Anna Czyż

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk, Fizjoterapeuta

25 opinii +dodaj

Nazywam się Anna Czyż. W 2008r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zdrowie publiczne ze specjalnością Dietetyka. 3 lata później obroniłam pracę magisterską z Fizjoterapii. Oba… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, ChustonoszenieUsługa: konsultacje dietetyczne

  Bardzo fachowe podejście do sprawy. Wnikliwy wywiad żywieniowy i świetna propozycja diety. Gorąco polecam.

  Anna Czyż2018-07-05

  Dziękuję

 • A
  Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, ChustonoszenieUsługa: wywiad żywieniowy pod kątem ułożenia diety (pierwsza wizyta)

  Po raz pierwszy na wizycie nie czułam się jak intruz , mój problem był istotną częścią spotkania a ja nie byłam onieśmielona.Profesjonalne zebranie wywiadu, bez zbędnych pytań albo pytań pozostawionych bez odpowiedzi.Polecam.

  Anna Czyż2018-04-10

  Dziękuję. Bardzo się cieszę z pozytywnej opinii. Wywiad jest dla mnie niezmiernie ważny, stanowi fundament planu żywieniowego i dalszej współpracy.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, ChustonoszenieUsługa: Wywiad żywieniowy pod kątem ułożenia diety (pierwsza wizyta)

  Miła atmosfera, Pani dietetyk bardzo kompetentna i zawsze uśmiechnięta! Przygotowany jadłospis bardzo zróżnicowany i co najważniejsze smaczny! A efekty? Ekspresowe! Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta, postępowanie zgodnie z zaleceniami pani Anny przynosi zamierzone rezultaty.

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Ani, bardzo profesjonalnie i w prosty sposób do diety napisała również w jaki sposób powinno się odżywiać, dzięki czemu po skończeniu diety można dalej iść w dobrym kietunku. Bardzo sympatyczna osoba. Polecam wszystkim którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i nie koniecznie muszą przy tym schudnąć.
  Polecam :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po wizytach u pani Anny mogę tylko wystawić jak najwyższą ocenę jej zaangażowania i profesjonalizmu. Naprawdę czuję się nie jak kolejny klient tylko jak człowiek prowadzony przez życzliwą osobę przez raczej trudny okres, kiedy trzeba zmienić tryb życia i odżywiania. Joanna Kostrzewa

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystkim poszukującym i błądzącym w necie a celem na być spadek naszej wagi gorąco polecam o taką wizytę mi chodziło. Rozmowa konkretna rzeczona i na temat.

 • I

  Bardzo profesjonalne podejście. U Pani Ani nauczyłam się jak należy prawidłowo się odżywiać, jak zmienić złe nawyki żywieniowe na te właściwe, co jak się okazało wcale nie jest takie trudne i przy ciągłym wsparciu Pani Ani możliwe do osiągnięcia.
  Pani Ania ma bardzo szeroką wiedzę oraz udziela wielu cennych wskazówek, które ułatwiają zmianę sposobu żywienia. Wcześniej, wiele razy próbowałam coś zmienić w mojej diecie, ale to mi się nie udawało, aż do czasu, gdy trafiłam do Pani Ani.
  Gorąco polecam, rzetelna wiedza podana pacjentowi jak na tacy. Nic tylko korzystać :P
  Usługi Pani Ani polecam również sportowcom, gdyż w tej dziedzinie Pani Ania jest również specjalistką, o czym niejednokrotnie przekonał się mój syn (pływak), korzystając z Jej cennych rad – bo żeby osiągnąć sukces w sporcie to nie wystarczą same treningi, ale potrzebne jest również właściwe odżywianie.
  Dlatego, jeszcze raz gorąco polecam!!!!!!!!!!!!

 • M

  Udało mi się osiągnąć cel, a przecież o to chodzi. Wprowadziłem zdrowe żywienie o regularnych porach - pozrawiam

 • Z

  Jestem bardzo zadowolona z Pani Ani, jest najlepszym dietetykiem z jakim miałam do czynienia. Jestem zachwycona efektami. Jest bardzo sympatyczna i cierpliwa. Ma ze mną stały kontakt, wspiera mnie i mobilizuje. Przede mna długa droga, ale z pomocą Pani Ani wierzę że uda mi się osiągnąć cel.

  Anna Czyż2014-05-09

  Bardzo dziękuję za pozytywne opinie :) Cieszę się, że mogę pomagać w ten sposób.

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Anna Czyż. W 2008r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zdrowie publiczne ze specjalnością Dietetyka. 3 lata później obroniłam pracę magisterską z Fizjoterapii. Oba kierunki studiowałam na Collegium Medicum im. L.Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

  Sama dietetyka jest dla mnie pasją już od ponad 10-ciu lat. Czytanie artykułów naukowych, śledzenie badań, praktyka w szpitalach, wiedza zdobyta na studiach oraz uwielbienie dla kulinarnych eksperymentów przekładają się na spotkania z pacjentami. Uważam, że tylko indywidualne podejście może pomóc zmienić nawyki i żywienie. Każdy z nas jest inny, dlatego każdy z nas powinien mieć inny plan żywieniowy. Istotny jest również ruch, który w postaci planu treningowego, staram się włączyć w programy żywieniowe. Gabinet prowadzę od maja 2009 roku, pracując z indywidualnymi pacjentami, jak i klubami sportowymi, przedszkolami, szkołami. Piszę dla portalów zajmujących się zdrowym stylem życia. Biorę udział w współtworzeniu różnych akcji zdrowotnych. W kręgach moich zainteresowań leży również fizjoterapia niemowlęca obejmująca sposoby noszenia i trzymania, masaż, techniki wiązań dzieci w chustach i inne na co dzień wykorzystywane czynności podczas opieki nad dzieckiem.

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Rehabilitacja medyczna