wizyty
  Zmniejszanie warg sromowych

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
149 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Najlepszy ginekolog jakiego można sobie wymarzyć polecam gorąco każdej kobiecie zarówno w ciąży jak i nie ❤

 • J

  Pani doktor bardzo miła i wyrozumiała, jest pierwszym ginekologiem do którego musiałam pójść sama i nie żałuję wyboru, nie poszłabym już do nikogo innego we Wrocławiu :) Polecam ze względu na wyrozumiałość, nawet jeśli na wizytę w teorii jest 15-20 min to pani doktor poświęca każdemu tyle uwagi ile pacjent wymaga, i jeśli trzeba ze względu na to wydłużyć wizytę to nie ma z tym problemu. Można zapytać o wszystko i otrzymać jasne wyjaśnienia. I bardzo dziękuję za szybkie przyjęcie mnie przy nagłym wypadku.
  Stanowczo polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Poczekalnia zawsze pełna i trzeba poczekać, mimo wyznaczonych godzin.. ale wynika to z indywidualnego podejscia do każdego pacjenta. Ja już znalazłam swojego lekarza i wiem gdzie za parę lat przyprowadzę swoją córkę. We Wrocławiu nie ma lepszego ginekologa!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie! Pani doktor wykonuje dokładnie swoją pracę. Cieszy mnie fakt, że na prośbę o zbadanie manualne piersi nie ma problemu, i nie słyszę (jak u innych) proszę sobie samemu zbadać. Jestem zadowolona :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam. Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę. Zawsze bardzo dokładnie badała i w porę reagowala,jeśli coś bylo nie tak.. Dzięki czujnośi pani doktor udalo mi się donosic ciążę i urodzic zdrową córeczkę. Lekarz z wielką wiedzą i ludzkim podejściem do pacjentki. Polecam wszystkim,a zwłaszcza przyszłym mamom:)

 • J

  Wizyta u Pani doktor odbyła się w bardzo przyjemnej i pełnej profesjonalizmu atmosferze. Jest to prawdziwy lekarz z powołania, który pracuje z pasją, troską i zaangażowaniem w sytuację drugiego człowieka. Bardzo polecam Panią doktor ze względu na dużą wiedzę, doświadczenie, empatię, widoczne na każdym kroku. Wspaniały specjalista!!! Gorąco polecam!!!!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktór jak zwykle bardzo miła, wita z uśmiechem. Nie śpieszy się, ma czas dla pacjentki, szczegółowo dopytuje się o dolegliwości. Co ważne, bada piersi z własnej inicjatywy, przypomina o mammografii, zawsze wykonuje USG. A to czy leczenie będzie skuteczne, czas pokaże. Szkoda tylko, że wizyta podrożała aż o 30 zł.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarka jest uprzejma,badanie odbywa się bezboleśnie i bez stresu. Czasem trzeba się dopytywać jeśli chce się dowiedzieć czegoś więcej, sama musiałam dopytywać czy trzeba zrobić dodatkowe badania. Cena jest bardzo wysoka, nawet w porównaniu z innymi prywatnymi gabinetami: badanie z cytologią 250zł.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo dobry lekarz, bardzo taktowna, słucha z zainteresowaniem, rzetelnie odpowiada, przez cały czas wizyty szczegółowo wyjaśnia kolejne czynności, dopytuje czy są jakieś pytania, próbuje stworzyć jak najbardziej komfortową sytuację dla pacjenta. za rok znów się pojawię

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u pani dr na wizycie kilka dni temu. Niestety z trudną ciąża. Mimo, że wizyta miała trwać 15 min, pani dr poświęciła mi jakieś 45 min wszystko spokojnie tłumacząc, bardzo dokładnie badając i udzieliła potrzebnego wsparcia. Nie poganiala, upewniala się czy nie mam więcej pytań. Potraktowała mnie z bardzo dużym wyczuciem i profesjonalizmem. Zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Oferuję Paniom pełen zakres usług ginekologicznych i położniczych połączonych z ogromnym doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą z wykorzystaniem jednego z najlepszych aparatów ultrasonograficznych VOLUSON E6, umożliwiając precyzyjną i wysokospecjalistyczną diagnostykę w komfortowch warunkach.

  Od 2003 roku pracuję w Klinice Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu przy ul. Chałubińskiego 3. Jestem również adiunktem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, od 2004 roku szkolę kadrę medyczną z zakresu ginekologii i położnictwa. Pracuję także w gabinecie prywatnym, obecnie przy ul. 9 Maja 86/1A - Centrum GineA Ginekologia i Położnictwo.
  W latach 2011-2012 odbywałam staż w King's College Hospital w Londynie, pod kierownictwem światowej sławy profesora Kyprosa Nicolaidesa, gdzie uczyłam się diagnostyki i terapii płodu na oddziale medycyny płodowej uzyskując certyfikaty Fetal Medicine Foundation.
  Miałam przyjemność pracować w szpitalach University Hospital Lewisham w Londynie, a także w Northwick Park Hospital w Londynie.
  Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa, a także tytuł doktora nauk medycznych.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczęszczając w konferencjach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą.

  Uprzejmie proszę o umawianie się na usg w ciąży diagnostyczne, badanie prenatalne, genetyczne, diagnostykę wad płodu po uprzednim kontakcie telefonicznym , jak również w sprawach pilnych.
  www.ginea.pl
  ginekologwroclaw.blogspot.com

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Chlamydia Trachomatis- wymaz ZA DARMO! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły w cenniku

Publikacje

 • Chlamydia Trachomatis- wymaz ZA DARMO! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły w cenniku

Nagrody i wyróżnienia

 • Chlamydia Trachomatis- wymaz ZA DARMO! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły w cenniku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • KING'S COLLEGE HOSPITAL, prof. Kypros Nicolaides, (Londyn 2010-2011r) Diagnostyka wad płodu, badania genetyczne i prenatalne

Choroby

więcej

Zdjęcia